İngilizce Dil Dersleri kampüsündeki İngilizce Dil Dersleri  programına bireysel olarak  katılan aday öğrenciler İngilizce Dil Dersleri.

İNGİLİZCE DİL DERSLERİ Platformu
( YDS, IELTS, İNGİLİZCE SINAVI HAZIRLIK, LYS 5 )

İngilizce Dil Dersleri Programı

1 – İngilizce Dil Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Dil Dersleri )
2 – İngilizce Dil Dersleri ( 4 kişilik gruplarla yapılan İngilizce Dil Dersleri )

1 – İngilizce Dil Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Dil Dersleri ) :

İngilizce Dil Dersleri kampüsündeki İngilizce Dil Dersleri  programına bireysel olarak  katılan aday öğrenciler İngilizce Dil Dersleri programlarının uygulandığı gün ve saatleri kendileri seçer ve belirler. Bu konuda bireysel İngilizce özel Bireysel dil dersi alanlara öncelik tanınır. Bu şekilde bireysel özel İngilizce Birebir Dil Dersleri alan öğrencilerin günlük yaşamlarında her hangi bir değişiklik olmaz ve düzenleri bozulmadan İngilizce Dil Dersleri kampüsündeki İngilizce Yüz yüze Dil Dersleri  programında İngilizce eğitimi alabilirler.

2 – İngilizce Dil Dersleri ( 4 kişilik gruplarla yapılan İngilizce Dil Dersleri ) :

İngilizce Toplu  Dil Dersleri kampüsündeki grup şeklindeki İngilizce Ortak Dil Dersleri programlarına iştirak eden aday öğrenciler ilk aşamada İngilizce Dil Derslerinde seviye sınavına tabi olurlar ve sınavdan elde edilen sonuçlara göre, seviyeleri bir birleri ile aynı yada bir birine çok yakın seviyesi olanlardan İngilizce Müşterek Dil Dersleri kampüsünde 4 kişilik gruplar oluşturulur. İngilizce Grup  Dersleri kampüsündeki İngilizce Dil Dersleri  programına bireysel olarak  katılan aday öğrenciler İngilizce müşterek Dil Dersleri programlarında seviyeleri denk olarak oluşturulan bu homojen gruplarda İngilizce Dil Dersleri  daha akıcı ve anlaşılır olur. Hiç kimse bir birinden çekinmeksizin istedikleri gibi anlamadıkları konularla ilgili sorular sorabilir ve konu tekrarı isteyebilirler. Ayrıca İngilizce Grup Dil Dersleri kampüsündeki İngilizce Kalabalık Dil Dersleri  programına bireysel olarak  katılan aday öğrenciler İngilizce Dil Dersleri  programlarında grup sayısı 4 öğrenciden oluştuğu için öğretmen her öğrencisi ile bire bir ilgilenebilir ve grup dersleri adı altında gerçekleştirilen bu İngilizce Dil Dersleri  bireysel özel ders niteliği kazanır ve aynı kalite ve özellikte olur.

AMAÇ

Ülkemizde yeterince kaliteli ve eğitici olmayan İngilizce dil dersleri konusuna kalite ve özellik kazandırarak gelecek nesillerin takdirini kazanmak.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce Dil Dersleri♦ Bu seçimin bir çok nedeni olduğu söylenebilir. Bu gün her hangi bir özel ders veren bir İngilizce öğretmenine yada İngilizce kurslarının çoğuna ” yetiştirdiğiniz bir öğrenci var mı ? : Adını rica edebilirmiyim hakkınızda bilgi edinmek için ” diye sorulduğunda duvar sessizliği ile karşılaşırsınız. Oysa biz referanslar sayfasına bakılmadan aranmak istemiyoruz. Referanslar sayfasına bakın sonra arayın lütfen.

İngilizce Dil Dersleri kampüsündeki İngilizce Beraber Dil Dersleri  programında İngilizce Dil Dersleri ciddi bir iştir. Sabır ve  zaman ister. Bu nedenle İngilizce öğrenmek amacı ile bize başvuranlara bu işin zor bir iş olduğu ve sabır , sebat ve zaman istediği açıkça anlatılır.

♦ Ülkemizde İngilizce öğrenmek = İngilizce gramer şeklinde bir denklem yürürlüktedir. Oysa İngilizce sadece gramerden ibaret değildir diğer ayakları olan dinleme, okuma,  konuşma ve yazma modülleri genellikle es geçilir. Bizden İngilizce YÖKDİL Dil Dersleri kampüsündeki İngilizce Dil Dersleri  programında alacağınız  İngilizce Dil Derslerinde bu boş geçme olmadığı gibi çok ciddi bir şekilde bu bölümler üzerinde hassasiyetle ve önemle durulur.

 İngilizce TOEFL Derslerinde kullanılan araçlarda çok önemlidir. Çoğu öğrencilerin İngilizce kurslarına sadece bir kitapla gittiği gözlemlenir. Oysa bizde İngilizce dil dersleri eğitimi 4 bir birine paralel ve uyumlu 4 kitapla gerçekleştirilir.

♦ Sadece İngilizce dil dersleri ile yetinilmez. Akademik İngilizcenin her seviyesinde eğitim verilir.  İngilizce Dil Dersleri kampüsünde Ielts, Yds, Lys 5,  Proficiency ve Tıp Dil Sınavı gibi hayati konuma sahip olan ve bir gencin geleceğini belirleyen akademik sınavlara hazırlık dersleri ve eğitimi verilir.

İngilizce konuşurken her konuda konuşabilmek yada konuşulan her tür konuyu anlayabilmek için İngilizce IELTS Dil Dersleri alanların çok sağlam bir kelime haznesine ( vocabulary ) ihtiyacı vardır. Bu gerçek bilindiği için kelimelerle ilgili öğrencilere özel çalışmalar verilir ve yaptıkları çalışmalar yakından izlenir.

♦ Sadece İngilizce YDS dil dersleri eğitimi ile ilgili bilgiler verilmez yanında İngilizce öğrenen, bilen ve bildiği İngilizceyi kullanabilenlerin yaşamda ne tür avantajlara sahip olduğu yada olabileceği gerçeği ile ilgili öğrencilere kapsamlı bilgiler verilerek bakış açıları genişletilir ve yaşama daha sıkı tutunmak öğretilir.

SON SÖZ


AAA 207… 

Kime sorsanız bir İngilizce ile ilgili bir sonuçsuz macera yaşamış , İngilizce Dil Dersleri hakkında fikir sahibi olmuş ya da özel İngilizce dersleri ile bu eksiğini tamamlamaya çalışmıştır. Unutmayınız ki, hızlı, kolay ve ezbersiz İngilizce, mantığını çözdüğünüz sürece gerçekleşir ve başarı size öğretilmek istenilenleri anlamanızla gerçekleşir

Leave a Comment