İngilizce Özel Ders Merkezi Programları

İngilizce Özel Ders Merkezi Programları İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) 

İngilizce özel ders merkezi ilk defa Bakırköy’de kuruldu. İngilizce özel ders merkezi öğretilerinde hem uygulanan hemde gerçekleştirilen İngilizce özel ders Merkezi  programları ile  , İngilizce  ile ilgili tüm eğitimleri bire bir alabilirsiniz. Sıfır olan yani hiç  bilmeyenlerden başlayarak Ielts ,Yds, Proficiency, Lys 5, Yökdil  ve belli bir seviyede olan ama bu seviyesini daha yukarılara taşımak isteyen her kes İngilizce özel ders Merkezi programlarında  eğitim alabilir.

1 –   İngilizce Özel Ders Merkezi ( Bire bir – İngilizce Özel ders ) : İngilizce özel ders merkezinde bire bir İngilizce özel ders Merkezi programlarına katılan aday öğrenciler, bire bir ders aldıkları için, derslerin yapılacağı gün ve saatleri bizzat kendileri belirleme şansını yakalar. Bu şekilde aday öğrenci yaşamında her hangi bir değişikliğe gitmeksizin istediği gün ve saatlerde  İngilizce özel ders Merkezinde ders alarak bu konudaki gereksinimini giderir. İngilizce özel ders Merkezinde tüm dallarda, aday öğrencilere verilmesi gereken ders sayısı yani kaç ders alması gerektiği, adaylara uygulanan seviye sınavı sonuçlarına  göre düzenlenir ve belirlenir.

2 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )  : Yapılan son araştırmalar 4 kişi ile yapılan derslerde  bireysel derse çok yakın sonuçlarda verim alındığını gösterdiğinden, İngilizce özel ders merkezi planlamalarında,  İngilizce özel ders grupları 4 kişiden oluşturulmuş ve  bire bir özel ders nitelik ve kalitesinde ders verilmektedir. Grup  ders programlarında, İngilizce özel ders Merkezinde grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi gibi  çok az sayıda aday öğrenciden meydana geldiği için, her tür  eğitimlerde,  hocalar aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilme olanağı bulmaktadır. Ayrıca, İngilizce özel ders merkezi programlarında gruplar küçük olduğunda, yapılan derslerde  aday öğrenciler, kalabalık gruplarla yapılan derslerde  pek bulunmayan “ soru sorma “ imkanını bu küçük gruplarda bulabilmektedir. İşte bu ve buna benzer avantajlar nedeni ile, grup şeklinde yapılan İngilizce özel ders Merkezi programları , bireysel bir nitelik kazanır.

İngilizce Özel Ders Merkezi Olarak Neden Biz


İngilizce özel ders merkezimizde hangi tür ders alırsanız alın eğitimleri, girdiğiniz dil  dalında uzmanlaşmış çok deneyimli hocalar verir. Bu hocalar kendi branşlarının uzmanıdır ve  “öğretmeyi bilen “ hocalardır.

Diğer bazı kurumlarda var olan senet uygulaması bizde yoktur. İngilizce özel ders merkezinde  özel ders alan aday öğrenci ödemeleri taksitle yapar.

Yds sınavına hazırlanmak için yds dersi almak isteyen aday öğrencilere, İngilizce özel ders merkezimizden  yds uzmanı gönderilir.

Leave a Comment