MERTER DE İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI
( YDS, IELTS, HAZIRLIK ATLAMA, PROFICIENCY,LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Merter Programı  İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Merter ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders  Merter ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

Özel ders programları aracılığı ile ciddi ve kaliteli eğitim.

1 –   İngilizce Özel Ders Merter ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders ) : Bu çeşit programların uygulamasında öğrenci seviyesi tespit edilip verilmesi gereken ders sayısı belirlendikten sonra İngilizce hoca ile face to tace denilen karşılıklı bire bir  eğitim alır.

2 –  İngilizce Özel Ders  Merter (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders ) : İngilizce Özel Ders Merter programlarının uygulamasında seviyesi tespit edilen ve aynı seviyede olan öğrencilerden homojen bir grup oluşturulur. Grubun sayısı uygulanan özel ders programlarının kalitesinin korunması ve grup dersi olsa bile derslere bir özel ders havası katabilmek amacı ile 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.

NEDEN BİZ

♥ Her seviyedeki  İngilizce Özel Ders Merter programlarında görev alan öğretmenler konularında yılların birikimine sahip deneyimli ve her şeyden öte İngilizce öğretmeyi gerçekten bilen uzmanlardır.

♥ Dil  eğitimi ciddi  ve disiplin isteyen bir oluşumdur. Bu konudaki başarılarımızı anlamak hakkımızda her hangi bir fikre sahip olmak isteyenler ” REFERANSLAR  ” sayfasını ziyaret ederek, şimdiye kadar bizden eğitim almış ve başarılı olmuş eski öğrencilerimizle iletişim kurabilirler.

♥ Diğer eğitim kurumlarında olduğu gibi biz özel dersleri tek bir kitap ve defterle vermiyoruz. Bizim eğitim verdiğimiz derslerde öğrenci 4 tane bir birine paralel oluşturulmuş kitapla ders işler.

 

            

 

Leave a Comment