BAHÇELİEVLER DE İNGİLİZCE ÖZEL DERS 
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Bahçelievler Programı

1 –   İngilizce Özel ders  Bahçelievler ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders  Bahçelievler ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ :

♦Sıfırdan başlayarak A dan Z ye kadar TEMEL İNGİLİZCE dersi : İngilizce öğrenmek isteyen herkese ilköğretimden başlayarak, üniversite hazırlık sınıflarına kadar uygulanan İngilizce Özel Ders Bahçelievler programları aracılığı ile kaliteli İngilizce.

♦IELTS SINAVI hazırlık dersleri : Yurt içi yada yurt dışı üniversitelerde master yada doktora yapmak isteyenlere İngilizce Özel Ders Bahçelievler programları ile IELTS ACADEMIC EXAM dersleri.

YDS SINAVI hazırlık dersleri : YDS Sınavına hazırlanmak isteyenlere İngilizce Özel Ders Bahçelievler programları ile kişiye özgü yds sınavı teknikleri ve yds sınavı taktikleri.

PROFICIENCY SINAVI hazırlık dersleri : Üniversitelerin hazırlık sınıfını atlamak isteyenlere İngilizce muafiyet sınavlarına yada dönem sonunda girilen Proficiency sınavına hazırlık dersi.

♦LYS 5  SINAVI hazırlık dersleri : Üniversiteye yabancı dil sınavı ( İngilizce ) ile girecek olanlara İngilizce Özel Ders Bahçelievler programlarındaki özel yöntemlerle ve sistemlerle Lys 5 sınavının teknikleri öğretilerek sınavlarda yapılan NET YANIT ” sayısı 10 ile 15 adet arasında”  arttırılır.

Bahçelievler de Genel İngilizceden Ielts , Yds , Lys 5 , Proficiency gibi Akademik Seviyedeki  Sınavlara kadar Ciddi ve Kaliteli İngilizce Özel Ders İngilizce Eğitimi ciddi bir iştir. Ciddiyetin yanında güven gerektirir. Referanslar sayfasına bakmadan aramayın. Referanslar sayfasındaki öğrenciler İngilizce eğitimdeki kalite ve başarımızın simgeleridir.

 

 

 

 

Leave a Comment