İngilizce özel ders programını uygulayan İngilizce öğretmeninin İngilizce Özel Ders Kapasitesi konusunda çok akıllı ve uyanık olması gerekir.

İngilizce Özel Ders Kapasitesi Hakkında

İngilizce Özel Ders Kapasitesi Farklıdır

1 –   İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

İngilizce Özel Ders Kapasitesi, her öğrencide birbirinden farklıdır. İngilizce özel ders Kapasitesi programını uygulayan İngilizce öğretmeninin İngilizce Özel Ders Kapasitesi konusunda çok akıllı ve uyanık olması gerekir bu gibi durumlarda. İngilizce özel ders alan öğrenci şayet kendi isteği ile İngilizce Özel Ders Kapasitesi varda İngilizce ders alıyorsa birilerinin itmesi kakması arkasından iteklemesi ile İngilizce ders almıyorsa bu tür öğrenci ile İngilizce Özel Ders Kapasitesi olduğundan  İngilizce ders yapmak nispeten kolay ve zahmetsizdir. Bu tür öğrencilerde İngilizce özel ders kapasitesi mevcuttur.


Ama İngilizce Özel Ders Kapasitesi olan bazı öğrenciler vardır ki bu tür öğrenciler genellikle anne ve babalarının zorlamaları ile İngilizce özel ders alırlar. Bu tür öğrencilerin ya okulda İngilizce dersi zayıftır sınıfı geçmek için ders aldırılır yada anne ve baba çok bilinçlidir ve çocuklarının İngilizce Özel Ders Kapasitesi, bilir İngilizcesi iyi bile olsa, ileride İngilizce dilinin ne işe yarayacağını yada bunu iyi öğrenen öğrencilerin bu bilgiden nasıl faydalanacağını bildiklerinden İngilizce Özel Ders Kapasitesi ile çocuklarına İngilizce eğitim aldırarak İngilizce özel ders kapasitesi sınırlarını zorlar ve çocukların bu işi başarmalarını İngilizce Özel Ders Kapasitesi, ile sağlar.

Fakat bu tür durumlarda öğrenci ile İngilizce eğitimi veren öğretmen arasında sorun yaşanabilir. Öğretmen öğrencinin hangi amaçla İngilizce ders aldığını bildiğinden işi sıkı tutar. Ama öğrencinin aklı bu işe pek yatmaz. Sürekli İngilizcesi iyi olduğu halde neden İngilizce ders aldığını ve bu işin bu kadar sürdüğünü merak eder ve içten içe derse direnmeye başlar. Bu noktadan itibaren İngilizce özel ders kapasitesi mevcut olan öğrencide isteksizlik başlar ve buna paralel olarak ta İngilizce Özel Ders Kapasitesi düşer. Derse gelmek istemez. Sürekli hastalık oyunu oynar ve türlü bahaneler uydurarak İngilizce dersi adeta sabote eder. Artık öğrencinin kafasında İngilizce dersi veren öğretmen onun bir düşmanıdır. Anlatılanları anladığı halde anlamış gibi davranır. Yeter ki İngilizce özel ders bitsin ve o da kurtulsun. İşte bu gibi durumlarda İngilizce özel ders kapasitesini tekrar sağlamak ve öğrenciyi derse ısındırmak ve İngilizcenin önemini anlatmak ve İngilizce Özel Ders Kapasitesini kavramasını sağlamak İngilizce öğretmenine düşer. Başarılı olursa öğrencideki  mevcut olan İngilizce özel ders kapasitesi  geri gelir başaramazsa ders biter.

 

 

 

Leave a Comment