İlköğretim İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim İngilizce Özel Ders programına bireysel olarak katılan aday öğrenciler.

İLKÖĞRETİM İNGİLİZCE ÖZEL DERS HAKKINDA

İlköğretim İngilizce Özel Ders İçeriği

1 –   İlköğretim İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İlköğretim İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İlköğretim İngilizce Özel Ders eğitimi

İlköğretim İngilizce Özel Ders ünitelerimizdeki İlköğretim İngilizce Özel Ders öğretilerinde  hep anlatırız. Yaşadığımız çağda İngilizce bilmek mesleki kariyerimizin olmazsa olmazları arasına girmiş vede özellikle kariyerimiz geliştirmek yada kaliteli bir iş bulmak istediğimizde isteklerimizin gerçekleşmesinde önemli bir rol üstlenmektedir.. TÜRKİYE’ de bu gerçeği bilen yada bu gerçeği iş ararken öğrenmek zorunda kalan birçok insan İngilizce öğrenmek uğruna çok büyük ölçüde maddi güç, enerji ve zaman harcamakta. İngilizce öğrenmek uğruna gösterilen bu büyük uğraşa rağmen, alınan sonuçlar insanları memnun etmekten büyük oranda uzak kalmaktadır.

İngilizce Akademik Eğitim bu sıkıntıları bilmekte vede birebir yaşamakta olduğundan İngilizce öğrenmek isteyen öğrenci ve çalışanları İlköğretim İngilizce Özel Ders ünitelerimizdeki İlköğretim İngilizce Özel Ders öğretilerinde sonuca götüren çözümler sunmaktadır. Yabancı dil ağırlıklı okullarda, İngilizce eğitim veren kolejlerde yada liselerin dil bölümlerinde iseniz; İngilizce desteğe ihtiyaç duyduğunuzda İngilizce Akademik Eğitim ( İbrahim Şahin ) size profesyonel eğitmenlik yapan ,İlköğretim İngilizce Özel Ders ünitelerimizdeki İlköğretim İngilizce Özel Ders öğretilerinde  deneyimli ve uzman öğretmenler önermektedir.

İngilizce Akademik Eğitim ( İbrahim Şahin ) İngilizce öğretmeni önerirken, öğrencinin İngilizceyi okulunda ne derece yoğunlukta gördüğünü ve müfredatın ne ciddiyette uygulandığını hatta okulda öğrenciye ders veren öğretmenin kalitesini bile dikkate almaktadır. Özel Okullarda okuyan ve liselerin dil bölümlerinde okuyan öğrencilere İngilizceyi hayatında yoğun bir şekilde kullanan İngilizceyi gerçekten öğretebilen öğretmenleri önermektedir.

İlköğretim ve lisenin tüm kademelerine İngilizce özel ders öğretmen yönlendirmesi yapabilen İngilizce Akademik Eğitim ( İbrahim Şahin ) öğretmenleri; ağırlıklı olarak özel okullarda çalışan öğretmenlerle diğer profesyonellerden oluşmaktadır.

Bunun birlikte ders isteyenin tercihine bağlı olarak üniversite öğrencisi de önerebilmekteyiz. İngilizce Akademik Eğitim ( İbrahim Şahin ) dil sınavında Türkiye derecesi yapmış birçok öğrenciyi İngilizce özel derse yönlendirmektedir.

İngilizce Akademik Eğitim ( İbrahim Şahin ) öğretmenleriyle ilgili olarak ders alan öğrencilerinden düzenli olarak geri dönüşler almaktadır. Bizden İlköğretim İngilizce Özel Ders ünitelerimizdeki İlköğretim İngilizce Özel Ders öğretilerinde özel ders almaya karar verdiğinizde öğretmenimizin ders verdiği öğrencilerden ve velilerinden görüş almak isteyebilirsiniz. İngilizce Akademik Eğitim ( İbrahim Şahin ) adına kurulan bu sitede referanslar sayfasına girerek yanlarında telefon numaraları bulunan bizim yetiştirdiğimiz eski öğrencilerde hakkımızda bilgi alabilirsiniz..

İngilizce Akademik Eğitim ( İbrahim Şahin ) çalışanlar için evde yada iş yerinizde de sizlere; İngilizce dilini öğretebilecek  özel öğretmen alternatiflerini sunmaktadır.

Öğretmenlerimizin Verdiği İngilizce Özel Dersler
……………………………………………………………………………

Küçük Yaş Grupları İçin İngilizce ( 5-7 yaş grubu)
İlköğretim Öğrencileri İçin İngilizce
Lise Öğrencileri İçin İngilizce
Üniversite Hazırlık Öğrencileri İçin İngilizce
Üniversite Öğrencileri İçin İngilizce
TOEFL ibt-pbt, İELTS PROFICIENCY YDS İçin İngilizce (Bazı İlçelere)
Çalışanlar İçin İngilizce

 

Leave a Comment