İngilizce Öğretmeni Hakkında Bilgi
(YDS, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, GENEL İNGİLİZCE )

İngilizce Öğretmeni Gözetiminde İngilizce

 1 –   İngilizce Öğretmeni  (YDS, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, GENEL İNGİLİZCE ) ( Bireysel  İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Öğretmeni 
(YDS, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, GENEL İNGİLİZCE ) 
( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İngilizce Öğretmeni

İngilizce Öğretmeni gözetim ve denetiminde İngilizce Öğretmeninden İngilizce özel ders alarak İngilizce öğrenmek isteyenlere İngilizce Öğretmeni tarafından kendisinin bizzat hazırladığı İngilizce  özel ders programları; öğrencilere tüm ciddiyeti ve dikkati ile verdiği eğitimler ile açıktır.

Eski kpds ve üds sınavları yerine konulan yds sınavı için yds sınavına hazırlanmak isteyen adaylara İngilizce Öğretmeni gözetim ve denetiminde İngilizce Öğretmeninden İngilizce özel ders alarak İngilizce öğrenmek isteyenlere ve YDS sınavından geçmek isteyenlere  İngilizce Öğretmeni tarafından onun bizzat hazırladığı programlar ile eğitim verilir.

IELTS :
Ielts gt ( Ielts general training ) ve Ielts academic sınavlarına adaylar IELTS özel ders temel eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders birimlerimizde düzenlenen IELTS özel ders programlarında uygulanan özel derslerle garantili olarak hazırlanır . Ielts sınavının özelliğinden dolayı arzu edildiğinde sadece writing , speaking , listening ve reading bölümleri için ayrı ayrı da ders alınabilir.

 

YDS : YDS özel ders temel eğitim merkezimizdeki YDS özel ders birimlerimizde düzenlenen YDS özel ders programlarında ve Yds Sınavı hazırlık öğretilerinde aday öğrencilere gramer bilgisi ve beraberinde sınavda soruların yanıtlanmasını kolaylaştıran yds sınav teknikleri ve yds sınav taktikleri eğitimi verilir.

TOEFL :
Toefl pbt ve Toefl Ibt dersleri özel ders olarak yada seviyelerin denk olması kaydıyla 4 kişiden oluşan gruplara dersler verilir.

PROFICIENCY : Türkiye de her üniversitenin birbirinden  farklı proficiency sınavları uyguladığı da göz önünde bulundurularak Proficiency sınavına katılmak zorunda olan öğrencilere özel ders verilir.

GENEL İNGİLİZCE :  İngilizce özel ders
temel eğitim merkezimizdeki İngilizce  özel ders birimlerimizde düzenlenen İngilizce  özel ders programlarında İngilizcenin alt yapısının oluşturulduğu bu tür dersler hiç bilmeyenlerden başlayarak belli bir seviyeye ulaşmış olanlara bulundukları seviyeden itibaren özel ders programları uygulanır.

İngilizce Öğretmeni

Leave a Comment