NEDEN İNGİLİZCE ÖZEL DERS EĞİTİMİ 

 Neden İngilizce Özel Ders Alınmalı

1 –   İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 Neden İngilizce Özel Ders tartışmalarında Neden İngilizce Özel Ders sorusunu sormayan yok gibi. İngilizce öğrenmek için yola koyulan ve nasıl öğreneceğini araştıran herkese sorduklarında “Kursa git . Kurslar ucuz .  İngilizce Özel Ders  için dünyanın parasını ödeyeceksin. Ne gerek var.” derler ; derler de acaba  Neden İngilizce Özel Ders için doğrumu söylerler. Bu konuda İngilizce öğrenmek isteyenlere fikir verenlerin eğer araştırırsanız hiç biri bir İngilizce eğitimi almamış İngilizce öğrenmenin ne demek olduğunu bilmeyen ve bu konuda hiç bir fikri olmayan kişilerdir. Bu insanların İngilizce öğrenmek konusunda fikirleri vardır ama bilgileri yoktur. Hayatında hiç İngilizceye ilgi duymamış bir tek İngilizce kelime bile bilmeyen ama sağdan soldan duydukları “artık İngilizce bilmeyen adam yerine konmuyor. Üniversite bitirsen bile İngilizce bilmezsen iş bulamıyorsun ” gibi sözlerle İngilizce hakkında kırıntı kadar bilgisi olmayan insanlar.
İngilizce öğrenmek için Neden İngilizce Özel Ders hakkında fikir almak amacı ile bu tür insanlarla konuşmak yanıltıcı olur. Bu konuda İngilizce öğrenmek isteyenlere en iyi fikri çok iyi derecede İngilizce bilen kişilerdir.  Onlar bu dili öğrenmek için hangi yollardan geçmek zorunda kalındığını ve ne tür zorluklar belireceğini bilirler.
Çoğu İngilizceyi gerçekten öğrenmek isteyenlere  İngilizce Özel Ders almasını tavsiye eder. İngilizce özel ders almakla İngilizce öğrenmek için alacağın yol kısalır. Adı üzerinde özel ders. Hoca sadece seninle ilgilenir.
 İngilizce Özel Ders   alındığında çok para gider sözü de yanlış.  Kurslarda yıllarca az para vererek öğrenmeye çalıştığın İngilizce diline o geçen yıllar içinde ödenen o az paraları toplarsan İngilizce özel ders alırken geçen kısa sürede ödenen para ile aşağı yukarı denk gelir. Birde sürenin kısa olmasından dolayı doğacak kazancı düşün. Bu nedenle İngilizce öğrenmenin en kestirme ve en garanti yolu İngilizce özel ders almaktan geçer.

 

 

Leave a Comment