Yeşilköyde İngilizce Özel ders Programı
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Yeşilköy Programı İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Yeşilköy  ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Yeşilköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

1 –  İngilizce Özel Ders Yeşilköy  ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) :

İngilizce özel ders Yeşilköy merkezimizdeki İngilizce özel ders Yeşilköy birimlerimizde hazırlanan  bireysel İngilizce özel ders programları ile , öğrencinin öğretmeni ile karşılıklı ders işlemesi şeklindedir. İngilizce özel ders merkezimizdeki İngilizce özel ders birimlerimizde hazırlanan bireysel İngilizce özel ders programlarında dersin yapılacağı gün ve saatler daha çok öğrencinin isteğine bağlı olarak gerçekleşir. İngilizce Özel Ders Yeşilköyde bireysel özel ders daha çok IELTS , YDS , LYS 5 , PROFICIENCY gibi akademik sınavlara hazırlanan öğrencilere tavsiye edilir. Genel İngilizce dersi almak isteyenler, özellikle hiç bilmeyenlerinde  alt yapısını oluşturmak için İngilizce Özel Ders Yeşilköy programları ile özel ders almaları daha yararlıdır.

2 –İngilizce Özel Ders  Yeşilköy (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) :

İngilizce özel ders Yeşilköy merkezimizdeki İngilizce özel ders Yeşilköy birimlerimizde hazırlanan grup şeklinde uygulanan  ders programları, İngilizce özel ders Yeşilköy merkezimizdeki İngilizce özel ders Yeşilköy birimlerimizde hazırlanan  bireysel İngilizce özel ders programlarında gruba katılan öğrenciler arasında İngilizce Özel Ders Yeşilköy merkezimizde seviye eşitliğine özel bir önem verir. Bu durum İngilizce özel ders Yeşilköy merkezimizdeki İngilizce özel ders Yeşilköy birimlerimizde hazırlanan  bireysel İngilizce özel ders programlarında hem öğrencilerin dersleri daha iyi anlamasına ve takip edebilmesine imkan tanır hemde grup dersleri de bir bireysel özel ders havasına bürünür. Bu nedenle de İngilizce özel ders Yeşilköy merkezimizdeki İngilizce özel ders Yeşilköy birimlerimizde hazırlanan grupların sayısı İngilizce özel ders Yeşilköy merkezimizdeki İngilizce özel ders Yeşilköy birimlerimizde hazırlanan  bireysel İngilizce özel ders programlarında 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Grup dersleri İngilizce özel ders Yeşilköy merkezimizdeki İngilizce özel ders Yeşilköy birimlerimizde hazırlanan  bireysel İngilizce özel ders programlarında şayet belirli seviyeleri olan öğrenciler için uygulanırsa, o taktirde öğrencilere seviye belirleme sınavı yapılır ve aynı seviyede veya en azından olabildiğince denk seviyede olan öğrencilerden İngilizce özel ders Yeşilköy merkezimizdeki İngilizce özel ders Yeşilköy birimlerimizde hazırlanan  bireysel İngilizce özel ders programları ile gruplar oluşturulur.

NEDEN BİZ

♦ Gerek grup derslerinde gerekse bireysel İngilizce özel ders programlarındaki öğretmenler kendi branşlarında uzman olan ve  eğitimi tüm ayrıntıları ile bilen hocalardır.
♦ Özel ders programları kurumumuzda olabileceği gibi istek halinde sizin kendi yerinizde de gerçekleşebilir.

 

        

Leave a Comment