İNGİLİZCE ,İNGİLİZCE ÖZEL KURS PROGRAMLARI 

İngilizce, İngilizce Özel Kurs Program İçeriği

1 –   İngilizce Özel Kurs ( Bireysel – İngilizce Özel Kurs)
2 –   İngilizce Özel Kurs – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel Kurs)

İngilizce, İngilizce özel kurs bireysel olarak uygulanan İngilizce,İngilizce özel kurs programlarında İngilizce,İngilizce özel kurs isteyenler şayet dershaneye gelemeyecek pozisyonda bulunuyorlarsa özel İngilizce öğretmeni göndererek onların bu İngilizce,İngilizce özel kurs sorununu çözüyoruz.

İngilizce özel kurs bölümlerimizde özel bir yöntem, sistem ve çaba ile İngilizce,İngilizce özel kurs programlarının herkes tarafından daha anlaşılabilir ve herkesin istediği gibi anlamadığı konuları sorabildiği bir İngilizce,İngilizce özel kurs grubu olmasını sağlıyoruz.


İngilizce özel kurs 
konusunun  kalitesi :

İngilizce,İngilizce özel kurs eğitim kampüslerimizde İngilizce,İngilizce özel kurs şeklinde bir eğitim alındığında , ortaya alınan eğitimin kalitesi ile ilgili bazı sorunların çıkması kaçınılmaz olur . Mesela ; İngilizce,İngilizce özel kursu uygulayan İngilizce öğretmeninin öğretme niteliği. Bakın burada hocanın bilgisinden değil , öğretme yeteneğinden bahsedildiği gözden kaçmasın. Zira çok iyi İngilizce bilmek iyi öğretmek anlamına gelmez. Daha az bilgisi olan bir hocanın İngilizce, İngilizce Özel Kursunda öğretme yetenekleri yeterli düzeyde ise bilgisinin az olması  hiç önemli değildir. Zira İngilizce, İngilizce Özel Kurs eğitimi alanlar hocanın bilgisine değil onun öğrettiklerine ihtiyaç duyarlar.

Leave a Comment