İngilizce Özel Ders Avcılar Programı
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY,LYS 5)

İngilizce Özel Ders Avcılar Programı İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Avcılar ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Avcılar ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

1 –  İngilizce Özel Ders   ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : 

İngilizce Özel Ders Avcılar birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Avcılar sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders  Avcılar programları sadece genel İngilizceyi kapsamaz aynı zamanda Yds, Ielts, Lys 5, Proficiency gibi akademik sınavlara hazırlıkları da kapsar. İngilizce Özel Ders Avcılar birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Avcılar sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders  Avcılar programlarında, ilk aşamada İngilizce Özel Ders Avcılarda ders almak isteyenlere, özellikle de akademik sınavlara hazırlanmak isteyen yada belirli bir  seviyesi olanlara  seviye sınavı uygulanarak öğrencinin seviyesi belirlenir ve bu belirlemeden ve öğrencinin almak istediği skor yada  ulaşmak istediği seviyeye göre verilmesi gereken ders sayısı İngilizce Özel Ders Avcılar birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Avcılar sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders  Avcılar programlarında tespit edilir. Bireysel olarak  özel ders programlarına İngilizce Özel Ders Avcılar birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Avcılar sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders  Avcılar programlarında katılan katılımcılar, derslerin yapılacağı gün ve saatleri kendilerine göre belirleme hakkına sahiptir. Bu programın belirlenmesinde onlara öncelik tanınır. Ayrıca istek halinde kendi bulundukları mekanda ders alabilirler bunun için özel hoca gönderilir.

2 – İngilizce Özel Ders (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders  ) :

Grup şeklinde gerçekleştirilen  ders programlarında, grubun seviyesinin eşit en azından denk olabilmesi için, grup üyelerine seviye sınavı uygulanır ve denk seviyede olan öğrencilerden  homojen gruplar oluşturulur. Grubu oluşturan  öğrenci saysının az olması , İngilizce Özel Ders Avcılar birimlerimizdeki İngilizce Özel Ders Avcılar sınıflarımızda düzenlenen İngilizce Özel Ders  Avcılar programlarında gruptaki öğrencilere kalabalık gruplarla ders yapan öğrencilere kıyasla çok avantajlar sağlar.
A. Anlayamadıkları konuları tekrar hocaya sormak
B. Grup sayısı az olduğu için bireysel özel ders niteliği kazanmak
C. Hocanın öğrencilerle bire bir ilgilenme imkanının olması gibi.

IELTS

IELTS – Teke tek Ielts Özel Ders : Ielts teke tek özel ders programlarına katılan adaylara , derslerin uygulanacağı günler ve saatler konusunda serbest seçim hakkı verilir ve  aday hangi gün ve saatlerde ders almak isterse , o gün ve saatlerde ders alır. Öncelik Ders alan  adaya ait olur. Adaylara yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçla , sınavda elde etmek istedikleri puan da hesaba katılarak adayın alması gereken ders sayısı belirlenir.

IELTS – 4 kişilik gruplarla Ielts Özel Ders : Grup şeklinde uygulanan  ders programlarına katılmak isteyen adaylar, program başlamadan önce seviye sınavına tabi tutulur ve bu şekilde, sınavdan çıkan sonuçlara göre, denk seviyede olan adaylardan gruplar oluşturularak program başlatılır. Grupların 4 kişiden oluşması adaylara büyük artılar katar. Mesela kalabalık grup derslerinde adaylar anlamadıkları yerleri sormak için pek uygun bir ortam bulamazlar . Oysa 4 kişilik gruplarda bu ortamı bulabilirler. Ayrıca,  hocalar da 4 kişilik gruplarda öğrencilerle ayrı ayrı ilgilenebilir ve grup dersleri, bireysel özel ders programı niteliği kazanır.

 

YDS

YDS – Bire bir  Yds Özel Ders : 

Bire bir  özel ders programlarına katılan adaylara , derslerin uygulanacağı günler ve saatler konusunda serbest seçim hakkı verilir ve aday hangi gün ve saatlerde ders almak isterse, o gün ve saatlerde ders alır. Öncelik Ders alan adaya ait olur. Adaylara yapılan seviye sınavından elde edilen sonuçla , sınavda elde etmek istedikleri puan da hesaba katılarak adayın alması gereken ders sayısı belirlenir.

YDS – 4 kişilik gruplarla Yds  Özel Ders :

Grup halinde icra edilen ders programlarına iştirak eden adaylar, program başlamadan önce seviye sınavına alınırlar ve bu şekilde, sınavdan çıkan neticeler bakarak denk seviyede olan adaylardan gruplar oluşturulur ve program başlatılır. Grupların 4 kişiden meydana gelmesi adaylara pozitif bir etki sağlar. Mesela kalabalık gruplarla yapılan  derslerde adaylar anlamadıkları yerleri sormak için pek uygun bir ortamla karşılaşmayabilirler .  Oysa 4 kişilik gruplarda bu ortamı bulabilirler. Ayrıca,  hocalar da 4 kişilik gruplarda öğrencilerle teker teker ilgilenebilir ve grup dersleri,  bire bir  özel ders programı özelliği kazanır.

 

BİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ

İngilizce Özel Ders Avcılar♦ Gerek Genel İngilizce gerekse akademik sınavlara hazırlık derslerine giren hocaların tamamı , konularında uzmanlaşmış,  çok tecrübeli ve en önemlisi dil  öğretmeyi  bilen hocalardır.
♦ Özellikle , akademik dil sınavlarına hazırlanan öğrencilere akademik kelimeler konusunda gereken destek sağlanır. Akademik kelimeleri içeren listeler ve bu listelerde yer alan kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilir.
♦ Dil  eğitimi ciddi bir iştir , ciddiyet ister . Bu konudaki başarılarımızın kanıtı REFERANSLAR sayfasında mevcuttur. Önce sorun sonra arayın.

 

 

Leave a Comment