İngilizce Özel Ders Programları Küçükçekmece
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Küçükçekmece Programı

1 –   İngilizce Özel ders  Küçükçekmece ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – Küçükçekmece ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

GENEL İNGİLİZCE

1 –   İngilizce Özel ders  Küçükçekmece ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : 

İngilizce Özel ders  Küçükçekmece birimlerimizdeki İngilizce Özel ders  Küçükçekmece programlarına katılan öğrencilere İngilizce Özel ders  Küçükçekmece programının uygulanacağı gün ve saatler konusunda öğrencilere, gün ve saatleri İngilizce Özel Ders Küçükçekmecede seçme hakkı verilir. Bu şekilde öğrenciye İngilizce Özel ders  Küçükçekmece birimlerimizdeki İngilizce Özel ders  Küçükçekmece programlarında bu konuda bir avantaj olarak öncelik hakkı tanınır.

 2 –   İngilizce Özel ders – Küçükçekmece  (  4 kişilik Gruplarla Yapılan İngilizce Özel Ders ) :

İngilizce Özel ders  Küçükçekmece birimlerimizdeki grup şeklinde uygulanan İngilizce Özel ders  Küçükçekmece  programlarına katılan öğrencilere seviye belirleme sınavı yapılarak hangi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olduğu tespit edilir ve İngilizce Özel ders  Küçükçekmece birimlerimizdeki İngilizce Özel ders  Küçükçekmece programlarında denk seviyede olan öğrencilerden 4 kişilik homojen gruplar oluşturulur. Bu 4 kişilik gruplarda yer alan öğrenciler, İngilizce Özel ders  Küçükçekmece birimlerimizdeki İngilizce Özel ders  Küçükçekmece programlarında kalabalık bir grup dersinde yapamadıklarını yapabilir.

IELTS

IELTS – ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders ) : Bireysel bir biçimde uygulanan ielts İngilizce özel ders programlarına katılan ielts adaylarının derslerin işleneceği gün ve saatleri kendilerinin seçmesi gibi bir avantajı vardır. Bu konuda seçim hakkı adaya verilir. Adayların İngilizce Özel Ders Küçükçekmece birimlerimizde alacağı ders saysı konusunda yapılan işlem : Adaylar seviye tespit sınavına tabi tutulur ve elde edilen sonuçlara adayın sınavda almak istediği ielts puanını da katarak kaç ders verilmesi gerektiğini belirleriz.

IELTS – (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders ) : Grup programlarına katılan ielts adaylarına seviye sınavı yapılarak denk seviyede olan adaylardan derslerin daha rahat izlenebilmesi amacı ile 4 kişilik gruplar oluşturulur. Grupların aday sayısının 4 kişiden oluşması adaylara pozitif yararlar sağlar. Örneğin, kalabalık gruplarda adaylar pek soru sorma şansı bulamaz grubun kalabalık olması nedeni ile. Oysa İngilizce Özel Ders Küçükçekmece programlarında 4 kişilik gruplarda bu şansı rahatlıkla yakalayabilirler. Üstelik, az sayıdan oluşan bu gruplarda ielts hocaları adaylarla rahat rahat bire bir ilgilenebilir .

 

YDS

YDS – Bireysel özel ders programlarında, yds adaylarına bir avantaj olarak derslerin yapılması gereken gün ve saatleri kendisinin bizzat yaşam tarzına göre belirleme hakkı verilir. Yds adayı bu şekilde kendi yaşam tarzına uyan gün ve saatleri seçebilir.

YDS – (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) : Grup şeklinde işlenen yds İngilizce ders programlarına katılan adaylara yapılan seviye belirleme sınavından sonra , denk yada olabildiğince bir birine yakın seviyedeki adaylardan 4 kişilik gruplar oluşturulur. Bu şekilde grup sayısının az olması nedeni ile İngilizce Özel Ders Küçükçekmece birimlerimizde adaylar bir takım avantajlara sahip olur.

 

İngilizce Özel Ders KüçükçekmecePROFICIENCY

PROFICIENCY – ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Proficiency yani hazırlık atlama yada yeterlik sınavına öğrenciler bireysel İngilizce özel ders programları ile hazırlanır. Proficiency sınav özellikleri üniversiteden üniversiteye farklılıklar gösterdiğinden, her öğrenciye gireceği üniversitenin sınav formatına uygun olarak programlar uygulanır. Bu şekilde her öğrenci  sınavına gireceği üniversitenin proficiency sınavına göre eğitilir.

 

 

Leave a Comment