IELTS ÖZEL DERS KADIKÖY PROGRAMI (KİŞİYE ÖZGÜ)

Ielts Özel Ders Kadıköy Programı İçeriği

1 –   Ielts Özel Ders  Kadıköy  ( Bire bir   Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts  Özel Ders  Kadıköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts  Özel Ders )

1 – IELTS ÖZEL DERS KADIKÖY (BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ) : Ielts Özel Ders  Kadıköy  platformunda bireysel olarak tek başına IELTS özel ders Kadıköy programları ile özel ders almak isteyen aday öğrenciler, sınavda almak istedikleri skor ve seviyelerine göre düzenlenen    Ielts Özel Ders  Kadıköy programına katılarak eğitim alır.  IELTS özel ders Kadıköy programları ile verilmesi gereken ders sayısı, ayrıca, adayın tek bir modülün eğitimini almak istediğinde, tek derse göre belirlenir.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS DERSİ ): İsteyen aday öğrenciler, 4 kişiden oluşan gruplarda yer alarak, birebir özel ders kalite ve özelliklerine çok yakın   IELTS  programıdır.  eğitimi alabilir. Grup şeklinde uygulanan  Ielts Özel Ders  Kadıköy eğitimlerinin bireysel özel ders ayarında olması amacı ile bilinçli bir biçimde gruplar 4 kişi gibi çok az sayıda öğrenciden oluşturulur. Öğrenci sayısı az olduğundan eğitimin kalitesi artar ve eğitmenler, aynı birebir    Ielts Özel Ders  Kadıköy programında olduğu gibi eğitim alan öğrencilerle teker teker ilgilenebilir.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Ielts Özel Ders  Kadıköy programında eğitim veren hocalar gerçek sınav eğitmenleridir. Sıradan İngilizce öğretmenleri bu eğitimlerde yer almaz.
  • Bu sınavda başarıya giden yol, çok sayıda akademik kelime bilmekten geçer. Bu nedenle, Ielts Özel Ders  Kadıköy programında eğitime katılan aday öğrencilere özel hazırlanmış, akademik kelime sayısını çoğaltan ve geliştiren alıştırmalar verilerek bu konuda destek sağlanır.
  •    Ielts Özel Ders  Kadıköy programlarının uygulama aşamasında, öğrencilere ayrıca, sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi de verilir ve böylece sınava girenlerin işi daha kolaylaşmış olur. Ielts Özel Ders  Kadıköy programında yer alan aday öğrencilere, ” SENET ”  yapılmaz. Ödemeler, aday öğrencinin isteği doğrultusunda taksitlendirilir.

Leave a Comment