İngilizce Dersleri Programı

İngilizce Dersleri Programının Kapsamı Ve İçeriği

 İngilizce dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri platformunda İngilizce dersleri alarak rahat bir ortamda İngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ama bir zamanlar okulda bir İngilizce dersleri  kitabını takip ederek ve sıkıcı çalışmalar yapmak istediğiniz gibi öğrenmek istemiyorsunuz.  İngilizce Akademik Eğitim’de   İngilizce öğrenmeye benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz 2000’den beri İstanbul’da  kaliteli İngilizce dersleri sunuyoruz. Öğretmenlerimiz deneyimli ana dili İngilizce olan  hocalardır ve İngilizce derslerindeki yenilikçi yöntemimiz konuşma ve düzeltmeye dayanmaktadır.

Konuş, Konuş, Konuş

İngilizcede makul bir seviyeniz var, ancak İngilizce konuşma sırasında kendinizi net ve kesin bir şekilde ifade etmekte zorluk çekiyor musunuz? İngilizce dersleri konuşma atölyelerimiz konuşulan İngilizcenizi geliştirmeye odaklanmıştır.

Sadece Bir Saniye!

Sadece İngilizce sohbet etmek değil. İngilizce dersleri merkezimizdeki İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşma İngilizcesinde akıcı konuşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir  aracıdır. Dil bilgisi ve kelime bilginizi de geliştireceksiniz. .

İngilizce Akademik Eğitim tamamen bununla ilgili.

İngilizce öğrenmenin  ilginç olması ve dişçiye gitmek gibi acı verici bir gereklilik olmaması gerektiğine inanıyoruz. Hepsi bu kadar değil Metodumuz eğlenceli olsa da etkilidir. İngilizce Akademik Eğitim’de düzenli İngilizce dersleri almaya başlarsanız  hızlı bir şekilde gelişeceksiniz

Merak ediyor olabilirsiniz ..

İngilizce derslerinde Ne tartışıyoruz. Sizi ilgilendiren konuşma konularını buluyoruz: Konuşma sırasında tartışmada kullanabileceğiniz yeni kelimeler  buluyoruz.

Dil bilgisini seviyorum!

İngilizce derslerinde dil bilgisi hatalarını düzeltiriz, dil bilgisini açıklarız ve ifadenizin bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olacak yeni bir dil bilgisi noktası sunarız. Yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde öğretilirse dil bilgisi bile ilginç olabilir.

En İyi Öğretmenler

İyi öğretmenler öğrencileri nasıl motive edeceğini bilir. İyi öğretmenler içeriği bilir ve nasıl açıklayacağını bilir. İngilizce derslerindeki tüm öğretmenlerimiz en az iki yıl deneyimli ve anadili konuşur. Sizi başarıya götürmek için  küçük bir özel ekip ile küçük bir okuluz.

Bugün öğrenmeye başlayın!

Diğer okulların aksine, İngilizce derslerimizi bugün almaya başlayabilirsiniz. Gündüz, akşam ve cumartesi, pazar günleri her gün İngilizce derslerimiz var.

Hoşunuza gidecek başka bir şey…

İngilizce derslerinde Uygun fiyatlarımızı. Küçük gruplar, esnek tarifeler, anadili İngilizce olan öğretmenleri ve  İstanbul’un merkezinde bir okulu deneyimleyin.

Onlar değil!

Herhangi bir dil okulunda kaliteyle rekabet edebileceğimize inanıyoruz ve aynı zamanda fiyatlarımız çok rekabetçi.

Profil

İngilizce dersleri 18 yaş ve üstü yetişkinler içindir. Bunun ötesinde İngilizce Akademik Eğitim’de öğrenciler için bir profil yok. Yaş grubu 18’den 85’e kadardır. Öğrencilerimiz, ofis çalışanlarımız, iş adamlarımız ve kadınlarımız ve İngilizce dersleri alan emekli insanlar var. Öğrenmek ve söylemek için  ilginç bir şey varsa o zaman bekliyoruz!

Leave a Comment