İngilizce özel ders merkezi ilk defa DENİZLİ'de kuruldu. İngilizce özel ders merkezi öğretileri.

İngilizce Özel Ders Merkezi Programları

İngilizce Özel Ders Merkezi Programları İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) 

İngilizce özel ders merkezi ilk defa DENİZLİ’de kuruldu. İngilizce özel ders merkezi öğretilerinde hem uygulanan hemde gerçekleştirilen İngilizce özel ders Merkezi  programları ile  , İngilizce  ile ilgili tüm eğitimleri bire bir alabilirsiniz. İngilizce Özel Ders Merkezinde Sıfır olan yani hiç  bilmeyenlerden başlayarak Ielts ,Yds, Proficiency, Lys 5, Yökdil  ve belli bir seviyede olan ama bu seviyesini daha yukarılara taşımak isteyen her kes İngilizce özel ders Merkezi programlarında  eğitim alabilir.

1 –   İngilizce Özel Ders Merkezi ( Bire bir – İngilizce Özel ders ) :

İngilizce özel ders merkezinde bire bir İngilizce özel ders Merkezi programlarına katılan aday öğrenciler, İngilizce özel ders merkezi öğretilerinde hem uygulanan hemde gerçekleştirilen İngilizce özel ders Merkezi  programları ile bire bir İngilizce ders aldıkları için, İngilizce derslerin yapılacağı gün ve saatleri İngilizce özel ders merkezinde bizzat kendileri belirleme şansını yakalar. Bu şekilde İngilizce özel ders merkezi öğretilerinde hem uygulanan hemde gerçekleştirilen İngilizce özel ders Merkezi  programlarında aday öğrenci yaşamında her hangi bir değişikliğe gitmeksizin İngilizce özel ders merkezi öğretilerinde hem uygulanan hemde gerçekleştirilen İngilizce özel ders Merkezi  programları ile  istediği gün ve saatlerde  İngilizce özel ders Merkezinde ders alarak bu konudaki gereksinimini giderir. İngilizce özel ders Merkezinde tüm dallarda, aday öğrencilere İngilizce özel ders Merkezi programlarında verilmesi gereken ders sayısı yani kaç ders alması gerektiği, adaylara İngilizce özel ders Merkezi programlarında uygulanan seviye sınavı sonuçlarına  göre düzenlenir ve belirlenir.

2 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )  :

Yapılan son araştırmalar 4 kişi ile yapılan derslerde  bireysel derse çok yakın sonuçlarda verim alındığını gösterdiğinden, İngilizce özel ders merkezi planlamalarında İngilizce özel ders grupları 4 kişiden oluşturulmuş ve  bire bir özel ders nitelik ve kalitesinde İngilizce Özel Ders Merkezinde ders verilmektedir. Grup  ders programlarında, İngilizce özel ders Merkezinde grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi gibi  çok az sayıda aday öğrenciden meydana geldiği için, her tür İngilizce eğitimlerde,  hocalar İngilizce özel ders merkezi öğretilerinde hem uygulanan hemde gerçekleştirilen İngilizce özel ders Merkezi  programlarında aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilme olanağı bulmaktadır. Ayrıca, İngilizce özel ders merkezi programlarında gruplar küçük olduğunda, İngilizce özel ders merkezinde yapılan İngilizce derslerde  aday öğrenciler, kalabalık gruplarla yapılan derslerde  pek bulunmayan “ soru sorma “ imkanını İngilizce özel ders merkezi öğretilerinde hem uygulanan hemde gerçekleştirilen İngilizce özel ders Merkezi  programları ile  bu küçük gruplarda bulabilmektedir. İşte bu ve buna benzer avantajlar nedeni ile, grup şeklinde yapılan İngilizce özel ders Merkezi programları , bireysel bir nitelik kazanır.

İngilizce Özel Ders Merkezi Olarak Neden Biz


İngilizce özel ders merkezimizde hangi tür ders alırsanız eğitimleri, girdiğiniz dil  dalında uzmanlaşmış çok deneyimli hocalar verir. İngilizce özel ders merkezindeki Bu hocalar kendi branşlarının uzmanıdır ve İngilizce özel ders Merkezi programlarında     “öğretmeyi bilen “ hocalardır.

İngilizce Özel Ders Merkezinde diğer bazı kurumlarda var olan senet uygulaması bizde yoktur. İngilizce özel ders merkezinde  özel ders alan aday öğrenci ödemeleri taksitle yapar.

Yds sınavına hazırlanmak için yds dersi almak isteyen aday öğrencilere, İngilizce özel ders merkezimizden  yds uzmanı gönderilir.

Leave a Comment