IELTS özel ders   İstanbul programlarında bire bir olarak eğitim almak isteyen ve IELTS özel ders   İstanbul.

IELTS ÖZEL DERS İSTANBUL PROGRAMI HAKKINDA

Ielts Özel Ders İstanbul Programı  İçeriği Hakkında

1 – Ielts Özel Ders İstanbul  ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel ders İstanbul ( Bireysel – Ielts Özel ders ) : IELTS özel ders   İstanbul programlarında bire bir olarak eğitim almak isteyen ve IELTS özel ders   İstanbul merkezinde düzenlenen  IELTS özel ders  İstanbul programlarına katılan aday öğrenciler, bireysel özel ders almanın karşılığında, IELTS özel ders  İstanbul  programlarının uygulama günlerini ve saatlerini Ielts Özel Ders İstanbul programlarında kendi belirler. IELTS özel ders İstanbul  programlarının  uygulanacağı günler ve saatler konusunda bu tür aday öğrencilere öncelik tanınır. Aday öğrenciler IELTS özel ders   İstanbul programlarında bire bir olarak IELTS özel ders   İstanbul eğitimi almak isteyen ve IELTS özel ders   İstanbul merkezinde düzenlenen  IELTS özel ders  İstanbul programlarında seviye belirleme sınavlarına katıldıktan sonra, elde edilen sonuçlara göre ve aday öğrencinin sınavda elde etmek ” score ” göre IELTS özel ders   İstanbulda verilmesi gereken ders sayısı  IELTS özel ders   İstanbul öğretisinde tespit edilir ve  IELTS özel ders  İstanbul programı uygulama aşamasına geçer.

2 –   Ielts Özel ders İstanbul (4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel ders ) :  IELTS özel ders  İstanbul programlarında istendiği taktirde bire bir  IELTS özel ders  İstanbul kalitesinde ve özelliklerinde grup eğitimleri de alınabilir. Gruplar bilerek ve isteyerek , bilinçli bir şekilde 4 kişi ile sınırlandırılımıştır. Bundan amaç öğrencilerin az sayıdaki grup derslerinde bireysel IELTS özel ders   İstanbul öğretilerinin  kalitesinde eğitim almalarını sağlamak ve başarılı olabilmeleri için yapılması gereken her şeyin yapılmasını sağlamak içindir. IELTS özel ders   İstanbul programlarında bire bir olarak eğitim almak isteyen ve IELTS özel ders   İstanbul merkezinde düzenlenen  IELTS özel ders  İstanbul programlarında Gruplar küçük olunca özel ders eğitimini veren eğitmenler, grup  IELTS özel ders   İstanbul derslerine katılan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve eğitim sürecinde, Ielts Özel Ders İstanbul programlarında kalabalık gruplarda pek mevcut olmayan soru sorabilme imkanını  ” aday öğrencilere sağlanabilir. Bu durum  IELTS özel ders  İstanbul programlarına katılan aday öğrenciler için büyük bir avantaj oluşturur ve IELTS özel ders   İstanbul programlarında bire bir olarak eğitim almak isteyen ve IELTS özel ders   İstanbul merkezinde düzenlenen  IELTS özel ders  İstanbul programlarında grup şeklinde yapılan  IELTS özel ders  İstanbul programları adeta bire bir özel  programlara dönüşür.

İELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İlk neden : IELTS özel ders   İstanbul programlarında gerek bire bir gerekse 4 kişilik gruplarla yapılan özel eğitimlerde,  IELTS özel ders  İstanbul programlarında eğitim veren  IELTS özel ders   İstanbul hocaları gerçek hazırlık  eğitmenleri olup, kendi dallarında uzmanlık düzeyine ulaşmış, yılların deneyimine sahip gerçek  hocalarıdır.
  • İkinci neden : Bu sınav uluslararası nitelik ve özellikleri taşıyan akademik seviyede bir seviye tespit sınavıdır. Bu nedenle IELTS özel ders   İstanbul programlarında  bu sınavda başarılı olabilmenin en önemli koşullarından biri de bilinmesi gereken akademik kelime sayısıdır. Bu nedenle aday öğrencilere IELTS özel ders  İstanbul programlarında özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar verilerek bu çalışmaların yapılması özellikle istenir ve IELTS özel ders   İstanbul programlarında aday öğrencilerin çalışmaları yakın takibe alınır. Çalışmayan öğrenciler tarafımızdan uyarılır.
  • Diğer önemli bir neden :  IELTS özel ders  İstanbul programlarının uygulama aşamasında aday öğrencilere sadece gramer değil aynı zamanda yanında  IELTS özel ders   İstanbul programlarında bire bir olarak eğitim almak isteyen ve IELTS özel ders   İstanbul merkezinde düzenlenen  IELTS özel ders  İstanbul programlarına katılan aday öğrencilere sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilir. Bu taktik ve teknikler sayesinde aday öğrenciler sınavda sorulan soruları daha doğru ve daha hızlı yanıtlama imkanı bulur.
  •  IELTS özel ders  İstanbul programlarına katılan aday öğrencilere ” senet ” uygulaması yapılmaz. Ödemeler IELTS özel ders   İstanbul programlarında  öğrencilerinde onayı alınarak uygun bir şekilde takside bağlanır.

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ


Ielts Özel Ders İstanbul Writing Özel Ders  :
Essay yazım, sınavın en önemli bölümlerinde biridir. Aday öğrencilere task 1 ve task 2 yazılımları kalıplar şeklinde verilir.

Reading özel Ders : Sınavın reading modülü en zor kısmını oluşturur. Bu bölümdeki okuma parçalarının nasıl okunması gerektiği ve soruların nasıl yanıtlanması gerektiğinin teknikleri gösterilir.

Listening özel ders : Sınavda parçaları dinlemek bilgi ister. Dinlerken nasıl dinlenmesi gerektiği ve yanıtların nerede olduğu gösterilir.

Speaking özel ders : Speaking için hazırlanan aday öğrencilere, eğitim gerçek sınav soruları üzerinden öğretilir ve sınavdaki ortam yaratılarak aday öğrencinin speaking sınavına sınava girmeden önce uyum sağlaması sağlanır.

 

Leave a Comment