İngilizce özel ders hakkında İngilizce öğrenmek isteyenlere bir kaç şey söylemek gerek zira bilende bilmeyende  İngilizce özel ders hakkında ileri geri konuşuyor. 

İngilizce Özel Ders Hakkında Fikirler

İngilizce Özel Ders Hakkında Öngörü


1 –   İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 İngilizce özel ders hakkında İngilizce öğrenmek isteyenlere bir kaç şey söylemek gerek zira bilende bilmeyende  İngilizce özel ders hakkında ileri geri konuşuyor.  İngilizce özel ders alarak İngilizce  öğrenilmek istendiğinde toplum içinde , İngilizcenin nasıl öğrenilmesi gerektiği konusunda  İngilizce özel ders hakkında bir çok yalan yanlış söylemler başlar. Kimi, İngilizce Özel Ders Hakkında İngilizce burada öğrenilmez der. Dışarı gitmek ve orada öğrenmek gerek “ der. Kimi, İngilizce öğrenmek çok kolay be ağabeyciğim. Bir kursa gidersin 6 ayda öğrenirsin. Sonra, İngilizce öğrenmek kolaymış öyle diyorlar “ Kimisi de, İngilizce öğrenmek için İngilizce özel ders almak gerek “ şeklinde yüzlerce söylem duyulur.

Bu İngilizce özel ders hakkında yapılan  söylemlerin içinde doğruya en yakın olanı “ İngilizce öğrenmek için İngilizce özel ders almak gerek “ söylemi gerçeğe en yakın olanıdır. Zira, İngilizce öğrenmek için eğitim almaya başlayan bir aday öğrenci,  İngilizce özel ders hakkında bu süreç içinde İngilizce özel ders ile ilgili tüm avantajlardan yararlanır.

 İngilizce özel ders hakkında söylenen İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkmak gerek şeklindeki söylemi kesinlikle kınıyorum. İngilizce öğrenmek için harekete geçen aday öğrencilerin İngilizce Özel Ders Hakkında bilmeleri gereken eğer sabırları, paraları ve iradeleri varsa, yurt dışına çıkmaksızın,  kesinlikle burada Türkiye de İngilizce öğrenebilirler. İngilizce öğrenmek için İngilizce özel ders almak gerek sözüne uysunlar yeter “ Ama,  İngilizce özel ders hakkında bir bilgileri yoksa vede İngilizce öğrenmek kolaymış şeklindeki bir fikirle yola çıkarlarsa ve de daha 10 – 15 inci derslerde İngilizce öğrenmenin İngilizce Özel Ders Hakkında İngilizce için emek istediğini çalışmak gerektiğini fark ettiklerinde , dersi bırakacaklarsa, elbette ki İngilizce öğrenilmez. Yurt dışına çıkılsa da öğrenilmez. Yurt dışına İngilizce öğrenmek için gidenlerin, bu dili öğrenmek için oturdukları mı sanılıyor ? Günlerce okula gitmeleri ve öğretilenleri de evde oturup çalışmaları gerekiyor.İngilizce Özel Ders Hakkındaki bilinmesi gereken sadece derse gidip gelerek İngilizce öğrenilmez.  İngilizce özel ders hakkında olarak bunu öğrenmek isteyen kişilerin de en az hocanın öğretmek için sarf ettiği emeği, onlarında öğrenmek için sarf etmeleri gerek.

İngilizce Özel Dersin Avantajları :

İngilizce öğrenmek için İngilizce özel ders eğitimi alındığında, İngilizce hocası ile bire bir ders işleneceğinden,  İngilizce özel ders hakkında bilinmesi gereken şey aday öğrenci istediği anda, anlamadığı yada kavrayamadığı bir konu hakkında İngilizce hocasına rahatlıkla soru sorabilir.

İngilizce Özel Ders Hakkındaki  programlarının uygulanmasında, dersin tüm süresi özel ders alan  aday öğrenciye ait olur. İngilizce Özel Ders Hakkındaki  programlarının uygulanmasında öğrenci bu süreyi istediği gibi kendi yararına kullanabilir.


İngilizce özel ders hakkında çok ciddi bir durumda İngilizce öğrenmek için İngilizce özel ders programında yer alan aday öğrenci ile İngilizce hocası arasında ,belli bir süre sonunda bir uyum oluşur ki bu uyum ders alan öğrencinin yararınadır. Artık, hoca öğrencisinin konuları nasıl ve ne şekilde kavrayabileceğini anlamıştır ve İngilizce konuları öğrencinin anlayabileceği tarzda işler.

 

Leave a Comment