İngilizce Özel Ders Taksimde
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Taksim Programı

1 –   İngilizce Özel ders Taksim ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders  Taksim ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –  İngilizce Özel Ders  ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders) : İngilizce özel ders Taksim programlarına bireysel olarak katılan öğrenciler, eğer seviyeleri sıfırsa yada hiç İngilizce bilmiyorsa, İngilizcede gelmek istediği seviyeye bağlı olarak kendisine verilmesi gereken ders sayısı bildirilir ve dersler bire bir hoca – öğrenci yüz yüze sürer. Şayet bireysel İngilizce özel ders almak isteyen öğrencinin belirli bir seviyesi varsa önce seviye tespit sınavı yapılır ve ardından seviyesi belirlenen öğrencinin , seviyesine uygun olarak ve gelmek istediği İngilizce seviye bağlı olarak alacağı ders sayısı belirlenir ve dersler başlar.

2 – İngilizce Özel Ders (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) : Grup olarak uygulanan İngilizce özel ders programları, İngilizce seviyeleri bir birine eşit yada mümkün olduğu kadar bir birine denk olan öğrencilerin oluşturduğu gruplarla yapılır. Grup şeklinde işlenen İngilizce özel ders programlarında, gruba katılan öğrencilerin dersleri daha rahat anlaması ve daha rahat öğrenebilmesi için, grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmış ve böylece grup derslerine bireysel özel ders niteliği kazandırılmıştır.

NEDEN BİZ

A.Hem grup hemde bireysel İngilizce özel ders programlarında görev alan İngilizce hocaları, konularında uzman ve İngilizce öğretmeyi bilen hocalardan oluşur.
B.Başarılarımızın arkasında ve kendimize olan güvende Referanslar sayfasında yer alan eski öğrencilerim vardır. Onlar bu işteki başarılarımızın en büyük kanıtıdır.

 

 

                  

Leave a Comment