İngilizce Hazırlık Özel Ders Programı

İngilizce Hazırlık Özel Ders Hakkında Bilgi

1 –  İngilizce Hazırlık Özel Ders ( Birebir İngilizce Hazırlık Özel Ders )
2 – İngilizce Hazırlık Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce  Hazırlık Özel Ders )

1 – İngilizce Hazırlık Özel Ders ( Birebir İngilizce Hazırlık Özel Ders) : İngilizce hazırlık özel ders  alanındaki İngilizce hazırlık özel ders verilen merkezde kurulan İngilizce hazırlık özel ders platformundaki İngilizce hazırlık özel ders programına,  birebir  katılanlar, İngilizce hazırlık özel ders programının uygulama zamanını direk olarak kendi tayin eder. Öğrencinin arzusu yönünde, İngilizce hazırlık özel ders programının uygulanacağı gün ve saatler belirlenir. Bu durumun öğrenciye sağlayacağı çok büyük bir olumlu yanı  vardır. Öğrenci, istediği gün ve saatleri seçtiği zaman, günlük yaşamına göre İngilizce hazırlık özel ders programının saatlerini ayarlayacağından , ders aldığı için yaşamında her hangi bir değişim olma ihtimali kalmaz.

İngilizce hazırlık özel ders verildiği sırada İngilizce hazırlık özel ders eğitimlerinin gerçekleştirildiği ana kampüslerdeki İngilizce hazırlık özel ders departmanlarında uygulanan  İngilizce hazırlık özel ders için bireysel İngilizce hazırlık özel ders programının uygulama aşamasında, öğrencinin kaç ders alması gerektiğine, seviyesine bakılarak ve sınavdan elde etmesi gereken  puan göz önüne alınarak karar  verilir. Bu karar verildikten sonra, uygulanacak olan  İngilizce Hazırlık Özel Ders kampüslerimizde ki İngilizce hazırlık özel ders programı ” kişiye özgü ve özel   İngilizce hazırlık özel ders programı ” şeklinde devreye girer.

2 – İngilizce Hazırlık Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Hazırlık Özel Ders ) :  İngilizce hazırlık özel ders konusundaki  İngilizce hazırlık özel ders seminerleri sırasında İngilizce hazırlık özel ders ile ilgili düzenlemelerde yer alan İngilizce hazırlık özel ders etkinliklerinde, düzeyleri denk olan öğrencilerden kurulan  gruplara dahil  olarak hazırlık dersleri programına dahil olabilirsiniz.

İngilizce hazırlık özel ders branşında yapılan İngilizce hazırlık özel ders forumlarındaki İngilizce hazırlık özel ders konusunda yapılan geliştirme ve gelişim ile ilgili seminerlerde yapılan son bilimsel çalışmalara ve bu çalışmalardan elde edilen verilere göre gruplar,  bilinçli bir biçimde 4 kişiden oluşturulur. Zira, İngilizce hazırlık özel derste gruplar 4 kişiden kurulunca, sayının az olması yüzünden, kalabalık gruplarla İngilizce hazırlık özel dersi  yapan öğrencilerin sahip olamadığı bir imkana kavuşur öğrenci. İstediği gibi soru sorabilir anlamadığı bir konu olduğunda.

İngilizce hazırlık özel derste öğrenci sayısının 4 kişi ile sınırlandırılması, ders veren eğitmeni de rahatlatır ve her bir öğrenci ile teker, teker ilgilenebilir ve onlarla iletişim kurabilir.

İngilizce hazırlık özel ders temel birimlerinde kurulan  İngilizce hazırlık özel ders departmanlarındaki öğrencilere verilen  İngilizce hazırlık özel ders eğitimlerinde, yukarıda sözü edilen artılar artılar nedeni ile, grup derslerinde verilen eğitimin kalitesini yükseltir .

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ 

  • İngilizce hazırlık özel ders sınıflarımızda  bireysel olarak hazırlık ve grup İngilizce hazırlık özel ders programlarına katılan ve ders alan öğrencilerin ayrım yapmaksızın hiç birine  ”  SENET ”  imza ettirilmez. Öğrenciler, ödemelerini taksitlerle kendi belirledikleri zaman aralıklarında  yapar.

Leave a Comment