İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAHÇELİEVLER
( YDS,IELTS,PROFICIENCY,HAZIRLIK SINAVI,LYS 5)

İngilizce Özel Ders Bahçelievler Programı

1 –  İngilizce Özel Ders Bahçelievler ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Özel Ders Bahçelievler ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce Özel Ders Bahçelievler adına düzenlenen etkinliklerdeki İngilizce Özel Ders Bahçelievler platformunda uygulanan İngilizce Özel Ders Bahçelievler programında  İngilizcenin her dalında birebir  İngilizce özel ders  almak isteyen aday öğrencilere özgü  İngilizce Özel Ders Bahçelievler programları mevcuttur. Bu İngilizce Özel Ders Bahçelievler programları aday öğrencilere  2 türlü uygulanır.

1 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAHÇELİEVLER ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): İngilizce Özel Ders Bahçelievler  eğitim bölümlerimizde düzenlenen faaliyetlerde, İngilizce’nin türlü aşamalarında birebir  İngilizce özel ders   ile ilgilenen ve İngilizce özel ders almak üzere baş vuran aday öğrenciler şayet dersi İngilizce Özel Ders Bahçelievler programına katılarak birebir alacak olurlarsa kendilerine bir avantaj olarak İngilizce Özel Ders Bahçelievler programının uygulanması gereken gün ve saatleri belirleme imtiyazı verilir. Bundan amaç ,  öğrencinin ihtiyacı olan İngilizce dersini alırken günlük yaşamında bir kargaşa ve düzensizlik yaşanmasını önlemektir. Böylece, aday öğrenci İngilizce Özel Ders Bahçelievler seanslarında hem ders alır hemde günlük yaşamına aksatmadan devam eder. İngilizce Özel Ders Bahçelievler programında birebir İngilizce özel ders alacak olan öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği, sınavdan almak zorunda olduğu nota ve İngilizce Özel Ders Bahçelievler merkezimizde yapılan İngilizce seviye sınav sonuçlarından elde edilen bulgulara göre belirlenir.


2 – İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAHÇELİEVLER (4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):
İngilizce Özel Ders Bahçelievler departmanlarında İngilizcenin  her kategorisinde toplu olarak  İngilizce özel ders isteği ile seviyeleri bir birine çok yakın yada olabildiğince denk olan öğrencilerden oluşturulmuş gruplara katılarak İngilizce Özel Ders Bahçelievler seminerlerinde birebir özel ders özelliklerine ve niteliğine sahip ders alabilirsiniz. Grup öğrencilerine  İngilizce Özel Ders Bahçelievler programlarının uygulanması ile verilen İngilizce derslerinin birebir özel ders kalitesinde olabilmesi amacı ile öğrenci sayısı İngilizce Özel Ders Bahçelievler programlarında 4 kişi ile kısıtlandırılmıştır.

  • İNGİLİZCE ÖZEL DERSTE NEDEN BİZ:İngilizce özel ders Bahçelievler programlarının her alandaki uygulamalarında eğitim veren öğretmenler, mesleklerinde uzmanlık seviyesine ulaşmış çok deneyimli eğitmenlerdir.
  • İngilizce Özel Ders Bahçelievler şubelerinde İngilizcenin çeşitli düzeylerinde   İngilizce özel derslerine ilgi duyan ve İngilizce Özel Ders Bahçelievler  programlarının her türüne katılan aday öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. İngilizce Özel Ders Bahçelievler programlarında öğrenciler ödemeleri bir takvime bağlar.
  •  İngilizce Özel Ders Bahçelievler seminerlerinde İngilizce’nin farklı seviyelerinde   İngilizce özel ders  ile öğrenmeyi amaçlayan öğrencilere kelime dağarcığı konusunda, kelime haznelerinin gelişmesi için gereken tüm önlemler alınır.

 

 

 

Leave a Comment