İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy Programları

İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy Program İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Mecidiyeköy ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders  Mecidiyeköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

GENEL İNGİLİZCE ÖZEL DERS: Bu dilin  alt temel yapısını oluşturan  özel ders programları 2 şekilde uygulanır :

1 – Genel İngilizce ( Birebir – Teke tek İngilizce özel ders ) :

İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy sınıflarımızda bireysel  özel  İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy programlarına katılan adaylar ,  İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy programlarının uygulanacağı günler ve saatler konusunda İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy birimlerimizde öncelik hakkına sahiptir. İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy derslerini istedikleri gün ve saatlerde alabilirler.

2 – Genel İngilizce (  4 kişilik Gruplarla İngilizce özel ders  ) :

İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy sınıflarımızda bireysel  özel  İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy programlarına katılan İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy öğretilerinde gruplara katılarak ders  alan öğrencilere, ilk aşamada İngilizce Özel Ders Mecidiyeköyde seviye sınavı yapılır ve aynı seviyede olan öğrencilerden homojen gruplar oluşturulur. İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy sınıflarımızda bireysel  özel  İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy programlarına katılan İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy öğretilerinde grupların denk seviyedeki öğrencilerden oluşturulması, derse katılımı kolaylaştırır. Ayrıca grup sayısının İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy sınıflarımızda bireysel  özel  İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy programlarına katılan İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy öğretilerinde 4 öğrenci ile sınırlandırılması  öğretmene grubu meydana getiren öğrencilerle bire bir ilgilenebilme şansı yaratır. Grubu oluşturan öğrenci sayısının İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy sınıflarımızda bireysel  özel  İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy programlarına katılan İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy öğretilerinde kısıtlı olması, İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy programlarında öğrencilere kalabalık grup derslerinde fırsat bulamadıkları anlamadıkları yerleri sorabilme imkanını yaratır. Bu durum İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy sınıflarımızda bireysel  özel  İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy programlarına katılan İngilizce Özel Ders Mecidiyeköy öğretilerinde grup derslerine bireysel özel ders niteliği kazandırır ve öğrencilere artı olarak yansır.

 

IELTS  ÖZEL DERS :

1 – Ielts Özel Ders ( Ielts –  Bireysel Ielts Özel Ders ) : Bireysel  özel ders programlarına katılan adaylara, ders programlarının uygulanacağı günler ve saatler konusunda öncelik hakkı verilir.Dersleri istedikleri gün ve saatlerde alabilirler. İlk aşamada yapılan  seviye tespit sınavında aldıkları notlarla seviyeleri belirlenen adaylara, sınavda almak istedikleri puan da hesaba katılarak verilmesi gereken ders sayısı uygulanır.

2 – Ielts Özel Ders ( Ielts –  Grup şeklinde Ielts  Özel Ders ) : Grup şeklinde verilen ders programlarına katılan adaylar, seviye sınavı yapıldıktan sonra denk seviyede adaylardan oluşan homojen gruplarda eğitime başlar. Verilmesi gereken ders sayısı seviye sınav sonuçları ve adayın sınavda almak istediği puana göre belirlenir. Grup sayısı 4 kişi ile sınırlıdır. Bu durum adaylara büyük yarar sağlar. Hocalar adaylarla birebir ilgilenebilir.Adaylar kalabalık gruplarda pek soru sorma imkanı bulamaz ama bu gruplarda bu durum yoktur. Rahatça sorularını sorabilirler. Özetlersek, grup dersleri bireysel bire bir ders alma özelliği taşır.

 

YDS ÖZEL DERS : Özel ders programları 2 türlü uygulanır:

1 – Yds Özel Ders ( Yds –  Bireysel Yds Özel Ders ) :  Bireysel özel ders programlarına katılan sınav adaylarına, ders programlarının uygulanacağı günler ve saatleri kendine göre belirleme hakkı tanınır. Aday istediği gün ve saatlerde ders alır. İlk aşamada yapılan seviye tespit sınavında elde ettikleri notlarla seviyeleri belirlenen adaylara, sınavda almak istedikleri  puan da hesaba katılarak verilmesi gereken ders sayısı tespit edilir ve uygulanır.

2 – Yds Özel Ders ( Yds  –  Grup şeklinde Yds Özel Ders ) : Dört ( 4 ) kişilik grup şeklinde verilen özel ders programlarına katılan sınav adaylarına, seviye sınavı uygulanarak seviyeleri bir birine denk olan adaylardan 4 er kişilik gruplar oluşturulur ve adaylar sayıca az olan bu gruplarda adeta bireysel özel ders niteliğinde eğitim alırlar. Adaylara eğitim boyunca sadece gramer değil aynı zamanda sınav teknikleri ve sınav taktikleri dersleri de verilir.

İngilizce Özel Ders MecidiyeköyPROFICIENCY – ( Birebir – Teke tek Proficiency  Özel Ders ) : Üniversitelerde hazırlık sınıfının bitiminde yada muafiyet sınavı olarak hazırlık okumadan üniversite eğitimine başlamak için üniversiteler tarafından uygulanan  sınavlar, her üniversite de bir birinden farklı olarak uygulanır. Yani Yeditepe üniversitesi  sınavı için yapılan hazırlıkla Bilgi üniversitesinin yapmış olduğu  sınava girilmez . Sınavların özelliği bir birinden farklıdır. Bu nedenle  sınava girmek isteyen öğrencilere, girmek istedikleri üniversitenin sınav formatına göre  özel ders programları BİREYSEL  olarak verilir.

PROFICIENCY –  ( Birebir – Teke tek Lys 5  Özel Ders : Liseden mezun olanların yabancı dil sınavı aracılığı ile üniversiteye girmek istediklerinde girmek ve başarmak zorunda oldukları Lys 5 sınavı için öğrenciler bireysel Lys 5 özel ders programlarına hazırlanır.  Uygulanan özel yöntem ve sistemlerle bu sınava girmeden önce yapılan üniversite deneme sınavında elde etmiş oldukları  NET YANIT sayısı 10 ile 15 adet arasında arttırılır.

 

Leave a Comment