İngilizce de Başarı Yolları, İngilizce eğitime başlamadan önce kendinizi tanımaktan geçer. İngilizce de Başarı Yolları için hem kendinizi hemde psikolojinizi iyi tanıyın..

 İngilizce de Başarı Yolları ve Koşulları

İNGİLİZCE ÖĞRENMEDE BAŞARIYA ULAŞMAK

1 –   İngilizce Özel ders ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İngilizce de Başarı Yolları, İngilizce eğitime başlamadan önce kendinizi tanımaktan geçer. İngilizce de Başarı Yolları için hem kendinizi hemde psikolojinizi iyi tanıyın..
İngilizce öğrenirken hedef belirlemek çok önemlidir. İngilizce de Başarı Yollarında Hedefinizi belirleyin.
İngilizce başarı yollarını tırmanmak  ve en tepeye ulaşmak için belirlediğiniz İngilizce hedeflerinizi bölün. Mesela, elementary seviyesine ulaşacağınız tarihi belirleyin sonra pre -intermediate seviyesi için bir tarih belirleyin.
İngilizce de Başarı Yolları için ilk aşamada kolay hedefler belirleyin daha sonra zor hedeflere doğru ilerleyin.
İngilizce başarı yollarını yakalamak ve başarılı  olabilmek için zamanı yönetmek çok önemlidir. Zamansızlık aşırı yorgunluktan yada çok çalışmaktan değil zamanı iyi değerlendirememekten kaynaklanır.
İngilizce başarı yollarını aşmak isterseniz yeterince İngilizce çalışmayı hobi haline getirin. Yaşamdaki manevi tatmin, kendinize olan saygı mutluluğunuzu arttırır.
İngilizce öğrenme hayallerinizi ertelemeyin.Onları daha sonraya bırakmayın.
İngilizce öğrenmek için yaptığınız bir çalışma takviminiz varsa asla gerisinde kalmayın.
Kararlarınızda esneklik payı bırakın. Çünkü yaşam koşulları aniden değişebilir ve değişen koşullara ayak uydurabilmek, katı kurallarla değil,içinde esnekli payı olan kurallarla mümkün olur.

İngilizce başarı yollarını yakalamak ve başarılı  olabilmek için İngilizce eğitimde kararlı olun öğreneceğinize inanın. İngilizce başarı yollarında Hiç bir şeyin imkansız olduğuna olmadığına inanın. İngilizce başarı yollarını yakalamada hayallerinizi hayata geçirmenin kararlı olmakla mümkün olduğunu unutmayın.

Disiplinli olun verdiğiniz kararları aynen uygulayın. Hiçbir başarı yalnızca hayal kurmakla veya sadece karar almakla gerçekleşemez. Kişinin kararlarını yaşama geç, geçirebilmesi, sorumluluklarını taşıyabilmesi ve pes etmemesi ile mümkündür.
Evet son söz size ait. gerçekten İngilizce öğrenecek misiniz. Kararlı mısınız. Yola çıkmaya hazır mısınız ? Bu uzun ve zor bir yoldur. İngilizce öğrenmek pek kolay bir iş değildir.
İngilizce başarı yollarını yakalamak ve hedefe ulaşabilmek  için karar verin ve İngilizce öğrenmeye başlayın.

 

 

Leave a Comment