İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAM İÇERİĞİ
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

1 – İngilizce özel ders ( Birebir İngilizce özel Ders )
2 –   İngilizce Özel ders Programı ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel  ders )

 İngilizce özel ders programı eğitim merkezimizde uygulanan İngilizce özel ders programı ile Akademik sınavlara aday öğrencileri hazırlamak için 2 yöntem uygulanır. İngilizce Özel ders programı ve 4 kişilik grup programı .

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ):   İngilizce özel ders programı platformunda  İngilizce özel ders programı için yapılan öğretilerde düzenlenen  akademik sınavlara İngilizce Özel ders programına birebir İngilizce özel ders almak amacı ile katılan aday öğrencilere günlük yaşamlarında bir aksama yaşamamaları için İngilizce özel ders programının  uygulanacağı gün ve saatleri belirleme imtiyazı verilir. Bu şekilde İngilizce özel ders programı platformunda verilen İngilizce özel ders programlarında eğitim alan öğrenci yaşamında dramatik değişiklikler yapma gereği olmaksızın hem gereksinimi olan İngilizce dersini alır diğer yandan da özel yaşamına devam eder.

 İngilizce özel ders programının hazırlandığı platformlarda İngilizce özel ders programı eğitim departmanlarında verilen İngilizce özel dersi alan aday öğrenci için büyük bir avantaj oluşturur. İngilizce özel ders programına katılacak olan aday öğrenci hangi akademik sınava hazırlanmak için eğitim alacağına bakılmaksızın seviye tespit sınavına tabi tutulur ve bu sınavdan elde edilen verilere bakılarak İngilizce Özel ders programında kaç ders verilmesi gerektiği konusunda karar verilir ve İngilizce özel ders programı   uygulanır.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ):  İngilizce özel ders programının uygulandığı departmanlarında İngilizce özel ders programı ile ilgili eğitim seminerlerinde organize edilen  İngilizce özel ders akademik sınavlara hazırlık programı veya genel İngilizce dersleri için, seviyeleri bir birine çok yakın olan 4 kişilik homojen gruplara dâhil olarak da İngilizce özel ders programı alınabilir. Bu grupların, birebir özel İngilizce dersi kalitesinde bir eğitim gücüne sahip olabilmesi amacı ile gruplar 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulur. Bu şekilde İngilizce özel ders programı platformunda verilen İngilizce eğitimin kalite ve niteliği birebir özel ders eğitimin özelliklerine çok yakınlaşır. Her şeyden önce, grup eğitimlerinde aday öğrenciler, aynı birebir İngilizce özel ders programında  olduğu gibi anlamadıkları bir konu hakkında bilgi sahibi olabilmek ve bu konuyu tam anlamı ile anlamak için eğitmene soru sorabilme olanağı bulur ve eğitim veren eğitmenlerde aday öğrencilerle birebir ilgilenir. Bütün bunlar grup eğitimine  İngilizce özel ders programında birebir özel ders özelliği kazandırır.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARINDA NEDEN BİZ

  • İngilizce öğretebilmek bir yetenektir. Bir sanattır İngilizce öğretmek. Biz bunu İngilizce özel ders programı etkinlikleri bünyesinde tertip edilen İngilizce özel ders programlarında başarıyoruz.

Leave a Comment