İngilizce Özel Ders Programları Şirinevler
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Şirinevler Program İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Şirinevler ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders  Şirinevler ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

1 –  İngilizce Özel Ders Şirinevler  ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders) :

Bu tür İngilizce özel ders programlarının uygulamasında İngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde hazırlanan İngilizce özel ders Şirinevler programları ile ders alan öğrencilere sıfırdan başlayarak yani A dan Z ye kadar İngilizce eğitimi İngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde hazırlanan İngilizce özel ders Şirinevler programları ile birebir verilir. Öğrenciye kaç ders verileceği İngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde hazırlanan İngilizce özel ders Şirinevler programlarında yapılan seviye tespit sınavına yada öğrencinin seviyesine ve gelmek istediği seviyeye bağlı olarak belirlenir. Ielts , Yds , Lys 5 , Proficiency gibi akademik seviyede sınavlara hazırlanmak isteyenler için bireysel İngilizce özel ders Şirinevler programları farklı yöntemlerle uygulanır.

2 –  İngilizce Özel Ders Şirinevler (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders  ) :

Grup şeklinde uygulanan İngilizce özel ders Şirinevler programları , grup derslerinde bile kaliteli ve anlaşılabilir İngilizce eğitimi gerçekleştirebilmek amacı ile İngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde hazırlanan İngilizce özel ders Şirinevler programlarında gruplar az sayıda öğrenci olsun diyeİngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde hazırlanan İngilizce özel ders Şirinevler programlarında 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde İngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde hazırlanan İngilizce özel ders Şirinevler programları ile grup derslerine de bireysel İngilizce özel ders niteliği kazandırılır.

NEDEN BİZ

İngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde hazırlanan İngilizce özel ders Şirinevler programları ile İngilizce özel ders programlarının uygulamasında İngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde her seviyede İngilizce eğitimi veren İngilizce hocaları branşlarında yılların deneyimine sahip,deneyimli, İngilizce öğretmeyi bilen uzman hocalardan oluşur.

♥ İstek halinde kurumumuzda İngilizce özel ders Şirinevler eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders Şirinevler birimlerimizde hazırlanan İngilizce özel ders Şirinevler programları ile eğitim alabileceğiniz gibi, sizin bulunduğunuz yere de hocalar gelebilir.

♥ İngilizce özel ders programlarındaki başarımızın kanıtı REFERANSLAR sayfasındaki eski öğrencilerimizdir. Bizi aramadan önce onlardan hakkımızda gereken bilgiyi alabilirsiniz.

İngilizce Eğitiminde bir Devrim başlattık. Sizde katılın ve başarıya ulaşmanın sonsuz zevkini birlikte yaşayalım.Genel İngilizce , IELTS ,YDS , LYS 5 , PROFICIENCY gibi Akademik . Sınavlara Hazırlık Derslerine sizleri garantili yetiştirelim.

 

 

Leave a Comment