İngilizce Dersleri

 İNGİLİZCE DERSLERİ PLATFORMU

 

   İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programları ile    İngilizcenizi rahat ve arkadaş canlısı bir ortamda geliştirmek istiyorsunuz ama okulda bir ders kitabını izleyerek ve birçok (sıkıcı alıştırmalar) yaparak eskisi gibi öğrenmek istemiyor musunuz? Pekala,    İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarının    İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizde doğru uygulandığı yere geldiniz. İbrahim Şahinde  İngilizce öğrenmek için benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz 2022’den beri  Denizli’de    İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programları ile kaliteli İngilizce dersleri sunuyoruz.    İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarındaki öğretmenlerimiz deneyimli anadili gibi İngilizce konuşurlar ve yenilikçi yöntemimiz İngilizce Derslerinde konuşma ve düzeltmeye dayalıdır.

Konuş, Konuş, Konuş 

Makul bir İngilizce seviyeniz var, ancak bir İngilizce konuşma sırasında kendinizi açık ve net bir şekilde ifade etmekte zorlanıyor musunuz?    İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarında ki İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşulan İngilizcenizi  iyileştirmeye odaklanmıştır.

Sadece Bir Saniye!

Sadece İngilizce sohbet etmek değil.    İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarındaki İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşma İngilizcesinde akıcılığa ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan rehberli konuşmalardır. Ayrıca,  İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programları ile İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizde dilbilgisi ve kelime bilginizi de geliştireceksiniz. .

İbrahim Şahinin  konusu nedir?

İngilizce öğrenmenin (aslında tüm öğrenmelerin) ilginç olması gerektiğine ve dişçiye gitmek gibi acı verici bir gereklilik olmaması gerektiğine inanıyoruz. Hepsi bu kadar değil    İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarındaki yöntemimiz keyifli olsa da, etkilidir. İbrahim Şahin’de  düzenli dersler almaya başlarsanız, İbrahim Şahinin  yöntemiyle  İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programları ile hızla gelişirsiniz.

Merak ediyor olabilirsiniz……

…Ne tartışıyoruz. İlginizi çeken konuşma konuları buluyoruz: İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarında sohbet sırasında, tartışmada kullanabileceğiniz yeni kelimeler ve ifadeler buluyoruz.

Dilbilgisini sev!

Ayrıca dilbilgisi hatalarını düzeltir, dilbilgisini açıklar ve ifadenizin bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olmak için İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarında  yeni bir dilbilgisi noktası sunarız.      Yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde öğretilirse dilbilgisi bile ilginç olabilir.

Küçük gruplar

Hiç 10, 15, 20 öğrenciyle birlikte bir sınıfta bulundunuz mu? Bu sınıflar, çok sayıda yazılı alıştırma ile öğretmenin hakimiyetinde olma eğilimindedir. Pek bir şey öğrenmiyorsun değil mi?  İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarındaki İbrahim Şahinde  sınıflarımız küçüktür. Ortalama 5 katılımcı ile 3 ila 7 kişi arasında zamanın% 90’ı. Böylece herkes konuşma fırsatı bulur. Ve aynı zamanda daha ilginç bir tartışmaya yol açar.

%100 İngilizce

Direkt bir yöntem izlediğimiz sınıfta Türkçe yok.  İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki   İngilizce Dersleri birimlerimizde düzenlenen ve uygulanan    İngilizce Dersleri programlarında derslerimiz sadece İngilizcedir. Bu sadece öğrenmenin en iyi yolu.

En İyi Öğretmenler

İyi öğretmenler öğrencileri nasıl motive edeceğini bilir. İyi öğretmenler içeriği bilir ve nasıl açıklayacağını bilir .  İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki Tüm öğretmenlerimiz en az iki yıllık deneyimli anadili konuşur. Sizi başarıya götürecek bilgi birikimine sahip, kendini işine adamış küçük bir ekibe sahip küçük bir okuluz. Şu anda öğretmenlerimiz İngiltere, ABD ve Malta’dan.

Ama dahası var…

Denizlide  insanlar yoğun bir hayat sürüyorlar. Bazen her Salı veya Perşembe akşamı veya ne zaman olursa olsun bir derste olmayı taahhüt etmek zordur. Bu nedenle  İbrahim Şahin alakart rezervasyon sistemini geliştirmiştir.

