Ielts Yurt Dışı İçin Hazırlık Programları

Ielts Yurt Dışı İçin Program

1 –    Yurt Dışı için Ielts Özel Ders  ( Bire bir   Ielts Özel Ders )
2 –   Yurt Dışı için Ielts  Özel Ders  ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts Özel Ders )

IELTS Yurt Dışı İçin    eğitim programlarında yurt dışında her hangi bir üniversite de dalında master yada doktora yapmak için IELTS  ” score ” una ihtiyacı olanların katılacakları bire bir Ielts Yurt Dışı İçin  eğitim programları ile, aday öğrenciler garantili, kaliteli ve iyi bir eğitim alabilirler.

1 –    Yurt Dışı için Ielts Özel Ders  ( Bire bir   Ielts Özel Ders ): IELTS Yurt Dışı İçin eğitim programına birebir özel ders almak amacı ile  katılmak isteyen adaylara verilmesi gereken ders sayısını belirlemek amacı ile ilk aşamada seviye sınavı uygulanır ve aday öğrencinin sınavda elde etmek zorunda olduğu ” score ” da hesaba katılarak program belirlenir. Genellikle ,  sınava girmesi gereken aday öğrenciler özel ders programları ile sınava hazırlanır. Bu şekilde aday öğrencinin alması gereken ” score ” garantiye alınır.

IELTS Yurt Dışı İçin  eğitim   programlarında, sizi amaçladığınız hedefe ulaştıracak sınav konusunda çok deneyimli eğitmenler görev yapar. Bu eğitmenler hazırlık süresince aday öğrencilere her konuda katkı sağlar ve onların başarılı olabilmesi için yapılması gereken tüm aktiviteleri yaşama geçirirler. Bunların içinde en önemli olanı; sınavda  hayati bir öneme sahip olan akademik kelime bilgisidir. Bu konuda özel hazırlanan alıştırmalar aracılığı ile aday öğrenciler desteklenir ve yapılan çalışmalar organize edilerek sıkı bir takibe alınır. Akademik kelime çalışmalarını yapmayan aday öğrenciler uyarılır.


2 –   Yurt Dışı için Ielts  Özel Ders  ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts Özel Ders ):
 Birebir özel ders almak istemeyenler için grup halinde derslerin verildiği kurs programları da var. Bu Yurt Dışı İçin  hazırlanan IELTS programlarında 4 kişiden oluşan gruplarla eğitim verilir.Gruplar seviyeleri aynı olan aday öğrencilerden oluşturulur. Bu homojen gruplarda aşağı yukarı bire bir özel ders kalitesinde eğitim verilir. Gruplara katılmak isteyen ve  eğitim almak isteyen adaylara, diğer grup öğrencilerle seviyelerinin denk olması amacı ile seviye sınavı yapılır ve seviyeleri bir birine uyumlu olan aday öğrenciler seçilir. 4 kişiden meydana gelen bu gruplarda da aynı bireysel özel eğitimlerde olduğu gibi gerçek  eğitmenler ders verir. Yurt Dışı İçin  verilen bu IELTS eğitimleri  sırasında, aday  öğrenciler sınav teknikleri ve sınav taktikleri ile bilgilendirilir. Sınav tekniklerini ve taktiklerini bilmeden  başarılı olmak imkansızdır. Bu nedenle bu konu üzerinde önemle durulur ve tüm ayrıntılar aday öğrencilere verilir. Bu tekniklerin temel bilgisini ise gramer  ile ilgili bazı kural ve bu kuralların uygulanış biçimidir.

 

Leave a Comment