Bayrampaşa İngilizce Özel Ders,  birimlerimizdeki Bayrampaşa İngilizce Özel Ders  programları...

 İngilizce Özel Ders Programları Bayrampaşa
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 ) 

İngilizce Özel Ders Bayrampaşa Program İçeriği

 

1 –   İngilizce Özel ders  Bayrampaşa ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders -Bayrampaşa ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

GENEL İNGİLİZCE


GENEL İNGİLİZCE  ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Bayrampaşa İngilizce Özel Ders,  birimlerimizdeki Bayrampaşa İngilizce Özel Ders  programlarına  bireysel olarak  katılan aday öğrencilere, dersleri bireysel olarak aldıkları için , İngilizce Özel Ders Bayrampaşada programların uygulanacağı gün ve saatleri, kendi yaşam tarzlarına uygun bir şekilde seçme hakkı verilir. Aday öğrenciler arzu ettikleri gün ve saatlerde Bayrampaşa İngilizce Özel Ders,  birimlerimizdeki Bayrampaşa İngilizce Özel Ders  programlarında ders alabilirler. Eğer belli bir seviyesi olan aday öğrenci bu programa katılmak isterse, yapılan seviye belirleme sınavından sonra ,adayın içinde bulunduğu seviyede dahil edilerek İngilizce Özel Ders  programı uygulanır. Aday öğrenciler bu programlara katıldıklarında, bizim önereceğimiz 4 kitapla İngilizce özel ders eğitimi alırlar.

GENEL İNGİLİZCE  (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders  ) : Grup şeklinde uygulanan İngilizce Özel Ders programlarına katılmak isteyen aday öğrencilere İngilizce Özel Ders Bayrampaşa merkezimizde ilk etapta ” İngilizce belirleme sınavı ” yapılarak seviyeleri belirlenir. Daha sonra, seviyeleri aynı yada denk olan aday öğrenciler yan yana getirilerek 4 kişiden oluşan gruplar kurulur. Grupların 4 kişiden oluşturulması ve daha fazla öğrenci alınmaması özel bir amaç taşır. Bu şekilde sayıca az olan gruplarda, aday öğrenciler Bayrampaşa İngilizce Özel Ders,  birimlerimizdeki Bayrampaşa İngilizce Özel Ders, programlarında istedikleri gibi anlamadıkları yerleri sorup öğrenebilirler.  Bu fırsat İngilizce Özel Ders Bayrampaşa programlarında kalabalık grup derslerinde pek elde edilemez. Arıca, Bayrampaşa İngilizce Özel Ders,  birimlerimizdeki Bayrampaşa İngilizce Özel Ders  programlarında 4 kişiden oluşan bu gruplarda İngilizce Özel Ders Bayrampaşada eğitim veren İngilizce öğretmenleri, aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve dersin tamamını dolu dolu aday öğrencilere ayırabilir. Bu durumda, grup İngilizce Özel Ders  programı sanki bireysel İngilizce ders programı şekline dönüşür ki buda aday öğrenciler için büyük bir avantajdır.

 

YDS

YDS –  ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Bireysel olarak yds İngilizce özel ders programlarına  iştirak eden yds öğrencilerine, yds eğitimini  kişisel olarak aldıkları için, yds eğitiminin uygulanacağı zamanı , yani gün ve saatleri, kendi hayat stillerine ve programlarına uyacak  bir şekilde seçme önceliği tanınır. Yds öğrencileri kendi istekleri doğrultusunda  gün ve saatleri tespit edebilirler. Eğer belli bir seviyesi olan yds öğrencisi bu programa katılmak isterse, yapılan seviye belirleme sınavından sonra , öğrencinin içinde bulunduğu seviyede dahil edilerek yds İngilizce özel ders programı uygulanır. Yds aday öğrencileri bu programlara katıldıkları zaman, bizim tarafımızdan özel olarak hazırlanmış worksheet  ve dökümanlarla yds İngilizce özel ders eğitimi alırlar.

