Yeşilköyde İngilizce Özel ders Programı
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Yeşilköy Programı İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Yeşilköy  ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Yeşilköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

1 –  İngilizce Özel Ders Yeşilköy  ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Bireysel  özel ders uygulamaları öğrencinin öğretmeni ile karşılıklı ders işlemesi şeklindedir. Bireysel özel ders programlarında dersin yapılacağı gün ve saatler daha çok öğrencinin isteğine bağlı olarak gerçekleşir. Bireysel özel ders daha çok IELTS , YDS , LYS 5 , PROFICIENCY gibi akademik sınavlara hazırlanan öğrencilere tavsiye edilir. Genel İngilizce dersi almak isteyenler, özellikle hiç bilmeyenlerinde  alt yapısını oluşturmak için özel ders almaları daha yararlıdır.

2 –İngilizce Özel Ders  Yeşilköy (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) : Grup şeklinde uygulanan  ders programları, gruba katılan öğrenciler arasında seviye eşitliğine özel bir önem verir. Bu durum hem öğrencilerin dersleri daha iyi anlamasına ve takip edebilmesine imkan tanır hemde grup dersleri de bir bireysel özel ders havasına bürünür. Bu nedenle de grupların sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Grup dersleri şayet belirli seviyeleri olan öğrenciler için uygulanırsa, o taktirde öğrencilere seviye belirleme sınavı yapılır ve aynı seviyede veya en azından olabildiğince denk seviyede olan öğrencilerden gruplar oluşturulur.

NEDEN BİZ

♦ Gerek grup derslerinde gerekse bireysel özel ders programlarındaki öğretmenler kendi branşlarında uzman olan ve  eğitimi tüm ayrıntıları ile bilen hocalardır.
♦ Özel ders programları kurumumuzda olabileceği gibi istek halinde sizin kendi yerinizde de gerçekleşebilir.

 

        

Leave a Comment