Halkalı İngilizce Özel Ders verilen ana merkezimizdeki Halkalı İngilizce Özel Ders birimlerimizde yer alan Halkalı İngilizce Özel Ders programları.

HALKALI İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, LYS 5, HAZIRLIK SINAVI )

İngilizce Özel Ders Halkalı Program İçeriği

Tüm Akademik Sınavlara Hazırlık Programlarında Garantili Eğitim

1  –   İngilizce Özel ders Halkalı ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Halkalı ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 – İngilizce Özel ders Halkalı ( Bireysel – İngilizce Özel Ders Halkalı ) :

  Halkalı İngilizce Özel Ders verilen ana merkezimizdeki Halkalı İngilizce Özel Ders birimlerimizde yer alan Halkalı İngilizce Özel Ders programlarına bireysel olarak katılan aday öğrencilere özellikle yds, ielts, lys 5, proficiency gibi akademik sınavlara İngilizce Özel Ders Halkalı programları ile hazırlanan aday öğrencilere, İngilizce Özel Ders Halkalı programlarına katılmak istedikleri gün ve saatlerde serbestlik verilir. Bu şekilde aday öğrenci istediği gün ve saatlerde kendi yaşamında her hangi bir değişiklik yaşamaksızın İngilizce Özel Ders Halkalı programlarına katılabilir. Akademik sınavlara hazırlık programlarına katılan aday öğrencilere Halkalı İngilizce Özel Ders verilen ana merkezimizdeki Halkalı İngilizce Özel Ders birimlerimizde yer alan Halkalı İngilizce Özel Ders programlarında verilmesi gereken İngilizce Özel Ders Halkalı ders sayısı tarafımızdan yapılan İngilizce seviye tespit sınavının sonuçlarına ve bu sınavlarda almak zorunda olduğu puana göre belirlenir ve  Halkalı İngilizce Özel Ders verilen ana merkezimizdeki Halkalı İngilizce Özel Ders birimlerimizde yer alan Halkalı İngilizce Özel Ders programlarında uygulanır.

2 – İngilizce Özel ders Halkalı ( 4 kişilik gruplarla  İngilizce Özel Ders Halkalı ) :

Bu gruplardan  daha çok genel Halkalı İngilizce Özel Ders, programlarına katılmak isteyen öğrenciler yararlanabilir. Sıfırdan başlayarak en yüksek seviye olan advanced düzeyine kadar aday öğrenciler getirilir. Belli bir seviyesi olan vede bulunduğu seviyeden itibaren seviye yükseltmek amacı ile   Halkalı İngilizce Özel Ders verilen ana merkezimizdeki Halkalı İngilizce Özel Ders birimlerimizde yer alan Halkalı İngilizce Özel Ders programları ile ders almak isteyen aday öğrencilere bu imkan verilir. Grupların 4 kişi ile sınırlandırılması tamamen İngilizce eğitimi  alan öğrencinin avantajınadır. Zira, yapılan bilimsel araştırmalar eğitim amaçlı grup şeklinde Halkalı İngilizce Özel Ders, almak isteyen aday öğrencilerin toplam sayısının 4 kişi olması  grup derslerinde en yüksek verimin alınması için en ideal sayıdır. Avantaj 1 : Grup sayısı 4 kişi gibi az bir sayıdan oluştuğu için Halkalı İngilizce Özel Ders verilen ana merkezimizdeki Halkalı İngilizce Özel Ders birimlerimizde yer alan Halkalı İngilizce Özel Ders sürecinde  Halkalı İngilizce Özel Ders programında eğitim veren hocalar tüm öğrencilerle bire bir ilgilenerek en yüksek verimin alması sağlanır. Avantaj 2 : İngilizce seviyeleri aynı yada hemen hemen denk olan Halkalı İngilizce Özel Ders, gruplarında İngilizce eğitim alan aday öğrenciler istedikleri gibi anlamadıkları bir konu hakkında soru sorma imkanına sahiptir.

Leave a Comment