IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders...

Ielts Özel Ders Programı
( IELTS ÖZEL DERSİN RAHATLIĞI İLE GELEN BAŞARI )

Ielts Özel Ders Programı İçeriği

1 Ielts Özel Ders  ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel Ders ( Bireysel –  Ielts Özel Ders ) :

IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarına bireysel bir şekilde iştirak eden aday öğrencilere, bireysel katılımcı oldukları için, IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarının  işleneceği gün ve saatler konusunda, Ielts Özel Derste kendi yaşam tarzlarına,  yaşam veya çalışma yaşamlarına göre serbestlik verilir. Aday öğrenciler kendilerine en uygun olan gün ve saatlerde Ielts Özel Ders programlarına katılabilirler ve hocalar onların seçtiği gün ve saatlerde eğitim verirler. IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarına katılan aday öğrencilere sınavda başarılı olabilmeleri için kaç ders verilmesi gerektiği konusunda karar vermek oldukça önemli. Bu konuda karar verebilmek için şu yöntem kullanılır : Aday öğrenciye IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında seviye sınavı yapılır ve seviyesi belirlenir. Elde edilen seviye sonuçlarına aday öğrencinin sınavda almak istediği puan da katılarak kaç ders verilmesi gerektiği belirlenir.

2 –  Ielts Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla –  Ielts Özel Ders ) :

Grup halinde uygulanan  IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarına iştirak etmek isteyen aday öğrencilere, Ielts Özel Ders merkezimizde seviye sınavları uygulanır ve bu seviye sınavının sonuçlarına göre aynı seviyede olan yada seviyeleri yakın olan denk seviyedeki adaylardan gruplar oluşturulur. Adayların seviyelerinin denk olmasını sağlamaktaki amaç, IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında programların uygulandığı süre içinde adayların bir birlerinden çekinmelerini önlemek içindir. Bu şekilde grup programlarına IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında katılan aday öğrenciler istedikleri gibi anlamadıkları yerlerle ilgili sorular sorabilir ve anlamadıkları konuları tekrar ettirebilir. Ayrıca dikkat edilirse grubu oluşturan aday öğrenci sayısı IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu grup şeklinde uygulanan  derslerde sayı olarak kullanılan en ideal sayıdır. Aday öğrenci sayısının 4 kişi olması,  hocalara , gruptaki her aday öğrenci ile bire bir ilgilenebilme fırsatı yaratır. Bu durumda da , IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarındaki grup  ders programları , bireysel  Özel Ders  programına dönüşür ki, bunun sonuçları da olumlu olarak adaylara yansır ve onlar için bir avantaj olur.

 

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Ielts Özel Ders♥ Uyguladığımız IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarının her iki türünde de görev alan sınava hazırlık  hocaları ,  konusunda yıllarca eğitim vermiş ve halen eğitim vermeyi sürdüren , konularında uzmanlaşmış gerçek uzman hocalardır.

♥ Bunun  gibi uluslararası akademik seviyede olan bir sınavda başarılı olmak için kelime haznesi ( vocabulary ) çok önemlidir. Ne kadar çok  akademik kelime bilinirse o derecede başarılı olma şansı olur. Bu sınavda başarı sağlamak ,kelime haznesi ile paraleldir. Bu nedenle  aday öğrencilere IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilir ve IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında aday öğrencilerin bu konuda yaptıkları çalışmalar çok yakından izlenir. Bu izleme ile iki amaç hedeflenir.1 aday öğrenciyi çalışmaya itmek ve akademik kelimelerle ilgili çalışmalarını savsaklamasını önlemek. 2 Aday öğrenci üzerinde itici bir güç sağlamak.

♥ Özel ders programlarının uygulama aşamasında aday öğrencilere IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında sadece İngilizce gramer eğitimi verilmez.Yanında,sınavda sorulan soruların daha hızlı ve daha doğru yanıtlanmasında önemli bir rol üstlenen ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de “ verilir.

♥ Writing bölümünde yer alan essay yazımları , her tür essay için IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarına özel hazırlanmış kalıplarla verilir. Bu şekilde sınava hazırlanan aday öğrencinin essay yazımındaki başarı oranı ve şansı artar. IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında Academic ielts sınavına katılan aday öğrencilere ( pie chart , line chart , bar chart ) gibi çizelgelerin yazım olarak ifade edilmesinde hangi karakterde cümle yapılarının kullanılması ve ne tür kelime ifadelerin kullanılması gerektiği özel olarak verilir ve chart yazımı kolaylaştırılır.

IELTS Özel Ders merkezimizdeki IELTS Özel Ders birimlerimizde hazırlanan IELTS Özel Ders programlarında Listening programlarının uygulamasında gerçek sınavlar üzerinden özel çalışmalar yaptırılarak, dinleme anında parçanın nerelerine önem verilmesi gerektiği konusunda özel eğitim verilir 

♥ Reading bölümünün soruları 15 türlüdür. Hangi tür soru gelirse paragraflarda, paragrafın neresine bakılması gerektiği konusunda ayrıntılı bilgiler verilir ve yanıt verme işleminin hızlandırılması sağlanır. Zira , bu sınav aynı zamanda sıradan bir sınav olmadığı gibi , zaman karşı verilen bir yarıştır.

 

Leave a Comment