İngilizce Özel Ders Mantığı

İngilizce Özel Ders Hakkında Düşünceler

1   –   İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1  –   İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders ) : İngilizce özel ders eğitim merkezindeki İngilizce özel ders platformunda  İngilizce özel ders programlarına dahil olun ve İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayın. İNGİLİZCE ÖZEL DERS   programları  bireysel , kişiye özel olarak verildiği gibi , istendiği taktirde 4 kişilik gruplarda yer alarak , bireysel İngilizce özel ders kalitesinde, istediğiniz rahatlıkta, anlamadığınız yerleri sorarak ve 4 kişiden oluşan bu gruplarda İngilizce öğretmeninin ,grubu oluşturan aday öğrencilerle  bire bir ilgilenmesini gözlerinizle görerek ve bizzat yaşayarak İngilizce öğrenebilirsiniz.

2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) : İngilizce özel ders departmanlarında Yds, Ielts, Proficiency, Tıp Dil Sınavı Hazırlık,  e Yds, Lys 5 gibi  insan yaşamında hayati rol oynayan ve insanın geleceğini belirleyen akademik sınavlar için de  İngilizce özel ders alabilir ve hedefinize varabilirsiniz. Kendinize boşu boşuna eziyet etmeyin. Kendinizi  İngilizce özel ders öğretilerinde bize bırakın bizim denetimimizde İngilizcenin her dalında İngilizce özel ders programlarına katılarak, arzuladığınız neticeleri alın.

İngilizce özel ders eğitim merkezimizdeki İngilizce özel ders sınıflarımızda her şeyin para olmadığı ve ”  gözlerinde dolar  işareti olmayan ” öğretmeyi bilen gerçek hocalarla İngilizce özel ders eğitim merkezindeki İngilizce özel ders programlarında, hem görerek hem yaşayarak İngilizce eğitiminizi tamamlayarak yıllardır özlemini çektiğiniz hayallerinize ulaşın.


İngilizce Özel Ders Programlarında tercih Nedenimiz

 • ♥ Sınıfta düzenlenen İngilizce özel ders programlarına  zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorlukla karşılaşıyorsanız size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme sınavlarında yer alarak , istediğiniz zaman ve içerik çerçevesin de  tecrübeli ve İngilizce eğitimi konusunda uzmanlaşmış Türk ve yabancı eğitmenlerimizden İngilizce özel ders eğitim merkezinde birebir özel İngilizce dersi alabilirsiniz.
 • ♥ Sınıflarda kalabalık gruplarla yapılan eğitime oranla daha çabuk bir şekilde ilerlemenizi sağlayan bu tür özel program, ulaşmayı hayal ettiğiniz  İngilizce düzeyine  kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.
 • ♥ Ayrıca Sınav İngilizce’sine de yönelik İngilizce özel ders  programları İngilizce özel ders eğitim merkezindeki deneyimli ve konusunda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

İngilizce Özel Ders programlarının İçeriği.

 • Okuma
  İngilizce özel ders kampüslerinde İngilizce özel ders programlarına katılan adaylara,  bu bölümde kamuya ait duyuruları ve işaretleri anlama; uygun kelimelerle bağlantı kurabilmeleri öğretilir. Ayrıca kısa metinleri ayrıntılı olarak okuyabilmeli, anlayabilmeli, metin içindeki anlatılan olaylardan bilgi edinebilmeyi kısacası paragrafın özünü anlayabilme eğitimi verilir. (kaynağın tespit edilmesi, yazarın amacını anlamak vs.)
 • Yazma
  Burada hedef : adayların yazının konusunu göz önüne alarak bilgi verebilmesini, olayları anlayarak mevcut durumu anlatabilmesini ve düşüncelerini ifade edebilmesini sağlayacak biçimde eğitimler verilir
 • Dinleme
  Dinleme parçaları çoğunlukla kaydedilmiş duyurular, haberler ve sohbetlerden oluşur.  Burada amaç ,öğrencilerin bu bölümde adayların kısa diyalogları doğru olarak anlayabilmesini sağlayacak eğitimlerin verilmesi şeklindedir.  (örneğin: açılış saati, hava durumu vb.). Ayrıca uzun diyaloglardan da bir anlam çıkarması ve konuşmacıların tutumlarını kavrayabilmesi  için de özel eğitimler yapılır.
 • Konuşma
  Amaç: İngilizce özel ders programlarına katılan aday öğrencilerin kendileri hakkında ve genel konularda sohbet edebilmeleri, hayal ürünü bir duruma iştirak etmeleri ve bir resim üzerine konuşabilmeleri için gerekli olan tüm eğitimler büyük bir titizlikle verilir

Leave a Comment