İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAKIRKÖY PROGRAMI

İngilizce Özel Ders Bakırköy Program İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Bakırköy ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Bakırköy (4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde uygulanan İngilizce özel ders Bakırköy isimli butik dershanem, öğrenciler arasında güvenin, kalitenin ve İngilizce eğitimin sembolü olma yolunda İngilizce Özel Ders Bakırköy emin adımlarla ilerliyor. Hiç İngilizce bilmeyenlerden başlayarak akademik seviyede sınavlara hazırlanan ielts, yds, lys 5 ve proficiency ( hazırlık atlama sınavı )  öğrencilerine değin her seviyede İngilizce eğitimi İngilizce özel ders  Bakırköy programları aracılığı ile adaylara verilir.

1 –  Bakırköy İngilizce özel ders ( Birebir – Teke tek İngilizce özel ders ) :

İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezde kurulan İngilizce özel ders Bakırköy departmanlarındaki öğrencilere bireysel olarak verilen ve uygulanan İngilizce özel ders Bakırköy programlarında, derslerin yapıldığı gün ve saatleri tayin etme hakkı aday öğrenciye verilir. Aday öğrenci kendi yaşam doğrultusunda, derslerin yapılacağı gün ve saatleri İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde belirler. Belli bir seviyesi olan adaylara seviye belirleme sınavı yapılarak,aday öğrenciye İngilizce özel ders Bakırköy programı bulunduğu seviyeden başlayarak uygulanır.

 2 –  Bakırköy  İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) :

İngilizce özel ders Bakırköy platformundaki İngilizce özel ders Bakırköy seminerlerinde organize edilen İngilizce özel ders Bakırköy programlarında, grup şeklinde yapılan tüm İngilizce eğitimi programlarında, aday öğrencilere seviye sınavı uygulanarak, İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde seviyeleri belirlenir ve aynı yada hiç değilse denk seviyede olan aday öğrencilerden gruplar oluşturulur. Tüm İngilizce özel ders Bakırköy programlarının grup biçimindeki uygulamalarında, gruplar 4 aday öğrenciden oluşturulur. Bundan amaç ; Grup sayısı az olduğunda, aday öğrenciler anlamadıkları konularla ilgili İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde soru sorma imkanına kavuşur. Diğer avantaj; 4 kişiden oluşan bu gruplarda görev yapan hocalar ,  her bir öğrenci ile teker teker ilgilenebilir ve grup dersi adeta bireysel İngilizce özel ders kalitesini yakalar.

İngilizce Eğitimlerin İçeriği :

 

İngilizce Özel Ders Bakırköy♦Öğrenciler İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde uygulanan İngilizce özel ders Bakırköy isimli butik dershanem de almak istedikleri İngilizce eğitimin türüne göre sınıflandırılır. İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde İngilizce seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra ; öğrenci hangi dersten sınava girecekse, gireceği sınavın adına göre kendisine uygulanacak İngilizce özel ders program sayısı verilir ve verilen bu sayıda eğitim yapılır. ♦Eğer öğrenci İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde uygulanan İngilizce özel ders Bakırköy isimli butik dershanem de genel İngilizce dersi almak istiyorsa vede İngilizce seviyesi sıfırsa, kendisi gibi seviyesi sıfır olan diğer öğrencilerle birlikte 4 kişilik gruplarla da ders alabilir. Seviyeleri aynı olan bu homojen gruplar; öğrencilerin dersleri daha iyi anlayabilmeleri için İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde uygulanan İngilizce özel ders Bakırköy isimli butik dershanem de 4 kişi şeklinde sınırlandırılmış ve grup dersi olmasına rağmen grup derslerine de bir İngilizce özel ders havası kazandırılmıştır. ♦Gerek akademik sınavlara ve gerekse genel İngilizce özel ders Bakırköy programlarına katılan tüm hocalar alanlarında deneyimli ve uzman hocalardan oluşur. Hepsinden önemlisi ” İngilizceyi öğretebilen ”  hocalar niteliğini taşımalarıdır. ♦Akademik sınavlara hazırlık programlarının uygulanmasında öğrenciden gireceği akademik sınavın seviyesine yakın bir seviyede özellikle upper-intermediate seviyesini bitirmiş olması istenir. ♦Akademik sınavlara katılacak olan öğrenciler şayet gerekli düzeyde İngilizce bilgisine sahip değillerse bulundukları seviyeden başlayarak İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde uygulanan İngilizce özel ders Bakırköy isimli butik dershanem de sınavlara İngilizce özel ders Bakırköy programları ile hazırlanırlar.

