İlköğretim İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim İngilizce Özel Ders programına bireysel olarak katılan aday öğrenciler.

İlköğretim İngilizce Özel Ders Program İçeriği

İNGİLİZCE İLKÖĞRETİM ÖZEL DERS PROGRAMLARI

1 –   İlköğretim İngilizce Özel ders ( Bireysel – İngilizce Özel ders )
2 –   İlköğretim İngilizce Özel ders – 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 – İlköğretim İngilizce Özel Ders ( Bireysel – İlköğretim İngilizce Özel Ders ) : 

İlköğretim İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim İngilizce Özel Ders programına bireysel olarak katılan aday öğrencilere, İlköğretim Birebir İngilizce Özel Dersin yapılacağı gün ve saatler konusunda İlköğretim Bireysel İngilizce Özel Dersinde öncelik verilir ve İlköğretim Kişisel İngilizce Özel Ders programında aday öğrencinin yaşam düzeni bozulmadan  tüm gün ve ders saatleri öğrenciye göre düzenlenir. Öğrenciye İlköğretim Sistematik İngilizce Özel Dersinde okuduğu okuldaki müfredata uygun İlköğretim Karşılıklı İngilizce Özel Ders verildiği gibi beraberinde müfredat dışı aday öğrenciyi İngilizce diline ısındıracak ve sevdirecek bir takım etkinlikler de , İlköğretim Kişiye Özgü İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim Tek Başına İngilizce Özel Ders programında öğrencilerin yaşlarına uygun bir biçimde verilir. İlköğretim Teke tek İngilizce özel Ders bölümlerimizde ki Verilmesi gereken İlköğretim Yüz yüze İngilizce Özel Ders sayısı , aday öğrencinin ailesinin isteğine bağlı olarak belirlenir.

2 – İlköğretim İngilizce Özel Ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan – İlköğretim İngilizce Özel Ders ) :

İlköğretim Toplu İngilizce Özel Ders öğretilerinde grup şeklinde uygulanan İlköğretim Grup İngilizce Özel Ders programlarına katılan adaylardan aynı seviyede yada seviyeleri denk olan öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda, İlköğretim Örtak İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim Beraber İngilizce Özel Ders programında öğrencilerin okudukları okulların müfredatına uygun bire bir eğitim verildiği gibi, müfredat dışı bazı aktivitelerlerle öğrenciler hem İngilizce diline ısındırılır hemde dil sevdirilir.

AMAÇ

İlköğretim Müşterek İngilizce derslerinde yer alan İngilizce eğitimi ile ilgili açıkları kapatmak ve daha küçük yaştan İlköğretim Gruplara İngilizce Özel Dersiyle çocukların İngilizceyi sevmesini sağlamak ve böylece onları gelecekte bekleyen İngilizce ile ilgili sorunlara sağlam temellerle hazırlamak.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İlköğretim İngilizce Özel Ders♦ Gerek bireysel gerekse grup olarak İlköğretim Mini İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim Sınıfta İngilizce Özel Ders programına uygulanan İlköğretim Dershanede İngilizce Özel Ders programlarını uygulayan ve çocuğa ders veren hocalar bu konuda yıllarca eğitim vermiş deneyimli uzman hocalardır.

İlköğretim Mekanda İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim Eğiten İngilizce Özel Ders programların uygulama aşamasında aday öğrencilere İngilizce aktivite yada gerekirse oyunlarla öğretilir ve böylelikle çocuğun İlköğretim speaking İngilizce Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim listening İngilizce Özel Ders programında ders sırasında sıkılmasının önlemi alınır.

İngilizce dersini anlamakta güçlük çeken, İngilizce her bölümü ile ilgili olarak zorlanan :  gramer, konuşma ve anlama açısından kendini yetersiz hisseden tüm öğrencilere , İlköğretim İngilizce Grammar Özel Ders bölümlerimizde ki İlköğretim İngilizce Konuşma Özel Ders programından sizin günlük hayatınızı aksatmadan İngilizce özel ders veren hocalar gönderilir.

NOT : Hem devlet okullarında ve hemde  özel İngilizce kurslarında verilen İngilizce eğitim,  İngilizceyi analiz ederek öğretme şeklinde bir yöntemle yapılır. İngilizcenin bir iletişim aracı olduğu unutulur ve gramer kuralları ve kelime listeleri ezberlenmeye uğraşılır.. Bu şekilde verilen bir eğitimle  uzun yıllar İngilizce eğitimi alan öğrenciler, bir çok İngilizce kelime ve gramer kuralını bildikleri halde bunları konuşma dilinde uygulayamaz ve konuşamazlar .  İngilizceyi sıkıcı ders kitaplarıyla, matematik ya da geometri gibi zorunlu bir ders öğrenir gibi öğrenmeye çalışan öğrenciler, İngilizce konuşurken utanır eziklik hisseder ve çekinirler. Sonra öğrencilerin bir çoğu, dil öğrenme konusunda yeteneksiz olduğunu düşünmeye başlar. 

Leave a Comment