İNGİLİZCE ÖZEL DERSİN YARARI

İngilizce Özel Ders Programı

1 –   İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

Son zamanlarda  İngilizce Özel Ders ile  öğrenim ve İngilizce Özel Ders eğitimiyle ilgili yöntem konusunda birçok tartışmalar yapılmakta ve görüşler ileri sürülmektedir. İngilizce en iyi bir biçimde nasıl öğrenilir ?  Yabancı bir ülkeye İngilizce öğrenmeye gittiyseniz vede gittiğiniz ülkenin anadili İngilizce ise elbetteki kalabalık gruplar halinde olan gruplara katılıp İngilizce öğrenebilirsiniz. Zira eğitim saati bitipte dışarı çıktığınızda çevreniz native speaker denilen anadili İngilizce olan  kişilerle dolu olacak ve kursta öğrendiklerinizi rahatlıkla gün boyu uygulama fırsatı bulacaksınız. Anadili İngilizce olmayan bir ülkede İngilizce eğitimi almak isterseniz bunun kesinlikle İngilizce Özel Ders şeklinde olması gerektiğine inananlardanım . Çok sayılı gruplarla İngilizce öğrenildiğinde bireyler grubun programına uymak zorunda kalır oysa İngilizce Özel Ders şeklinde öğrenildiğinde bireye özgü yöntemler kullanılır. kişi odaklıdır. İngilizce Özel Ders bireyin algılama biçimine göre uygulanır.

1 – Ders süresince  tek başınıza olduğunuz için grup dersler’inde 10 dakika olan  İngilizce uygulama esnasında yaklaşık 30 dakikayı bulacaktır . 10 dakikalık ders uygulamasında öğrendiklerinizi unutmanız elbetteki 30 dakikalık derslerde öğrendiklerinizi unutmaktan daha kolaydır.
3 – İngilizce Özel Ders zamandan da tasarruf yaptırır. İngilizce öğretmeni için size geldiğinde yollarda kaybedeceğiniz zaman kaybolmayacak ve özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Özellikle çalışanların bu tür almaları sağlıklı olmaktadır.
4 – Şimdiye kadar kalabalık gruplarla İngilizce dersler; yıllarca İngilizce kurslar almış sonunda İngilizce öğrenmiş çevrenizde kaç kişi sayabilirsiniz ? Var mı ?
5 – Referanslarımızda gördüğünüz isimlerin tümü Kalabalık kurs kavramına değil bize inandılar ve kazandılar . Sorabilirsiniz .
6 – Çocuklarınızın İngilizcelerini geliştirmelerini istiyorsunuz. Belirli gün ve saatlerde kurs’ta olma  zorunluluğunun sizin özel yaşamınızda yaratacağı sıkışıklığı düşünün. 

NEDEN BİZ ?

A• İngilizce Özel Derste  İngilizce öğretmeyi ve öğrenciyi mutlu etmeyi ilke edindik.
B• Sistemimizle İngilizce öğrenen , mutlu olan ve bu öğrendiği İngilizceyi özellikle çalışma hayatında kullanarak bir çok artılar edinen yüzlerce öğrencimiz var.
C• Genel İngilizce Özel ders , Akademik İngilizce özel ders, Özel Okul Destek Programı olarak üç kategoride tasarlanan takviye programları: Temel olarak iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır.
D• Eğitim almak isteyen öğrencilerimizin seviyeleri İngilizce Özel Derste tespit edilir ve bulunduğu seviyeden başlayarak İngilizce Özel Ders programı uygulanır.
E• İş yerlerinden ayrılıp gelemeyenlere bulundukları yerde İngilizce öğretmek için özel İngilizce öğretmeni gönderilir.  Ayrıca ingilizce Gramer, İngilizce dil bilgisi ve İngilizce  zamanlar ile ilgili gereken bilgileri “İngilizce Zamanlar” Sayfasından edinebilirsiniz.

 

Leave a Comment