İNGİLİZCE ÖZEL DERS  İSTANBUL PROGRAMI
( YDS,IELTS,PROFICIENCY,HAZIRLIK SINAVI,LYS 5)

İngilizce Özel Ders İstanbul Programı İçeriği

 1 –  İngilizce Özel Ders İstanbul  ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

 1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS İSTANBUL ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ) : İngilizce özel ders İstanbul  departmanlarında birebir  bir halde oluşturduğumuz  İngilizce özel dersler sürecinde,  birebir İngilizce özel ders İstanbul programına katılan aday öğrencilere programın uygulanma gün ve saatlerini belirleme ve kendine göre ayarlama imtiyazı verilir. İngilizce özel ders İstanbul programında bu imtiyazın verilme nedeni ile,  öğrenci ihtiyacı olan eğitimi İngilizce özel ders İstanbul programında alırken aynı zamanda günlük yaşamına da düzgün bir biçimde devam eder ve düzenini bozmaz. Bu İngilizce özel ders İstanbul programına katılan ve özel ders alan  öğrenciler için eşi bulunmaz bir avantaj sayılır.

2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS İSTANBUL ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA İNGİLİZCE ÖZEL DERS) :  İngilizce özel ders İstanbul kampüsünde iki ve ikiden fazla öğrenci için yer verilen   İngilizce özel ders  İstanbul öğretimleri sırasında,  İngilizce seviyeleri birbirine çok yakın yada olabildiğince denk olan aday öğrencilerden oluşan 4 kişilik gruplara dahil olarak birebir  özel ders kalitesinde ve aynı özelliklerde  her alan için ders alabilirsiniz. İngilizce özel ders İstanbul  platformunda birebir olarak gerçekleştirilen İngilizce özel dersler İstanbul kapsamında grup şeklinde yapılan İngilizce özel ders İstanbul programında eğitimlerin birebir özel ders kalitesinde olabilmesi için İngilizce özel ders İstanbul programında zaten grupların öğrenci sayısı 4 kişi ile kısıtlanmıştır.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS İÇİN NEDEN BİZ

  • İngilizce özel ders İstanbul için oluşturulan organizasyonlarda birebir yada toplu olarak gerçekleştirilen İngilizce özel dersler içinde,  her şeyden önce  İngilizce özel ders İstanbul eğitimlerinde ders veren hocaların  “ öğretmeyi bilen hocalardan “ oluşması gerekir. Gerek Genel İngilizce gerekse Ielts , Yds , Lys 5 , Proficiency , Hazırlık atlama Sınavı gibi akademik sınavlara hazırlık  derslerinde, eğitimi veren hocalar kendi alanlarında uzmanlık seviyesine ulaşmış  kişilerden oluşmuştur.
  • İngilizce özel ders İstanbul kategorisine dahil olan ya birebir yada toplu olarak gerçekleştirilen İngilizce özel dersler İstanbul bünyesinde,  ki özel  İngilizce özel ders İstanbul  programlarında, özellikle öğrenci akademik bir sınav için eğitim alırsa, bu tür öğrencilere bilgi yanında kendilerine sınavda işlerini kolaylaştıracak ve daha doğru yanıtlar vermesine neden olacak sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilir.
  • Şurası kesinkes doğrudur ki özellikle akademik sınavlarda  başarılı olabilmek için çok sayıda kelime bilmek gerekir. Bu nedenle,  İngilizce özel ders  İstanbul için verilen seminerlerde hem birebir hemde toplu olarak gerçekleştirilen İngilizce özel dersler İstanbul ile ilgili düzenlemelerde,  kelime bilgisini genişleten  önlemler alınır. 

Leave a Comment