İNGİLİZCE ÖZEL DERS BEYLİKDÜZÜ PROGRAMLARI

İngilizce Özel Ders  Beylikdüzü Program İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders  Beylikdüzü ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Beylikdüzü ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

GENEL İNGİLİZCE ÖZEL DERS :

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS BEYLİKDÜZÜ (BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ) :  

 İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizdeki İngilizce Özel ders  Beylikdüzü kampüslerinde düzenlenen Genel  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarına katılmak isteyenler, bireysel  Özel Ders alabilecekleri gibi, 4 kişilik gruplara İngilizce Özel Ders Beylikdüzünde katılarak da ders alabilirler. Bireysel –   İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarına katılan öğrencilere, programların işleneceği gün ve saatler konusunda  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizdeki İngilizce Özel ders  Beylikdüzü kampüslerinde düzenlenen Genel  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarında serbestlik verilir. İngilizce Özel ders  Beylikdüzü  kampüslerinde düzenlenen Genel  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarında dersler öğrencinin istediği gün ve saatlerde işlenir.

 2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS BEYLİKDÜZÜ ( 4 Kişilik Gruplarla Yapılan  İNGİLİZCE ÖZEL DERS ) :  

İngilizce Özel ders  Beylikdüzü  programında ki grup derslerinde, grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi gibi az sayıda kısıtlandığı için  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizdeki İngilizce Özel ders  Beylikdüzü kampüslerinde düzenlenen Genel  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarında bu derslerde bireysel  Özel Ders ) özelliğindedir. Çünkü, İngilizce Özel ders  Beylikdüzü  kampüslerinde düzenlenen Genel  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarında  öğretmenler her öğrenci ile ilgilenebilme imkanına sahiptir ve öğrenciler  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizde daha uzun sürelerle derse katılma olanağı bulur.

YDS  ÖZEL DERS  :

YDS – ( Birebir – Teke tek Yds Özel Ders  ): 

  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü  öğretilerindeki  Yds özel ders programlarına katılmak isteyen yds adaylarına, ilk aşamada  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizde seviye testi yapılarak seviyeleri ölçülür ve daha sonra yds adayının sınavda almak istediği yds puanı da göz önünde bulundurularak adaya verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

YDS – (  4 kişilik Gruplarla Yds  Özel Ders ) : 

Adaylar isterlerse 4 kişiden oluşan yds grup derslerine de katılabilirler. Bu grup şeklinde yapılan YDS – Özel Ders ) programlarına katılan adaylardan daha önce katılmış oldukları yds sınavından elde ettikleri puanları sorulur. Daha önce yds sınavına katılmamışlarsa kendilerine seviye tespit sınavı uygulanarak ne kadar dil bilgisine sahip oldukları belirlenir. Daha sonra aynı yada bir birine yakın düzeyde seviyeleri olan adaylardan 4 kişilik gruplar oluşturulur. Bu 4 kişilik gruplarda ,grup sayısı az adaydan oluştuğu için , adaylara olumlu katkılar sağlar. Örneğin, adaylar istedikleri gibi anlamadıkları yerler hakkında soru sorabilirler. Bu tür bir şansları vardır. Ayrıca, Yds hocaları adaylarla, teker teker ilgilenebilir ve grup dersleri bireysel – Özel Ders ) özelliği kazanır.

IELTS  ÖZEL DERS 

IELTS – ( Birebir – Teketek  Ielts Özel Ders ) :  

 İngilizce Özel ders  Beylikdüzü  kampüslerinde bireysel olarak ielts academic yada ielts general training dersi alabilirsiniz. Her iki sınav içinde 4 kişiden oluşturulan grup dersleri de mevcuttur. Bireysel olarak ielts  özel ders programlarına katılanlara , derslerin yapılacağı gün ve saatleri belirlemede  öncelik tanınır.

IELTS –  (  4 kişilik Gruplarla Ielts Özel Ders ) : 

Grup şeklinde uygulanan IELTS – programlarına katılan ielts adaylarına, seviye belirleme sınavı uygulanarak denk seviyede ki adaylardan gruplar oluşturulur. Bu gruplar 4 kişi şeklinde oluşturulduğundan, grupta ielts -özel ders eğitimi alan adaylar, kalabalık gruplarda bulamadıkları bazı avantajlara sahip olurlar. Örneğin, anlamadıkları yerler husunda istedikleri gibi soru sorma fırsatı yakalarlar. Ayrıca, gruba eğitim veren ielts hocaları da, adaylarla ayrı ayrı sanki bireysel ielts özel ders programlarında olduğu gibi ilgilenebilirler.


LYS 5 – ( Birebir – Teketek Lys 5 Özel Ders ) : 

  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü  seminerlerinde lise mezunlarının üniversite giriş sınavlarında, girmek zorunda oldukları Lys 5 sınavlarına hazırlanan öğrencilere, deneme sınavlarında elde ettikleri NET cevap sayısını en az 10 – 15 adet arttırmayı  garanti ediyoruz. Yds 5 sınav hazırlık programlarında sadece bireysel özel ders programları uygulanır.

PROFICIENCY – ( Birebir – Teketek Proficiency Özel Ders ) : 

 Üniversitelerin hazırlık sınıflarının final sınavı yada hazırlık sınıfında okumak istemeyen öğrencilerin girmek zorunda olduğu diğer adı ile Muafiyet sınavı Yada Yeterlik sınavına İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizdeki İngilizce Özel ders  Beylikdüzü kampüslerinde düzenlenen Genel  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarındaki   İngilizce Özel ders  Beylikdüzü    programları ile öğrenciler, her sınava girecekleri üniversitenin sınav formatına uygun bir şekilde hazırlanır.

NEDEN BİZ :

İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizdeki İngilizce Özel ders  Beylikdüzü kampüslerinde düzenlenen Genel İngilizce Özel ders  Beylikdüzü programlarında İngilizce Özel ders  Beylikdüzü’nde eğitimi verilen her dalda görev alan öğretmenler, bu dallarda yıllarca eğitim vermiş deneyimli  ve  uzman hocalardır.
♦ Grup şeklindeki   İngilizce Özel ders  Beylikdüzü  programlarına katılan öğrenciler, grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırıldığı için,  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizdeki İngilizce Özel ders  Beylikdüzü kampüslerinde düzenlenen Genel  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarında kalabalık grupların sahip olamadığı avantajlara sahiptirler. İstedikleri gibi anlamadıkları yerlerle  ilgili sorular sorabilecekleri gibi grup sayısı az olduğundan grup hocası tüm öğrencilerle bire bir ilgilenebilir.
♦ Türkiye de  eğitim verilen çoğu yerde kelime bilgisi konusu ihmal edilirken  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü merkezimizdeki İngilizce Özel ders  Beylikdüzü kampüslerinde düzenlenen Genel  İngilizce Özel ders  Beylikdüzü   programlarında bizde   yani İngilizce Özel ders  Beylikdüzü’nde   bu konu üzerinde hassasiyetle durulur ve özel kelime çalışmaları ile öğrenciler bu açıdan desteklenir ve ayrıca çok yakından çalışıp çalışmadıkları izlenir.

 

Leave a Comment