YDS –  (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) : Grup şeklinde uygulanan yds İngilizce özel ders programlarında yer almak  isteyen  yds öğrencilerine ilk aşamada “İngilizce belirleme sınavı ”  uygulanarak seviyeleri belirlenir. Daha sonra, seviyeleri aynı yada denk olan  yds  öğrencileri  bir araya getirilerek 4 kişiden oluşan gruplar kurulur. Grupların 4 kişi olarak kurulması ve daha çok  öğrenci alınmaması özel bir hedef güder. Bu şekilde sayıca az olan gruplarda , yds öğrencileri derslerde tekrarlanmasını istedikleri konuları sorarak öğrenebilirler. Bu  soru sorabilme şansı kalabalık grup eğitimlerinde pek yakalanmaz. Ayrıca, 4 kişiden oluşan bu gruplarda eğitim veren Yds hocaları , yds öğrencileri ile bire bir ilgilenebilir ve  ve bir ders süresi sadece dörde bölünür. Bu durumda, grup şeklinde icra edilen yds İngilizce özel ders programı sanki bireysel  yds dersi  programı şekline dönüşür ki buda yds öğrencileri için büyük ve pozitif bir kazançtır..

 

IELTS

İngilizce Özel Ders BayrampaşaIELTS – ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Kişisel olarak ielts İngilizce özel ders programlarına katılan ielts aday öğrencilerine ,programlarda uygulanması gereken ders sayısı büyük bir isabetle belirlenmesi gereken bir konudur. Bu nedenle, kişisel ielts İngilizce özel ders programlarına iştirak eden ielts adayı öğrencilere, programların uygulanmasından önce ” İngilizce seviye tespit ” sınavı yapılır ve elde edilen sonuca aday öğrencinin sınavda elde etmek zorunda olduğu ielts puanı da eklenerek verilmesi gereken  ders sayısı belirlenir. Kişisel ielts İngilizce özel ders programlarının uygulama sürecinde, aday kendi yaşam tarzına uyumlu olarak programın uygulanacağı gün ve saatleri kendi belirleyebilir. Böyle bir durumda, hoca , adayın arzu ettiği gün ve saatlerde adaya eğitim verir. Yani bu konuda öncelik ielts adayınındır.

IELTS  –  (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) :   Grup şeklinde tatbik edilen ielts İngilizce özel ders programları, aday öğrencilere uygulanan ” İngilizce seviye tespit sınavından ” sonra başlatılır. Çünkü, grup ielts İngilizce özel ders programlarında, adayların aynı İngilizce seviyesinde yada den seviyede olmaları , grup derslerinin etkinliği açısından çok  önemlidir. Denk seviyede aday öğrencilerinden oluşması, gruba katılan adaylar için çok önemlidir. Zira, aynı seviyede olan adayların, anlamadıkları konuları diğer arkadaşlarından çekinmeksizin sorabilmelerine olanak tanır. Ayrıca,  Grup sayısının az olması poızitif olarak adaylara döner. Örneğin, ielts hocalarının grubu oluşturan aday öğrencilerle birebir ilgilenebilmesine  yol açar.Buda grup ielts İngilizce ders eğitimine , bireysel ielts eğitimi niteliği kazandırır.

 

LYS 5 


İngilizce Özel Ders BayrampaşaLYS 5 –  ( Bireysel 
İngilizce Özel Ders ) : Lys 5 üniversite giriş sınavına öğrenciler tarafımızdan uygulanan özel  sınav teknikleri ve sınav taktikleri ile kişisel olarak hazırlanır.Uygulanan bu özel eğitimim sonucunda,aday öğrencilerin deneme sınavlarında elde ettikleri ” NET YANIT ”  sayısı 10 – 15 tane arttırılır.Aday öğrencilere sınavda ki soruları hem daha hızlı hem de daha doğru çözmelerine katkı yapacak ve sınavda ki başarı elde etme şansını arttırıcı özel gramer konuları ile ilgili eğitim verilir.

PROFICIENCY

PROFICIENCY–  ( Bireysel İngilizce Özel Ders ) : Türkiye de üniversitelerin hazırlık sınıflarındaki eğitimin bitiminde yapılan Proficiency sınavı için.öğrenciler bireysel ingilizce özel ders programları ile devam edecekleri üniversitenin sınav formatına uygun olarak,özel yöntemlerle hazırlanır.

 

Leave a Comment