İngilizce Özel Ders Bakırköy Hakkında Bilgi

İngilizce Özel Ders Bakırköy Programı

 

1 –   İngilizce Özel ders Bakırköy ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Bakırköy (4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –   İngilizce Özel ders Bakırköy ( Bire bir – İngilizce Özel ders ) : İngilizce  özel ders Bakırköy  platformunda İngilizce dilinin İngilizce özel ders  Bakırköy programları ile gereksinim duyulan   her alanında  ders alınabilir. Bu eğitimler sadece genel İngilizce ile sınırlı değildir. Sıfırdan başlayarak akademik  hazırlık eğitimine kadar her dalda ders alınabilir. Bu tür birebir   İngilizce özel ders  Bakırköy programlarına katılan öğrenciler, İngilizce özel ders  Bakırköy’de birebir ders aldıklarından kendilerine bir avantaj sunulur ve  öğrenci eğitim alacağı gün ve saatleri kendi belirler. Özellikle çok yoğun bir tempoya sahip olanlar için bu inanılmaz bir avantajdır. Zira,  öğrenci günlük yaşamın da hiç bir değişiklik yapmadan ihtiyacı olan dil  eğitimini alabilir.

İngilizce Özel Ders Bakırköy2 –   İngilizce Özel ders Bakırköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) : 4 kişilik gruplara katılarak her dalda birebir İngilizce özel ders  Bakırköy  kalitesinde eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde yapılan İngilizce özel ders  Bakırköy programlarında, eğitimin birebir eğitim kalitesinde olması için grubu oluşturan aday öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Sayı az olunca eğitim sırasında öğrenciler istedikleri gibi soru sorabilme imkanına sahip olur ve ayrıca, İngilizce özel ders  Bakırköy programını grupta uygulayan eğitmenler gruptaki tüm öğrencilerle birebir ilgilenebilir. Bu durum grup şeklinde yapılan eğitimlere bireysel bir nitelik katar.

AMAÇ

Bakırköy semtinde var olan kaliteli dil eğitimi açığını olabildiğince kapatmaya çalışmak ve dil eğitiminde söz sahibi olmak.

İngilizce Özel Ders BakırköyNEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

  • Genel İngilizcede sıfırdan başlayarak, akademik seviyede ki sınavlara hazırlık eğitimine kadar İngilizce özel ders  Bakırköy programlarında görev alan hocalar eğitim verdikleri konularda uzmanlaşmış dil  eğitimi vermeyi ve öğretmeyi gerçekten bilen hocalardır.
  • Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5 gibi akademik sınavlara hazırlık programlarının uygulamasında aday öğrencilere, akademik sınavların can damarı olan kelime haznesini arttırıcı ve geliştirici özel alıştırmalar verilerek çalışmaları istenir ve yapılan çalışmalara çok yakından izlenir. Çalışmayanlar ise uyarılar. Ayrıca,  İngilizce özel ders  Bakırköy  programlarının uygulama aşamasında aday öğrencilere genel İngilizce bilgisinden daha çok oranda sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi verilir.
  •  İngilizce özel ders  Bakırköy programına katılan aday öğrencilere ” senet ” uygulaması yapılmaz.

 

 

 

Leave a Comment