İngilizce,  İngilizce Özel Ders, İngilizce Ders

İngilizce, İngilizce Özel Ders, İngilizce Programı

1 –   İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

İlköğretim öğrencileri için 1.sınıftan başlayarak 8. sınıfa kadar devam eden İngilizce Özel Yöntem


İngilizce özel ders denilen bu  yöntemle ilköğretim sınıflarına devam eden öğrencilere özel çocuğa özgü eğitim vererek hem sınıfa devam ettikleri süreç içerisinde İngilizce ders notunun yüksek olmasını sağlanır hemde ileri ki yıllar için büyük bir bilgi haznesi oluşturulur. İlköğretim sonrası yani orta öğretim için verilen eğitim ile öğrencinin devam ettiği süreç içerisinde yüksek notlar elde etmesi sağlandığı gibi üniversite girişlerindeki ortalaması da yükseltilmiş olur.

Özellikle orta öğretimde İngilizce bölümünü seçmiş öğrencilerin üniversite giriş sınavı olan lys 5 sınavında bu verilen İngilizce özel ders’lerin çok büyük katkısı olacağı gibi istenildiği zaman birebir özel ders metodu ile öğrenci ayrıca lys İngilizce dil sınavına garantili hazırlanır.

Hiç İngilizce bilmeyenler uygulanan birebir kişiye özgü eğitim sistemi  ile istenilen düzeye getirilebildiği gibi ayrıca belirli bir seviyesi olanlar da birebir İngilizce özel ders yöntemiyle çıkmak istedikleri seviyelere getirilirler . Bu şekilde özellikle ielts, toefl, kpds, üds, proficiency gibi sınavlara birebir özel ders sistemiyle hazırlanırlar.

Kurumlarda çalışan ve dershanelere ve kurslara gitme vakti olmayanlar mobil sistem
uygulamamızdan yararlanabilirler . Çalıştıkları iş yerlerine özel İngilizce öğretmeni gönderilerek kendilerine bulundukları yerde isteğe bağlı olarak İngilizce özel ders verilir . Bu şekilde şirketlere mobil  sistemiyle hizmet içi eğitim veya kurumsal İngilizce eğitimi sağlanır.

İngilizce, İngilizce Özel Ders, İngilizceFİYAT POLİTİKAMIZ :

Dershanemizde İngilizce özel ders alanlara elbetteki özel ders fiyatları uygulanır . Çağrıldığımız yerler için İngilizce özel ders uygulamasında bulundukları semt göz önünde bulundurularak bir fiyat tayin edilir.

 

Leave a Comment