İngilizce Özel Ders Taksimde
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Taksim Programı

1 –   İngilizce Özel ders Taksim ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders  Taksim ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –  İngilizce Özel Ders  ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders) :

İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarına bireysel olarak katılan öğrenciler, eğer seviyeleri sıfırsa yada hiç İngilizce bilmiyorsa, İngilizcede gelmek istediği seviyeye bağlı olarak kendisine verilmesi gereken ders sayısı bildirilir ve dersler bire bir hoca – öğrenci yüz yüze sürer. Şayet bireysel İngilizce özel ders almak isteyen öğrencinin belirli bir seviyesi varsa önce İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarında seviye tespit sınavı yapılır ve ardından İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarında seviyesi belirlenen öğrencinin , seviyesine uygun olarak ve gelmek istediği İngilizce seviye bağlı olarak İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarında alacağı ders sayısı belirlenir ve İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarında dersler başlar.

2 – İngilizce Özel Ders (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) :

İngilizce özel ders Taksim standında Grup olarak uygulanan İngilizce özel ders programları, İngilizce seviyeleri bir birine eşit yada mümkün olduğu kadar bir birine denk olan öğrencilerin oluşturduğu gruplarla yapılır. Grup şeklinde işlenen İngilizce özel ders programlarında, gruba katılan öğrencilerin dersleri daha rahat anlaması ve daha rahat öğrenebilmesi için, İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarında grupları oluşturan öğrenci sayısı İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarında 4 kişi ile sınırlandırılmış ve böylece İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarında grup derslerine bireysel özel ders niteliği kazandırılmıştır.

NEDEN BİZ

A. Hem grup hemde bireysel İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarında görev alan İngilizce hocaları, konularında uzman ve İngilizce öğretmeyi bilen hocalardan oluşur.
B.  İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarındaki başarılarımızın arkasında ve kendimize olan güvende Referanslar sayfasında yer alan eski öğrencilerim vardır. Onlar İngilizce özel ders Taksim standında İngilizce özel ders Taksim birimlerimizdeki İngilizce özel ders Taksim programlarındaki başarılarımızın en büyük kanıtıdır.

 

 

                  

Leave a Comment