İngilizce Özel Ders Ataköy Platformu
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Ataköy Programı

1 –   İngilizce Özel ders Ataköy  ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders  Ataköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

                

Ataköy de artık İngilizce Özel Ders Ataköy birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Ataköy mobil ofislerimizde hazırlanan ve uygulanan İngilizce Özel Ders Ataköy öğretileri ile  İngilizce eğitimi almak isteyenlerin güvenebileceği ve İngilizce eğitimi konusunda yardıma hazır bir eğitim kurumu var. İngilizce Eğitim ile ilgili her konuda bize güvenebilir ve başvurabilirsiniz. Yerinizde yada kurumumuzda gönül rahatlığı ile İngilizce Özel Ders Ataköy birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Ataköy mobil ofislerimizde hazırlanan ve uygulanan İngilizce Özel Ders Ataköy öğretileri ile her türlü İngilizce eğitimi alabilir ve başarıya koşar adımlarla ulaşabilirsiniz.

 

1 –   İngilizce Özel Ders Ataköy  ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders  ) : İngilizce Özel Ders Ataköy  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Ataköy mobil ofislerimizde hazırlanan ve uygulanan İngilizce Özel Ders Ataköy öğretileri ile bireysel olarak İngilizce özel ders alan öğrencilere, bireysel ders aldıkları için İngilizce Özel Ders Ataköy birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Ataköy mobil ofislerimizde hazırlanan ve uygulanan İngilizce Özel Ders Ataköy öğretilerinde derslerin yapılacağı gün ve saatler konusunda öncelik verilir ve dersler İngilizce Özel Ders Ataköy birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Ataköy mobil ofislerimizde hazırlanan ve uygulanan İngilizce Özel Ders Ataköy öğretileri ile öğrencinin istediği gün ve saatlerde gerçekleştirilir.

2 –  İngilizce Özel Ders Ataköy (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders ) : İngilizce Özel Ders Ataköy  birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Ataköy mobil ofislerimizde hazırlanan ve uygulanan İngilizce Özel Ders Ataköy öğretileri ile grup şeklinde uygulanan İngilizce özel ders programlarına katılan adayların, derslerin daha akıcı ve daha anlaşılabilir olması ve öğrencilerin her istediklerini çekinmeden sorabilmesi için İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın, denk seviyedeki adaylardan gruplar oluşturulur. İngilizce Özel Ders Ataköy birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Ataköy mobil ofislerimizde hazırlanan ve uygulanan İngilizce Özel Ders Ataköy öğretilerinde   grup sayısının 4 kişi ile sınırlı tutulması, İngilizce öğretmenlerine gruptaki öğrencilerle bire bir ilgilenme imkanı sağlar ve İngilizce Özel Ders Ataköy birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Ataköy mobil ofislerimizde hazırlanan ve uygulanan İngilizce Özel Ders Ataköy öğretilerindeki grup dersleri bireysel-İngilizce özel ders programları niteliği kazanır.

IELTS 

IELTS – İngilizce Özel Ders  : Bireysel İngilizce özel ders programlarında öncelik bireysel ders alan ielts adayınındır. Derslerin yapılacağı gün ve saatleri bireysel İngilizce özel ders alan aday belirler. Yapılan seviye tespit testi sonuçlarına, adayın almak istediği ielts puanı da dahil edilerek verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

IELTS – (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) : Grup derslerinde sayının 4 kişi şeklinde kısıtlanması, grup derslerine adeta bireysel İngilizce özel ders programı niteliği kazandırır. Zira, sayının az olması nedeni ile hocalar, öğrencilerle ayrı ayrı ilgilenebilir. Ayrıca, ielts öğrenci adayları kalabalık gruplarda elde edemedikleri bazı imkanlara bu gruplar da sahip olur. Örneğin, rahatlıkla anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorabilirler. Grubu oluşturan adayların denk seviyede olabilmesi için seviye tespit sınavı yapılır ve denk seviyedeki adaylar bir araya getirilerek gruplar oluşturulur.

YDS

YDS  – İngilizce Özel Ders  : Yds-İngilizce özel ders programlarına giren adaylar, bireysel ders alacaklarından, ders programlarının işleneceği günler ve saatler konusunda avantaj kazanır. Gün ve saatler konusunu kendileri belirler ve eğitim o gün ve saatlerde gerçekleşir. Yds adayına kaç ders verilmesi gerektiği, adayın İngilizce seviyesine bağlıdır. Seviye sınavının ertesinde sınavdan elde etmek zorunda olduğu yds puanı da hesaba katılınca,uygulanması gereken ders sayısı ortaya çıkar

YDS – (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) : Grup şeklinde icra edilen yds-İngilizce özel ders programlarında grubun 4 kişi gibi çok düşük bir sayı ile sınırlandırılması, dersler bireysel ders niteliği kazandırdığı gibi, adaylar istedikleri konularda soru sorabilme özgürlüğü kazanır ki bu çok sayıda öğrenciden oluşan gruplarda pek elde edilecek bir fırsat değildir. Ayrıca, sayınını az olması hocayı da rahatlatır ve adaylarla ayrı ayrı ilgilenebilir.

PROFICIENCY

PROFICIENCY – ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Her üniversitenin eğitim özelliğine uygun olmak koşulu ile üniversitelerin kendi sınav formatlarına uygun proficiency İngilizce Özel Ders programları aracılığı ile öğrenciler garantili eğitilir.

LYS 5

LYS 5 – Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders : Lys 5 sınavı ile üniversiteye girecek olan lise mezunu öğrencilerin deneme sınavlarında aldıkları NET YANIT sayısı özel sınav teknikleri ve sınav taktikleri ile 10 – 15 adet arası arttırılır.

 

 İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAM İÇERİĞİ :

İngilizce Özel Ders Ataköy♦Her türlü genel İngilizce dersi. İngilizce özel ders programları ile ders alan kişinin algılamasına yönelik, kişiye özgü  İngilizce alt yapı oluşturma dersi.

♦Yurt içindeki üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak için kabul ettikleri ”  ielts academic sınava ” hazırlık dersi.

♦Üniversitelerde master yada doktora yapmak yada mezun olunan üniversitede araştırma görevlisi olmak için girilmesi ve belli bir oranda not alınması gereken ” YDS SINAVI ” hazırlık için bireysel yada 4 kişilik gruplarla gerçekleştirilen İngilizce özel ders programları.

♦Lise mezunu üniversite giriş sınavına İngilizceden girecek olan öğrencilere LYS 5 sınavına hazırlık dersi.  Özel yöntemlerle ve sınav teknikleri ile “” NET “” yanıt sayısında 10 – 15 arası artış sağlanır.

♦Yurt içi üniversitelerin hazırlık sınıflarında eğitim gören öğrencilere, hazırlık sınıfı süresince İngilizce özel ders programları ile takviye dersi yada dönem sonu girecekleri PROFICIENCY SINAVI na hazırlık dersi.

♦Tüm İngilizce eğitimleri konularında uzmanlaşmış , deneyimli İngilizce öğretmeyi bilen İngilizce öğretmenleri aracılığı ile gerçekleştirilir.

             

              

 

 

Leave a Comment