 

GENEL İNGİLİZCE ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders : 

İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezindeki İngilizce özel ders Bakırköy adı ile verilen programlarda, genel   İngilizce öğrenmek için yola çıkanların ilk konuşmaya başlayan bebeklerin, konuşmaya başladıkları zaman çıkardıkları anlaşılmaz kelimelere benzeyen bir şeklidir. İngilizce  de öğrenilen ilk kelimeler, isimler, sıfatlar sayılardır. İngilizce dilini öğrenmek isteyenlerin alt yapısıdır. Genel İngilizce alt yapısı yeteri kadar güçlü olmayanların  daha üst seviyelerde   İngilizce öğrenmeye kalktıklarında, öğrenmekte çok büyük engellerle karşılaşmaları kaçınılmazdır. Genel İngilizce alt yapısını yeterince güçlü kurmayanların akademik İngilizce de başarılı olmaları kolay değildir hatta hemen hemen imkansızdır. Bu nedenle İngilizce öğrenilmeye başlandığında en çok önem verilmesi gereken konudur genel İngilizce . Bilmeyenler için söyleniyor tüm bunlar. Bu nedenle genel İngilizce temel bilgisinin ne denli önem taşıdığını  bilerek İngilizce özel ders Bakırköy ana merkezinde hizmet veren  İngilizce özel ders Bakırköy birimlerinde İngilizce öğrenmeye başlayanlara çok iyi bir İngilizce hocasından, özellikle İngilizcenin nasıl öğretileceğini bilen bir İngilizce hocasından İngilizce özel ders alarak İngilizce öğrenmeye  başlamaları tavsiye edilir.

Genel İngilizce‘nin alt yapısını ” to be ”  yardımcı fiillerinden başlarsak  İngilizce Zamanlar ( tenses ) oluşturur. Temel İngilizcenin alt yapısını kavrayamayan, diğer bir deyimle özümsemeyenlerin, akademik seviyelerdeki cümle karakterlerini kavraması ve özümsemesi , bu karakterde sorulan soruları çözümlemesi hayalden öteye geçemez. Özellikle ülkemizde aşağı yukarı her üniversitede hazırlık sınıflarından sonra Proficiency denilen akademik seviyede bir sınavın uygulanması , eğitim alanların İngilizce konusunda ne kadar dikkatli olmaları gerektiğinin ve çok sağlam bir İngilizce alt yapı oluşturmasının gerçek bir nedenidir.

 

IELTS İNGİLİZCE ÖZEL DERS : Ielts Academic ve Ielts general Training sınavlarına 2 şekilde katılabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders BakırköyBireysel –  Ielts İngilizce Özel Ders : Bireysel olarak ielts programlarına katılanlara , sınavda almak istedikleri ielts skoruna ve yapılan seviye tespit sınavından çıkan sonuca göre verilmesi gereken ders sayısı belirlenir. Ielts bireysel özel ders alan ielts adaylarına, programın uygulanacağı gün ve saatleri konusunda öncelik verilir ve program ,  adayın istediği gün ve saatlerde gerçekleştirilir. 4 kişilik Gruplarda Ielts İngilizce Özel Ders : Grup şeklinde yapılan ielts programlarına katılmak isteyen ielts adaylarına , grubu meydana getiren tüm adayların seviyesinin aynı olması yani denk seviyede homojen bir grup oluşturmak için seviye tespit sınavı yapılarak denk seviyede olan ielts adaylarından 4 kişilik gruplar oluşturulur. Oluşturulan bu grupların 4 kişi ile sınırlandırılması adaylara olumlu olarak yansır. Adaylar kalabalık sınıflarda imkan bulamadıkları anlamadıkları yerleri sorabilme olanağını bu 4 kişilik gruplarda rahatlıkla bulur. Ayrıca grubu oluşturan aday sayısının 4 kişi olması ielts hocasını da rahatlatır ve adaylarla bire bir ilgilenebilme fırsatını yakalar. Gerek ielts bireysel gerekse grup programlarında, adaylara sadece gramer öğretilmez bunun yanında, sınavda sorulan soruları daha hızlı ve daha kolay yanıtlayabilmelerini sağlayan ielts sınav teknikleri ve ielts sınav taktikleri de ve sınavda çok önemli bir rol oynayan akademik kelime bilgisini geliştirici ve bilinen kelime sayısını arttırıcı özel kelime çalışmalarında öğretilir.

NOT : Ielts İngilizce özel ders programlarında yer alan tüm hocalar, bu konuda yılların deneyimine sahip, gerçek ielts uzmanlarıdır.  

