İNGİLİZCE ÖZEL DERS İSTANBUL PROGRAMI
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders İstanbul Programı İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders İstanbul ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

1 –  İngilizce Özel Ders İstanbul ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders ) :

Bireysel İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul sınıflarımızda uygulan  İngilizce Özel ders İstanbul programlarında sıfır olan yani hiç İngilizce bilmeyenler , Beginner denilen başlangıç seviyesinden eğitime başlatılır. Belirli bir dil bilgisi olanlara,İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul programlarında seviye tespit sınavı uygulanarak hangi seviyedeler ise, eğitim o seviyeden itibaren başlatılır.

2 –  İngilizce Özel Ders  İstanbul  (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders  ) :

Bireysel İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul programlarında grup şeklinde verilen  ders eğitimlerinde  seviyeleri eşit yada hiç değilse denk olan öğrencilerden 4 kişilik gruplar oluşturulur. Grupların Bireysel İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul programlarında 4 kişiden oluşturulması İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul sınıflarımızda uygulan  İngilizce Özel ders İstanbul programlarındaki grup  ders programlarına katılan öğrencilere avantaj sağlar.

 

A.  İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul sınıflarımızda uygulan  İngilizce Özel ders İstanbul programlarındaki Grup  şeklindeki özel derslere katılan öğrenciler, grubu oluşturan öğrenci sayısı az olduğu için, istedikleri yada anlamadıkları konuları  öğretmene rahatça sorma imkanı elde eder.

B.  İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul sınıflarımızda uygulan  İngilizce Özel ders İstanbul programlarındaki öğrenci sayısının azlığından ötürü  hoca kalabalık gruplarla gerçekleştiremediği, öğrencilerle teker teker ilgilenebilme imkanını elde eder.

 

YDS – Yds Özel Ders : Yds  özel ders programları 2 şekilde gerçekleşir :

YDS –Birebir – Teke tek Yds  Özel Ders ) :  Yds bireysel  özel ders programlarına katılarak ders almak isteyen  adaylara, ilk aşamada seviye tespit sınavı yapılır. Daha sonra , adayın sınavda almak istediği  puanı da hesaba katılır ve verilmesi gereken ders sayısı belirlenir. Bireysel  özel ders programları, adayın belirlediği gün ve saatlerde gerçekleşir bu konuda öncelik adayındır.


4 Kişilik Grup şeklinde Yds Özel Ders :
Grup şeklinde uygulanan yds   ders programlarında grubu oluşturan adayların denk seviyede olmasını sağlamak için, adaylara seviye sınavı yapılır ve denk seviyede olan adaylardan 4 kişilik gruplar oluşturulur. Grup sayısının 4 kişi ile kısıtlanması gruba katılan adaylara olumlu olarak yansır. Zira sayı az olduğundan, adayların kalabalık gruplarla yapılan grup derslerinde bulamadıkları soru sorma imkanını yakalar. Ayrıca, grubun sayısı az olduğundan hoca herkesle ayrı ayrı ilgilenebilme şansına sahip olur ve dersler grup dersleri özelliğinden, bireysel ders niteliğine geçer.

İngilizce Özel Ders İstanbul

IELTS – Ielts Özel Ders : Ielts özel ders programları 2 türlü yapılır :

Ielts – Bireysel Ielts  Özel Ders : Bireysel olarak verilen  IELTS özel ders programlarına katılan adaylara, seviye sınavı yapıldıktan sonra, adayın  sınavda elde etmek istediği puanı da hesap edilerek verilmesi gerekli olan ders sayısı bulunur ve IELTS özel ders programlarında eğitim başlar. Bireysel  özel ders programlarında derslerin yapılacağı gün ve saatler adaya göre ayarlanır. Öncelik ders alacak adaya aittir.

