İngilizce Özel Ders alanlara tavsiyeler olarak referanslar sayfasında, İngilizce özel ders alacağınız kurum.

İngilizce Özel Ders Alanlara Tavsiyeler Demeti

İngilizce Özel Ders Alanlara Tavsiyeler ve Fikirler

1  –   İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İngilizce Özel Ders alanlara kesinlikle İngilizce Özel ders alacağı kurumun yada İngilizce hocasının referanslar sayfasına bakılması tavsiye edilir. İngilizce Özel Ders alanlara tavsiyeler olarak referanslar sayfasında, İngilizce özel ders alacağınız kurum yada İngilizce hocasının yanlarında telefon numaraları olan , yani ulaşabileceğiniz ve hakkında bilgi alabileceğiniz kişilerin olması tercih nedenidir. Çünkü, İngilizce özel ders olayı son zamanlarda , öyle yayıldı ki kimin gerçekten bu işi yaptığı belli değil. İnternette büyük bir bilgi kirliliği var. İngilizce özel ders verdiğini söyleyen kişilerin  ve İngilizce olduğunu iddia edenlerin çoğu gerçekte hoca değil. İngilizce Özel Ders alanlara kesinlikle İngilizce Özel ders alacağı kurumun yada hocanın İngilizce Özel Ders alanlara tavsiyeler için referanslar sayfasına bakılması tavsiye ediyorum. Sadece İngilizce ders vereceği özellikle de İngilizcesi hiç olmayan ve başlangıç düzeyinde olanlardan sadece 50 – 100 kelime fazla bilen kişiler olduğu duyumları alınmakta. Bu tür insanlardan İngilizce özel ders aldığını sananlarda zaman ve büyük bir maddi kayba uğramakta. Bu nedenle, İngilizce Özel Ders alanlara tavsiyeler olarak internetten bulduğunuz kişilerin , referanslar sayfasına özel bir ilgi gösterilmesi bu şekildeki üç kağıtçıların İngilizce öğrenmek isteyen aday öğrencileri soyması önlenebilir.


Bu durum özellikle yds, ielts, proficiency, tıp dil sınavı, lys 5 gibi akademik sınavlara hazırlık programlarında çok görülüyor. Normal bir İngilizce öğretmeni haddini bilmeden ielts gibi uluslararası bir sınav olan akademik sınava İngilizce özel ders vererek öğrenci hazırladığını ileri sürüyor ve bunun için ilan yada reklam da veriyor. İngilizce özel ders vermek, çok büyük bir bilgi birikimi ve deneyim ister. Bu özelliklere ve niteliklere sahip olanların, İngilizce akademik seviyede kişi sınavlara İngilizce özel ders ile öğrenci hazırlamaya kalkışması eski bir deyimle ” abesle iştigal  ” den başka bir şey değildir.

Aday öğrenciler burada görev size düşüyor, Lütfen, İngilizcenin hangi dalında olursa olsun , İngilizce özel ders almak istediğinizde İngilizce Özel Ders alanlara tavsiyeye uyun ve lütfen referanslar sayfasında  hakkında bilgi alabileceğiniz kişilerin ve ulaşabileceğiniz kişilerin bulunduğu İngilizce kurum ve İngilizce hocalarına baş vurun

 

Leave a Comment