İNGİLİZCE DİL KURSU PROGRAMI

İngilizce Dil Kursu Programı İçeriği

1 – İngilizce Dil Kursu ( Birebir Özel İngilizce Dil Kursu )
2 – İngilizce Dil Kursu ( 4 Kişi ile  İngilizce Dil Kursu )

Genel İngilizce Dil Kursu modern,  en son yenilik ve çağdaş teknikler kullanılarak İngilizce Dil Kursu eğitim birimlerimizde özel programlar kullanılarak verilir. Genel  İngilizce Dil Kursunda öğrenciler İnteraktif bir yöntemle eğitilirler yani öğretmenden daha çok öğrencinin konuştuğu bir yöntem. İngilizce Dil Kursunda mevcut gruplar en fazla 4 (dört) öğrenciden oluştuğu için bu yöntemde öğrenci İngilizce dil kursuna   daha fazla katılır ve daha fazla yararlanır. Bu şekilde daha etkin ve hızlı gelişen öğrenci derslere katılımdan dolayı duyduğu kendine düven duygusunu  derslerine de yansıtır devamsızlık azalır ve kısa bir zaman diliminde gelişir.

İngilizce dil kursu:
Ielts, Toefl, Proficiency, Yds,  Hazırlık Atlama, Lys 5, Tıpdil  gibi akademik seviyelerdeki sınavlara hazırlanan öğrencilere seviyelerine göre sınav teknikleri öğretildiği gibi seviyesi düşük olanlara da özel yöntemler uygulanarak  İngilizce Dil Kursu ile bu sınavlara hazırlanır. Elbette ki özel yöntem derken İngilizce Dil Kursunda yıllarını bu derslerde öğrenci yetiştirmeye adamış çok deneyimli öğretmenlerimizin bu işe katkılarını göz ardı edemeyiz.

İngilizce Dil Kursu:
İlköğretim seviyesinde olan öğrenciler için 4. sınıftan başlayarak 8. sınıfa kadar  verilen İngilizce Dil Kursu,  öğrencilere sadece okullardaki gramer yapılarını öğretmekle kalmaz aynı zamanda onlara konuşma konusunda da katkı yaparak bu konuda İngilizce Dil Kursunda  gelişimleri sağlanır.. İlköğretim öğrencilerine 2 (iki) türlü İngilizce Dil Kursu  Programı uygulanır.
1 –  Sadece okul derslerini takip ederek onlara dil  derslerinden iyi not almalarını sağlayan
2 – Okul derslerine paralel ama aynı zamanda konuşma,yazma ve dinlediğini anlamaya yönelik dil kursları.

İngilizce Dil Kursu:
Okulların yabancı dil sınıfında ve bölümlerinde eğitim gören ve yabancı dil sınavından sınava girecek olan öğrenciler için İngilizce Dil Kursu eğitim birimlerimizde özel  olarak  hazırlanmış  İngilizce Dil Kursu Üniversite yabancı dil sınavında yapılan değişikliklerle oldukça farklılaşan bu sınava öğrenciler, İngilizce Dil Kursunda  sınavın teknik ve taktik konularında da eğitim alarak  ve öğretilerek hazırlanır.

Leave a Comment