Ielts – 4 kişilik gruplarla Ielts Özel Ders : Grup biçiminde gerçekleştirilen ders programlarında, adaylara ilk aşamada seviye sınavı yapılarak ve sınavda elde etmek istediği notta hesaplanarak, kaç ders verilmesi gerektiği hesaplanır. Grubu oluşturan aday sayısı 4 kişi ile sınırlıdır. Bundan amaç, derslerin daha rahat geçmesini ve adayların istedikleri gibi soru sorma imkanını bulmasını sağlamak içindir. Ayrıca, grubu oluşturan aday sayısının 4 kişi gibi az sayıda öğrenci ile oluşması,  hocanın adaylarla teker teker ilgilenebilmesini sağlar ve dersler grup dersi olmasına rağmen, bireysel  özel ders niteliği kazanır.

PROFICIENCY – ( Birebir – Teke tek Proficiency  Özel Ders ) : Üniversite hazırlık sınıflarının bitiminde final sınavı yada hazırlık atlamak isteyenlere muafiyet sınavı adı altında uygulanan proficiency sınavlarına, öğrenciler hazırlık sınıfını okudukları üniversitenin sınav formatına uygun olarak yetiştirilir.

LYS 5 – ( Birebir – Teke  tek Özel Ders ) : Lys 5 sınavı ile üniversiteye girecek olan lise mezunlarına ; deneme sınavlarında elde ettikleri NET YANIT sayısını özel sınav teknikleri ve sınav taktikleri ile 10 – 15 adet arası arttırmak koşulu ile  özel ders verilir.

 İstanbul da  Özel Ders programlarının kapsamı :

♦ Hiç  bilmeyene yıllarca  kurslara ve hocalara gitmiş ama İngilizce öğrenemeyen herkese İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul sınıflarımızda uygulan  İngilizce Özel ders İstanbul programlarında kesinlikle bu dili öğretiyoruz. ♦ Şirket ve kurumlarım yönetim kadrolarında bulunan ama  seviyesi ile yetinmeyen ve seviyesini yükseltmek isteyen tüm yöneticilere. ♦ Kurumların ve şirketlerin yönetim kadrosunda çalışan elemanlara İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul sınıflarımızda uygulan  İngilizce Özel ders İstanbul programlarında 4 kişilik gruplar haline genel özel ders. ♦Tüm İstanbul da özel yada devlet üniversitelerinin hazırlık sınıfında eğitim gören ama seviyesi ve bilgisi hazırlık sınıfında verilen eğitime yetmeyen hazırlık sınıfı öğrencilerine İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul sınıflarımızda uygulan  İngilizce Özel ders İstanbul programlarında özel ders. ♦ Yurt içi  yada yurt dışı üniversitelerde master yada doktora yapmak için ielts academic sınavından 6-6,5 skoruna gereksinim duyanlara. ♦ Yurt dışına yerleşmek için ielts general training sınavına girmek zorunda olanlara. ♦ Yeditepe, Bilgi, Koç, Sabancı gibi üniversitelerin hazırlık sınıfını bitirdikten sonra yada tüm üniversitelerin hazırlık sınıflarını okumadan  muafiyet sınavı da denilen Proficiency Sınavına hazırlık için İngilizce Özel ders İstanbul merkezimizdeki İngilizce Özel ders İstanbul sınıflarımızda uygulan  İngilizce Özel ders İstanbul programlarında  özel ders programları. ♦ Bazı Üniversitelerin hazırlık sınıfından muaf olmak için ielts sınavı hazırlık dersleri. ♦ Üniversite bitirdikten sonra, üniversitelerde araştırma görevlisi olmak için yada üniversitelerde master yada doktora yapmak için katılmak ve belli bir not almak zorunluluğu olan YDS sınavlarına hazırlık için özel ders. ♦ Üniversiteye  sınav ile ( LYS 5 ) katılacak olan ; devam ettiği dershanelerde yapılan Lys 5 deneme sınavlarında ” NET ”  sayısını bir türlü arttıramayan öğrencilerin ;uyguladığımız özel Lys 5 sınav teknikleri ve taktikleri ile NET sayısını 10-20 adet yükseltiyoruz.

İngilizce Özel Ders İstanbul

 

Leave a Comment