İngilizce dersleri birimlerimizde ki İngilizce dersleri birimlerimizde kurgulanan İngilizce dersleri programları.

İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI

İngilizce Dersleri Program İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel  Özel İngilizce Dersleri )
2 –  İngilizce Dersleri  ( 4 kişilik gruplarda yapılan -Özel İngilizce Dersleri )

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Dersleri ) :

İngilizce dersleri birimlerimizde ki İngilizce dersleri birimlerimizde kurgulanan Birebir İngilizce dersleri programları bireysel olarak hangi tür de  alınırsa alınsın , aday öğrencilere Bireysel İngilizce derslerin yapılacağı günler ve saatler konusunda özel  İngilizce Derslerinde bir imtiyaz verilir ve aday öğrenci istediği gün ve saatlerde İngilizce Derslerinde kendi yaşam düzenlerini bozmaksızın Bireysel Özel İngilizce Dersleri programlarına katılarak Birebir Özel İngilizce Dersleri alabilir. Alınacak olan Kişisel İngilizce derslerinin gün ve saatlerini aday öğrenci belirler ve teke tek İngilizce dersleri birimlerimizde ki Tek Başına İngilizce dersleri kampüsümüzde programa katılır.

2 –  İngilizce Dersleri  ( 4 kişilik gruplarda yapılan – Özel İngilizce Dersleri ) :

Mini İngilizce dersleri birimlerimizde ki gruplar şeklinde uygulanan Mini grup İngilizce Dersleri programına katılan aday öğrencilere, 4 lü İngilizce dersleri birimlerimizde ki Müşterek  İngilizce dersleri kampüsümüzde seviye sınavı yapılır ve seviye sınavından sonraki aşamada seviyeleri eş yada en azından denk olan aday öğrenci  Birlikte İngilizce dersleri birimlerimizde ki Müşterek İngilizce dersleri birimlerimizde kurgulanan Ortak İngilizce dersleri programlarında oluşturulan homojen gruplarda Beraber İngilizce dersleri uygulanır.

İngilizce ielts dersleri : İngilizce ielts dersleri programlarına bireysel olarak iştirak eden aday öğrencilere, ders programlarının işlenmesi konusunda öncelik verilir ve aday öğrenci arzu ettiği gün ve saatlerde İngilizce ielts programlarına katılabilir. Ayrıca, 4 kişilik gruplarla icra edilen ielts İngilizce dersleri eğitimine de iştirak edilebilir. Bu gruplarda yer alan aday öğrenciler seviye sınavı sonuçlarına göre denk seviyedeki aday öğrencilerdir. Böylece İngilizce ielts dersleri programlarına eğitim açısından  bir kalite kazandırılır.


İngilizce Yds Dersleri :
Yds ( Yabancı dil seviye belirleme sınavı ) sınavına hazırlanmak isteyen adayla, bireysel olarak İngilizce yds programlarına  katıldıklarında dersleri uygulanacağı gün ve saatleri istedikleri gibi seçme hakkına sahip olur. Dört kişi ile gerçekleştirilen grup İngilizce yds dersleri programına katılmak isteyen adaylara yapılan seviye sınavından sonra kendisi ile denk seviyede olan diğer aday öğrencilerle bir grup oluşturulur ve programlar başlatılır.

İngilizce Proficiency dersleri : İngilizce proficiency dersleri bireysel özel ders olarak uygulanır. Aday öğrenciler istedikleri gün ve saatlerde ders alabilirler. Bu programların uygulamasında grup derslerine yer verilmez zira , ülkemizde her üniversite kendi bünyesine uygun bir sınav formatı uyguladığından proficiency sınavlarında belli bir format yoktur her üniversiteye göre değişir bu nedenle grup kurmak çok zordur. Bu ancak aynı üniversiteden  aday öğrencilerin bir araya gelmesi ve grup dersi istemesi ile mümkün olur. Aday öğrenciler eğitim alacakları üniversitenin sınav formatına göre özel olarak hazırlanır.

İngilizce Lys 5 Dersleri : İngilizce lys 5 dersleri programına bireysel olarak katılan ve özel ders alan aday öğrenciler kendi yaşam tarzlarına uygun bir biçimde ve düzenlerini bozmadan ,gün ve saatleri belirleyerek ders alabilirler. 4 kişilik homojen gruplara katılarak eğitim alınabilir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce Dersleri İngilizcenin her dalında, genel İngilizceden akademik seviyedeki sınavlara hazırlık programlarına kadar olan aşamalarda İngilizce dersleri birimlerimizde ki İngilizce dersleri kampüsümüzde görev alan hocalar , konularında yıllarca eğitim vermiş ve bu konuda uzmanlaşmış her şeyden önemlisi İngilizce öğretmeyi bilen deneyimli hocalardır.

 

 

Leave a Comment