İngilizce Özel Ders Başakşehir merkezimizdeki  İngilizce Özel Ders Başakşehir  ...

 İngilizce Özel Ders Programları Başakşehir
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Başakşehir Programı İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders  Başakşehir ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders -Başakşehir ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

GENEL İNGİLİZCE

GENEL İNGİLİZCE – ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders  ) :İngilizce Özel Ders Başakşehir merkezimizdeki  İngilizce Özel Ders Başakşehir  programlarından birine bireysel olarak  katılan öğrenci adaylarına,   İngilizce Özel Ders Başakşehir programına bireysel olarak katıldığı için, kendi yaşam tarzına uygun gün ve saatlerde İngilizce Özel Ders Başakşehir merkezimizde dersleri işleme hakkı tanınır. Derslerin işleneceği gün ve saatleri seçme önceliği aday öğrenciye aittir. İngilizce Özel Ders Başakşehir’de Belli bir seviyesi olan ve bu seviyenin üzerine çıkmak için İngilizce Özel Ders Başakşehir merkezimizdeki  İngilizce Özel Ders Başakşehir  programları ile  özel ders almak isteyen aday öğrencilere, ilk aşamada İngilizce Özel Ders Başakşehir merkezimizdeki  İngilizce Özel Ders Başakşehir  programlarında seviye tespit sınavı yapılarak seviyesi tayin edilir ve daha sonra, içinde olduğu seviyede dahil olmak üzere İngilizce Özel Ders Başakşehirde bulunduğu seviyeden başlayarak İngilizce Özel Ders Başakşehir   programı uygulanır.

GENEL İNGİLİZCE – (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders  ) : Grup şeklinde icra edilen genel  İngilizce Özel Ders Başakşehir programlarına katılan aday öğrencilere, şayet belli bir  düzeye sahiplerse, seviye tespit sınavı yapılarak, seviyeleri bir birine yakın en azında denk olan öğrencilerden gruplar oluşturulur. Grupların 4 kişi sınırlandırılması, öğrenci adaylarına pozitif etki sağlanması içindir. Zira, İngilizce Özel Ders Başakşehir merkezimizdeki  İngilizce Özel Ders Başakşehir  programlarında az sayıda öğrenciden oluşan gruplarda, öğrenci adayları İngilizce Özel Ders Başakşehir merkezimizde kalabalık gruplarda elde edemedikleri avantajlara sahip olur. Seviyeleri denk olduğundan, hiç bir öğrenci diğerinden çekinmeden anlamadığı konularla ilgili sorular sorabilir. Ayrıca, İngilizce Özel Ders Başakşehir merkezimizdeki  İngilizce Özel Ders Başakşehir  programlarındaki grup sayısı az olduğundan gruptaki tüm öğrenci adayları ile bireysel olarak ayrı ayrı ilgilenebilir. Bu şekilde grup şeklinde uygulanan genel İngilizce Özel Ders Başakşehir  programları, bireysel özel ders karakteri kazanır.

 

YDS

YDS – ( Birebir – Teke tek  Yds  Özel Ders ) : Bireysel  özel ders programlarının uygulamasında, bireysel ders alan aday öğrenciler, istedikleri gibi kendi hayat tarzlarına uyan gün ve saatlerde ders yapma hakkına sahip olur. Bu şekilde yaşamından her hangi bir taviz vermeksizin istediği  saatlerde özel ders alabilir.

YDS –  (  4 kişilik Gruplarla  Yds  Özel Ders  ) : Grup eğitimlerinde gruplar , aday öğrencilerin pozitif etkilenmesi amacı ile 4 kişiden oluşturulur.

IELTS

IELTS – ( Birebir – Teke tek  Ielts Özel Ders  ) : Sınava hazırlık amacı ile iştirak edilen  özel ders programları, bireysel ders alan aday öğrenciye , derslerin yapılacağı gün ve saatler konusunda serbest seçim hakkı tanır. Bireysel özel ders alan öğrenci, kendi yaşam koşullarına yada eğitim alıyorsa kendi günlük programlarına en uygun gün ve saatleri serbestçe seçebilir. .

IELTS – (  4 kişilik Gruplarla  Ielts Özel Ders  ) : Grup şeklinde icra edilen  ders programlarına iştirak eden aday öğrencilere, seviye belirleme sınavı uygulanarak aynı yada en azından denk seviyede olan aday öğrencilerden 4 kişilik gruplar oluşturulur.

 

PROFICIENCY

PROFICIENCY – ( Birebir – Teke tek  Proficiency Özel Ders ) : Üniversitelerin hazırlık sınıflarının bitiminde final sınavı olarak uygulanan bu sınav, ayrıca hazırlık sınıfı okumak istemeyen öğrencilere muafiyet sınavı adı altında  üniversiteler tarafından yapılır. Proficiency sınavına ,her üniversitenin uyguladığı sınav formatına uygun bir biçimde , öğrenciler garantili hazırlanır.

İngilizce Özel Ders Başakşehir

 

Leave a Comment