 

YDS İNGİLİZCE ÖZEL DERS : Üniversiteden mezun olanların, master yada doktora yapmak veya kendi dallarında öğretim görevlisi olmak için, yada devletin çeşitli kurum ve kademede çalışanlarının, yabancı dil tazminatı, yurt dışı görevi, işlerinde kariyer yapmak için girdikleri bir sınav ola yds sınavına yds adayları 2 şekilde hazırlanır : Bireysel Yds İngilizce Özel Ders : Bireysel olarak yds İngilizce özel ders programlarına katılan yds adayları seviye tespit sınavına tabi tutulur. Seviye sınavından elde ettiği not ve sınavda almak istediği yds puanı birlikte düşünülerek, içinde bulunduğu seviye ve istediği nota göre adaya verilmesi gereken ders sayısı belirlenir. Bireysel olarak yds İngilizce özel ders programına katılan adaylara derslerin işleneceği gün ve saatleri seçme serbesti sağlanır. Dersler adayın istediği gün ve saatlerde gerçekleştirilir.

4 kişilik Gruplarda Yds İngilizce Özel Ders : 4 kişilik gruplarda yds İngilizce özel ders programlarına katılan adaylara, grubun uyumlu ve seviyelerin denk olaması için seviye tespit sınavı uygulanır ve böylece denk seviyede meydana gelen homojen gruplarda dersler daha rahat daha anlaşılabilir bir nitelik kazanır. Grubu oluşturan aday sayısının 4 olması, gruba katılan adaylara bazı avantajlar sağlar. Örneğin, kalabalık gruplarda kolay kolay anlaşılmayan bir yer hakkında soru soramazsınız. Oysa 4 kişilik bu gruplarda bu şansa sahipsiniz. Ayrıca, grubun 4 kişiden oluşması sebebi ile, yds hocası herkesle teker teker ilgilenebilme imkanı bulur. Buda adayların derslerine pozitif olarak yansır. Dersler daha rahat anlaşılır. Bireysel İngilizce özel ders yada grup şeklinde yapılan yds eğitimlerinde yds adaylarına sadece gramer bilgileri verilmez bunun beraberinde, sınavda soruları adayların daha hızlı ve daha kolay cevaplamalarına katkıda bulunacak yds sınav teknikleri ve yds sınav taktikleri eğitimi de verilir.

NOT: Her iki tür yds eğitim programlarında , yds eğitimi veren hocalar, yds konusunda yıllarca eğitim vermiş çok deneyimli ve gerçek Yds hocalarıdır. Daha Fazla Bilgi İçin :

 

 

 LYS 5 – ( Birebir – Teketek İngilizce Özel Ders )   : Liseden mezun olan öğrencilerin üniversiteye girişte katılmak zorunda oldukları Yabancı Dil Sınavı ( YDS ) için , öğrenciler özel yöntem ve sistemlerle bu sınava hazırlanır. Bu sınava hazırlanmak için devem ettikleri dershanelerde girdikleri deneme sınavlarında, öğrencilerin elde ettikleri NET CEVAP sayısı, özel yöntem ve tekniklerle en az 10 – 20 arasında arttırılır. Öğrencilere Lys 5 sınavında kullanabilecekleri 8 – 1* arası gramer kuralı öğretilir ve öğretilen bu kurallarla öğrenci daha önce yanıtlamakta zorluk çektiği soruları kolaylıkla yanıtlar. Ayrıca öğretilen bu sınav teknikleri sadece gramer soruları ile ilgili değildir. Okuma parçalarını, cümle tamamlamaları,  paragraf tamamlama gibi Lys 5 sınavında yer alan bütün bölümlerin soru çözme teknikleri vardır. Bu teknikler konusunda öğrencilere özel eğitim verilir ve başarı gelir. Bu konuda REFERANSLAR sayfasında yer alan eski başarılı öğrencilerimiz, bu konuda başarılarımızın bir kanıtıdır.

Yeterli sınavı, Hazırlık Atlama sınavı da denilen Proficiency sınavı için öğrenciler, özel yöntemlerle hazırlanır. Türkiye de hazırlık sınıfı dönem sonu  uygulanan Proficiency sınavının özellikleri , üniversiteden üniversiteye göre farklıdır. Öğrenciler hangi üniversitenin proficiency sınavına girmek istiyorsa , o üniversitede yapılan proficiency sınavının özelliklerine göre eğitilir. Bu şekilde başarının gelmesi kaçınılmaz olur. Öğrencilerin kendi aralarında oluşturdukları gruplara da proficiency İngilizce özel ders programları mevcuttur. Bu konuda daha fazla bilgi edinmeyi arzu edenler için sadece proficiency sınavı konusunda bilgi veren  : ”  proficiencysinavi.gen.tr ”  sitesini ziyaret edebilir.

İngilizce Özel Ders Bakırköy

 

 

 

 

 

Leave a Comment