GENEL İNGİLİZCE : Genel İngilizce özel ders, denilince insanların akıllarına neler düşer bilinmez ama yıllarca İngilizce...

                     Genel İngilizce Özel Ders Programları

Genel İngilizce Özel Ders program İçeriği

1 –   Genel İngilizce Özel ders ( Bireysel  Genel İngilizce Özel ders )
2 –   Genel İngilizce Özel ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Genel İngilizce Özel ders )

 

GENEL İNGİLİZCE : Genel İngilizce özel ders, denilince insanların akıllarına neler düşer bilinmez ama yıllarca İngilizce  ile uğraşan herkesin bildiği gibi genel İngilizce, İngilizcenin temel taşıdır. Genel İngilizce Özel Dersde Anasıdır. Babasıdır. Genel İngilizce Özel Derste İngilizce bilgisinin olmazsa olmazıdır. İngilizce dilini öğrenmek isteyenlerin alt yapısıdır. Genel İngilizce alt yapısı sağlam olmayanların ileri ki aşamalarda İngilizce öğrenmeye kalktıklarında, Genel İngilizce özel ders,almazsa öğrenmekte çok büyük zorluklar çekerler. Genel İngilizce alt yapısı sağlam olmayanların akademik İngilizce de başarılı olmaları düşünülemez. Bu nedenle İngilizce öğrenilmeye başlandığında Genel İngilizce Özel Ders en önemli konulardan bir şekline gelir. Bilmeyenler için söyleniyor bunlar. Bu nedenle genel İngilizce temel bilgisinin ne kadar önemli olduğunu bilerek İngilizce öğrenmeye başlayanlara çok iyi bir İngilizce öğretmeninden, özellikle İngilizce öğretmeyi bilen bir İngilizce öğretmeninden Genel İngilizce özel ders merkezlerindeki Genel İngilizce özel ders veren bir kurumun Genel İngilizce özel ders sınıfında Genel İngilizce Özel Ders  alarak bu işe başlamaları tavsiye edilir.

İngilizce Zamanlar ( tenses ) nin alt yapısını ” to be ”  yardımcı fiillerinden başlayarak İngilizce Zamanlar ( tenses ) oluşturur. Bu konuları iyi anlamayanların, akademik seviyelerdeki cümle karakterlerini anlaması , bu karakterde sorulan soruları çözümlemesi beklenemez. Özellikle ülkemizde aşağı yukarı her üniversitede uygulanan İngilizce hazırlık sınıflarının varlığı, özellikle eğitim alanların İngilizce konusunda ne kadar dikkatli olmaları gerektiğinin ve çok sağlam bir Genel İngilizce  alt yapı oluşturmasının gerçek bir nedenidir.
Yukarıda gerekçeleri sayılan ve öğrenilmesinin nedenleri söylenen genel İngilizce alt yapısını oluşturmanın da yolu, Genel İngilizce özel ders merkezlerindeki Genel İngilizce özel ders veren bir kurumun Genel İngilizce özel ders sınıfında Genel İngilizce özel ders alması vede  bu dersleri İngilizce öğretmeyi iyi bilen, deneyimli, konusunda uzman olan bir İngilizce öğretmeninden İngilizce Özel Ders  alarak öğrenmesi önerilir.

 

                       

Leave a Comment