İNGİLİZCE ÖZEL DERS FLORYA
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5)

İngilizce Özel Ders Florya Programı

1 –  İngilizce Özel Ders Florya ( Birebir İngilizce Özel Ders Florya )
2 – İngilizce Özel Ders Florya ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders Florya )

1 – İngilizce Özel Ders Florya ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS FLORYA ) : İngilizce Özel Ders Florya etkinlikleri içerisinde var olan birebir İngilizcenin her alanında İngilizce özel ders  Florya programına katılmak isteyen  öğrenciler,  birebir İngilizce ders  almalarının  bir karşılığı olarak kendilerine bir avantaj sağlanır ve  öğrenci İngilizce Özel Ders Florya programının uygulama gün ve saatlerini bizzat kendi belirler. Bundan amaçlanan, öğrencilerin İngilizce Özel Ders Florya programlarında İngilizce ders aldıkları için günlük bir değişiklik yapmalarını önlemek ve hayatlarına devam ederken ihtiyaç duydukları eğitimi almalarını da sağlamaktır.

İngilizce Özel Ders Florya öğretilerinde bireysel bir stilde tertip edilen İngilizce özel ders Florya programlarında İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak amacı yada belirli bir seviyeden itibaren seviyelerini arttırmak ve kendilerini geliştirmek isteyen aday öğrencilere İngilizce özel ders Florya programlarında kaç ders verilmesi gerektiği yapılan seviye sınav sonuçlarından elde edilen bulgulara bakılarak yada öğrencinin bir sınava girecekse sınavdan elde etmek zorunda olduğu not göz önünde bulundurularak belirlenir.

İngilizce Özel Ders Florya2 – İngilizce Özel Ders Florya ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA İNGİLİZCE ÖZEL DERS FLORYA ) : İngilizce Özel Ders Florya için yapılan eğitim organizasyonlarında toplu olarak verilen  İngilizce özel ders Florya kapsamında İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın yada mümkün olduğunca denk olan öğrencilerden oluşturulan homojen gruplara dahil olarak, birebir İngilizce özel ders kalitesinde İngilizce dersi alabilirsiniz. Grup şeklinde yapılan İngilizce Özel Ders Florya programlarında birebir özel ders kalitesini yakalamak için grupların öğrenci sayısı 4 kişi ile dondurulmuştur. Böylece İngilizce özel dersler Florya seanslarında öğrenci sayısı az olduğundan İngilizce özel ders Florya dersleri sırasında, öğrenci istediği gibi anlamadığı bir şeyle karşılaştığında soru sorabilir ve İngilizce Özel Ders Florya eğitim merkezindeki İngilizce dersini veren hoca da öğrencilerle bire bir ilgilenebilir. 

İngilizce Özel Ders FloryaNEDEN İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARINDA BİZ

  •  İngilizce Özel Ders Florya departmanlarında hem toplu  hem de birebir olarak tatbik edilen  İngilizce özel dersler  eğitim sürecinde, hangi dalda İngilizce ders alınırsa alınsın,  İngilizce Özel Ders Florya programlarında verilen derslerde görev alan hocalar, mesleklerinin zirvesinde, deneyimli ve uzmanlık seviyesine ulaşmış eğitmenlerdir.
  • İngilizce Özel Ders Florya  eğitimlerinde gerek toplu gerekse  birebir olarak uygulanan  İngilizce özel dersler Florya ile ilgili etkinliklerde,  İngilizce Özel Ders Florya programlarına katılan öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. 

Leave a Comment