 

Yaşam tarzınıza uygun esnek bir sistem

İbrahim Şahinde sınıflarımız için kredi satın alırsınız. Ve bu kredi ile derslere istediğiniz zaman ve istediğiniz sıklıkta gelebilirsiniz. Dersten bir saat öncesine kadar rezervasyon yaptırabilir ve krediyi kaybetmeden dersten iki saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.

Hızlı

E-posta yok, telefon görüşmesi yok. Dersinizi hızlı bir şekilde rezerve edebileceğiniz çevrimiçi bir rezervasyon sistemimiz var. Bir dakikadan az sürer.

Bugün öğrenmeye başlayın!

Diğer okullardan farklı olarak bugün İngilizce dersleri almaya başlayabilirsiniz. Her gün gündüz, akşam ve cumartesi derslerimiz vardır.

Beğeneceğiniz başka bir şey…

…Uygun Fiyatlarımız. Küçük gruplar, esnek zaman çizelgeleri, deneyimli ana dili İngilizce öğretmenleri ve  Fiyatlarımızın yüksek olmasını beklersiniz.

Onlar değil!

Herhangi bir dil okulu ile kalite konusunda rekabet edebileceğimize inanıyoruz ve aynı zamanda fiyatlarımız da oldukça rekabetçi.

İş İngilizcesi Konuşma Atölyesi

İki tür İngilizce konuşma atölyemiz mevcuttur. Derslerin çoğu genel İngilizceye odaklanıyor ancak Pazartesi akşamı İngilizce iş konularını tartıştığımız bir dersimiz var. Dolayısıyla, dünyadaki en son ticari gelişmeleri tartışmak ilginizi çekiyorsa, o zaman işletme sınıfımıza katılın. İş İngilizcesi konuşma atölyemiz hakkında daha fazla bilgi için  bizi arayın.

Profil

İngilizce derslerimiz 18 yaşından büyük yetişkinler içindir. Bunun ötesinde,  İbrahim Şahinde öğrenciler için bir profil yoktur. Yaş grubu 18’den 85’e kadardır. Derslerimizi alan öğrencilerimiz, ofis çalışanları, iş adamları ve kadınları ve emeklilerimiz var. Öğrenmek istiyorsan ve söyleyecek ilginç bir şeyin varsa, beklerim!

Seviyen nedir

Metodumuz sohbete dayalı olduğu için grup derslerimiz yeni başlayanlara tam olarak uyarlanmamıştır. Ancak seviyeniz düşük olsa bile yine de düşük seviyeli sınıfımıza katılabilirsiniz. Seviyenizden emin değilseniz, seviye testimizi yapın.

Yeni başlayanlar için kurslar

Yeni başlayan biriyseniz ve İbrahim Şahindeki mükemmel öğretim ve ortamdan yararlanmak istiyorsanız, yine de mümkündür, ancak kalifiye, deneyimli ve arkadaş canlısı anadili İngilizce olanlardan biriyle özel derslerle başlamanız gerekecektir. Bire bir dersler hakkında daha fazla bilgi edinmek  için özel İngilizce derslerimiz için   bizi arayın

 

İngilizce’nizi nasıl geliştirirsiniz

Tamam, derslerimize geliyorsanız bu harika ama katılan herkesi sınıf dışında çalışmaya devam etmeye teşvik ediyoruz. Hızlı ilerlemek istiyorsanız bunu yapmanız gerekir.

Sınıfın Ötesinde Bir Strateji

İngilizcenizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız gerçekten bir stratejinizin olması gerekiyor. Bu dört şeyi yapabildiğiniz kadar sık ​​yapmanız gerekir: Okumak, yazmak, dinlemek, konuşmak. Okumak için ilginizi çeken alanda kaliteli yazılar okumak önemlidir. Bazı öğrenciler çocuk kitapları okumayı sever, ancak haberlerle daha çok ilgileniyorsanız The Guardian ve NewYorkTimes ve BBC web sitesini tavsiye ederim . BBC’nin ayrıca sadece dil öğrenenler için özel bir web sitesi vardır BBC Learning English . Dinlemek için Ted.com’u tavsiye ediyoruz , ilginizi çeken konularda uzman kişilerden binlerce konuşma bulabilirsiniz. Ted.com’da altyazıları açabileceğinizi unutmayın.

 

   İngilizce Dersleri eğitim  merkezimizdeki İbrahim Şahinde öğrendiğiniz tüm İngilizce’yi gerçek hayattaki konuşmalarda pratik yapma şansına sahip olacaksınız. Düzenli olarak katılırsanız, hızlı bir iyileşme fark edeceksiniz.