İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders ders alan ve  İngilizce Özel Ders programları.

İngilizce , İngilizce Özel Ders Program İçeriği

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI 

1 –   İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

1 – İngilizce Özel Ders  ( Bireysel – İngilizce Özel Ders  ) :

İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders ders alan ve  İngilizce Özel Ders programlarına katılan , özellikle yds , ielts , proficiency , lys 5 gibi akademik sınavlara hazırlanmak için gelenlere , İngilizce Özel Ders aldıkları günler ve saatler konusunda önemli bir ayrıcalık verilir ve ders ve günler, İngilizce Özel Ders programlarına katılan aday öğrencilerin istekleri doğrultusunda İngilizce , İngilizce Özel Derste düzenlenir. Bu şekilde,aday öğrenciler kendi yaşam tarzlarında her hangi bir değişiklik yapmadan İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders alan ve  İngilizce Özel Ders programlarında eğitim alabilirler. Akademik seviyedeki sınavlara katılmak amacı ile İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders d alan ve  İngilizce Özel Ders programlarında eğitim programlarına iştirak eden aday öğrenciler İngilizce Özel Dersinde seviye sınavına tabi tutularak seviyelerine göre eğitim alırlar. Alacakları ders sayısı,İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders  alan ve  İngilizce Özel Ders programlarında yapılan seviye sınav sonuçlarına ve katılmak istedikleri sınavlarda almak istedikleri puana göre belirlenir.

2 – İngilizce Özel Ders  ( 4 kişilik Gruplarla – İngilizce Özel Ders  ) :

İngilizce Özel Ders alan ve Grup şeklinde gerçekleşen İngilizce Özel Ders   programlarında , gruplar 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Bundan amaç , 4 kişilik gruplarla yapılan eğitimlerin kalitesinin ,bireysel İngilizce Özel Ders düzeyinde olması ve yapılan araştırmalara göre en iyi sonuçların 4 kişilik gruplarda elde edilmesi ile açıklanabilir. Diğer avantajlarına gelince , İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders alan ve  İngilizce Özel Ders öğretilerinde  4 kişilik grup İngilizce Özel Ders programlarında , aday öğrencilerin ,kalabalık gruplarda pek gerçekleşme ortamı olmayan ” rahatlıkla soru sorabilme ” imkanı ve grubu meydana getiren aday öğrenci sayısının az olması nedeni ile hocaların aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilme imkanı bulmasıdır. İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders alan ve  İngilizce Özel Ders programlarında grup eğimlerinde grubu oluşturan aday öğrencilerin seviyeleri denk olarak belirlenir ve bunun sağlanması için İngilizce Özel Ders eğitim programları başlamadan önce aday öğrencilere İngilizce Özel Derste seviye sınavı yapılır ve seviyeleri eş yada en azından bir birine çok yakın olan aday öğrenciler seçilir.

AMAÇ

İngilizce , İngilizce Özel DersSon zamanlarda yurdumuzda meydana gelen eğitim deki kalitesizliği İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders  alan ve  İngilizce Özel Ders öğretilerinde önlemek ve bu eğitime gerçekten ihtiyacı olanlara katkıda bulunmak.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Bu dilin tüm dallarında eğitim veren hocalar kendi dallarında yıllarca eğitim vermiş ve konusunda uzmanlaşmış hocalardır.

Dilin her dalında ,yurdumuzda verilen eğitimlerde  eğitim sanki sadece gramerden ibaretmiş gibi bir eğitim verilir.Oysa , İngilizce bir bütündür ve kelime bilgisi de bu bütünün en önemli parçalarından biridir.Bu nedenle  , İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders  alan ve  İngilizce Özel Ders programları ile her daldan aday öğrencilere özel kelime çalışmaları verilerek kelime dağarcıklarını geliştirmeleri sağlanır ve bu çalışmalar çok yakından izlenir ve böylece bu izlenme aday  öğrenciler üzerinde itici bir güç oluşturur.

Özellikle , akademik seviyedeki sınavlar için gerek grup gerekse bireysel özel ders  programlarına katılan aday öğrencilere eğitim sürecinde sadece gramer bilgisi değil yanında,sınava girildiğinde sorulan soruların daha rahat ve daha hızlı yanıtlanmasına katkı sağlayacak sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilir.

İngilizce Özel Ders merkezlerimizde İngilizce Özel Ders alan ve  İngilizce Özel Ders öğretilerinde eğitim programlarına katılan adaylara kesinlikle senet yapılmaz.

NEDEN İNGİLİZCE ÖZEL DERS

İngilizce , İngilizce Özel DersDil öğrenmek için harcadığınız süre, gerçekten üzerinde önemle durmanız ve ciddiye almanız gereken bir süreçti.Bu nedenle dil eğitimi almak amacı ile bir çok araştırma yaparak bütçenize en uygun olan eğitim kurumunu araştırıyorsunuz Yapılan bu inceleme ve araştırmalar neticesinde  bazı kurs veya özel ders veren kurs yada  hocaların size, diğer kurslara göre daha pahalı olduğu gözden kaçmaz Ancak İngilizce Özel Dersin  sınıf ortamındaki kalabalık derslere kıyasla çok daha etkili sonuçlar verdiğini asla unutmamak gerekir. Klasik kurslar size standart bir eğitim verecektir. Ancak özel  ders veren kurumlar ise sadece size ve amacınıza yönelik özel  ders sunmaktadır. Ayrıca standart kurslarda aynı anda bir çok kişi ile eğitim aldığınızdan dolayı kişi başına düşen konuşma süresi ne yazık ki çok fazla olmaz. Ayrıca, katıldığınız kursta uygulanan eğitim sisteminin ne tür bir sistem olduğu işe yarayıp yaramadığı da tartışılması gereken bir konudur. Oysa İngilizce Özel Ders programlarında ,eğitim kişisel odaklıdır ve çok daha etkin bir yöntemdir.
Leave a Comment