İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI
( YDS.IELTS, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Dersi Program İçeriği

1 –  İngilizce Dersi ( Birebir İngilizce Dersi )
2 – İngilizce  Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersi )


1 – İNGİLİZCE DERSİ ( BİREBİR İNGİLİZCE DERSİ ): İngilizce dersi
merkezimizde İngilizce dersi için hazırlanan ve uygulanan  İngilizce dersi programı ile bireysel ve özel olarak İngilizcenin her alanı ile ilgili, sıfır İngilizceden  başlayan ve akademik seviyede girilecek İngilizce  sınavlara hazırlığa kadar  bireysel özel İngilizce dersi programlarına katılmak isteyenlere, İngilizce dersi programının uygulanacağı  saatleri belirleme önceliği verilir

2 – İNGİLİZCE DERSİ ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA İNGİLİZCE DERSİ ):  İngilizce derslerini düzenleyen ve eğitimini veren  departmanlarımızda  İngilizce seviye sınav sonuçları ile belirlenen ve belli bir seviyesi olan 4 öğrenciden oluşan gruplara katılarak  özel birebir İngilizce dersi kalitesinde ve aşağı yukarı aynı özelliklerde İngilizce dersi alabilirsiniz.

İngilizce dersi programlarında grupların 4 kişi gibi çok az sayıda öğrenciden oluşturulması, grup dersine özel İngilizce dersi niteliği kazandırır ve aynı düzeyde eğitim alma imkanı sağlar.

AMAÇ


Ülkemizde, hatta İstanbul da bile gerçekten İngilizce öğrenmek ve bu konuda kendilerini geliştirmek yada akademik seviyede sınavlara hazırlanmak amacı ile ciddi, kaliteli ve verimli bir İngilizce dersi  almak isteyenlerin ihtiyacına yanıt vererek eksikliği son zamanlarda çok hissedilen güvenilir eğitim verenler listesine katılmak
.

İNGİLİZCE DERSİ için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İngilizce dersi etkinliklerinde, hemen belirtelim ki hangi alanda eğitim alınırsa alınsın eğitim alan aday öğrencilere ”  SENET  ” yapılmaz.
  • Tüm İngilizce dersi programlarında eğitim veren eğitimciler, gerçekten ”  öğretmeyi bilen ” hocalardır.
  • Özellikle, İngilizce dersi platformundaki İngilizce dersi seanslarında , akademik seviyede ki İngilizce sınavlara hazırlanmak isteyen aday öğrencilere, bu sınavda başarılarını % 100 etkileyen ” sınav teknikleri ve taktikleri ” eğitimi de dil  bilgilerinin yanında verilir.
  • Ülkemizde, İngilizce  öğretmek demek dil bilgisi öğretmekle eş değerli sayılır ve sadece bu tür bir eğitim verilir. Biz, alınan İngilizce dersinin  cinsine ve türüne göre İngilizcenin 4 temel unsuru olan ( Yazma, Okuma, Dinleme ve Konuşma ) konusunda  öğrencileri eğitiriz. Ayrıca, öğrencinin isteğine bağlı olarak sadece konuşma ağırlıklı yada okuma ve dil bilgisi ağırlıklı İngilizce dersler de programlarımız arasında yer alır.
  • İngilizce dersi vermek amacı ile düzenlenen İngilizce eğitim sürecinde İngilizce dersinde  kelime haznesini geliştirmek ve bilinen kelime sayısını arttırmakta özel ilgi alanımızdır. Sanıldığının aksine, iyi bir vocabulary ( Kelime Haznesi ) ne sahip olmayanların İngilizce de bir varlık olabilmeleri hemen, hemen imkansızdır. Bu nedenle, İngilizce dersi  programlarında, eğitim alan tüm öğrencilerimize seviyelerine uygun bir biçimde özel hazırlanmış kelime alıştırmaları verilerek, bu konuda gelişmelerine katkı  sağlanır.

Leave a Comment