İngilizce Özel Ders İstanbul Programı

İngilizce Özel Ders İstanbul Programı İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders  İstanbul ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –   İngilizce Özel ders İstanbul ( Bire bir – İngilizce Özel ders ) : İngilizce Özel Ders İstanbul platformunda,  dil  eğitimi ile ilgili her alanda  İngilizce Özel Ders İstanbul  programları ile gereksinimi  hissedilen  dil eğitimi alınabilir. Bu eğitimler sadece genel İngilizce değildir aynı zamanda sıfırdan başlayarak akademik dil  hazırlık eğitimine kadar her dalda eğitim alınabilir. Bu tür birebir  İngilizce Özel Ders İstanbul  programlarına katılan   katılımcılar, birebir eğitim aldıklarından kendilerine öncelik tanınır ve aday öğrenci İngilizce Özel Ders İstanbul programlarında eğitim alacağı gün ve saatleri kendi istediği şekilde düzenleyebilir. Çok dolu ve yoğun bir yaşam sürenler için bu inanılmaz bir fırsattır. Bu nedenle , İngilizce Özel Ders İstanbul  programlarında aday öğrenci  almak istediği İngilizce eğitimini alabilir.


2 –   İngilizce Özel ders İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) :
İngilizce Özel Ders İstanbul programlarında 4 kişilik gruplara katılarak her dalda birebir  özel ders kalitesinde  eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde yapılan  İngilizce Özel Ders İstanbul programlarında, eğitimin birebir eğitim kalitesinde olması için grubu oluşturan aday öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Sayı az olunca eğitim sırasında aday öğrenciler istedikleri gibi soru sorabilme imkanına sahip olur ve ayrıca,  İngilizce Özel Ders İstanbul merkezimizde İngilizce Özel Ders İstanbul  programını grupta uygulayan eğitmenler gruptaki tüm öğrencilerle birebir ilgilenebilir. 


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

  • Genel İngilizcede hiç  bilmeyenden, akademik seviyede ki sınavlara hazırlık eğitimine kadar İngilizce Özel Ders İstanbul programlarında eğitim veren  hocalar eğitim verdikleri konularda uzmanlaşmış dil eğitimi vermeyi ve öğretmeyi gerçekten bilen eğitmenlerdir.
  • Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5 gibi akademik sınavlara hazırlık programlarının uygulamasında yer alan aday öğrenciler, akademik sınavlarda yaşamsal öneme sahip kelime dağarcığını geliştiren ve bilinen kelime sayısını çoğaltan  özel alıştırmalar verilerek çalışmaları istenir ve yapılan çalışmalar çok yakından takip edilir. Çalışmayanlar ise uyarılar. Ayrıca, İngilizce Özel Ders İstanbul  programlarının uygulama aşamasında aday öğrencilere zorunlu olmadıkça  genel dil bilgisinden daha çok sınav teknikleri ve sınav taktikleri  bilgileri aktarılır. İngilizce Özel Ders İstanbul  programlarında öğretilen bu bilgiler sayesinde sınava katılanlar soruları hem doğru hemde daha hızlı yanıtlar.
  • İngilizce Özel Ders İstanbul  programında yer alan aday öğrencilere ” senet “ uygulaması yapılmaz ve ödemeler karşılıklı anlaşmalarla ve  eğitim alacak olan aday öğrencinin onayı da alınarak uygun taksitlerle alınır.

Leave a Comment