Ielts Özel Ders Beylikdüzü Programı

Ielts Özel Ders Beylikdüzü Program İçeriği

1 – Ielts Özel Ders Beylikdüzü ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Beylikdüzü ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel Ders Beylikdüzü ( Bireysel – Ielts  Özel Ders ) : Ielts Özel Ders Beylikdüzü özel ders programlarında Ielts Özel Ders Beylikdüzü a bireysel olarak bire bir özel ders almak isteyen ve bunun için baş vuran aday öğrencilere,  Ielts Özel Ders Beylikdüzü programlarının  uygulama gün ve saatleri kendi arzularına ve isteklerine uygun olarak yaşam tarzlarını bozmadan ve günlük yaşamlarını aksatmadan belirleme önceliği tanınır. Bire bir  Ielts Özel Ders Beylikdüzü  programlarına katılan aday öğrenciler, yapılan İngilizce seviye tespit sınavı sonuçlarına ve sınavda almak istedikleri ” score ” a göre yönlendirilir ve gereken ders sayısı Ielts Özel Ders Beylikdüzü programlarında uygulanır.

2 –   Ielts Özel Ders Beylikdüzü ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel Ders ) : Grup şeklindeki  Ielts Özel Ders Beylikdüzü  programlarında, bireysel programlara çok yakın kalite ve nitelikte  eğitim almak mümkündür. Bunun nedeni, grupların 4 kişiden oluşturulmasıdır.  Ielts Özel Ders Beylikdüzü öğretilerinde gruplar 4 kişi ile sınırlandırıldığı için, aday öğrenciler grup ders eğitimlerinde istedikleri gibi anlamadıkları bir konu karşılarına çıktığında rahatlıkla soru sorma imkanına sahiptir. Ayrıca , grup 4 kişiden oluştuğu için, IELTS Özel Ders Beylikdüzünde eğitim veren  hocalar , öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve bu durum grup derslerine bireysel bir özellik ve nitelik kazandırır. Bu da  öğrenciler için önemli bir avantaj meydana getirir. Bu durum tarafımızdan bilerek yaratılan bir durumdur. Bu şekilde, grup halinde  Ielts Özel Ders Beylikdüzü  programlarına katılan  öğrencilere de başarı kapılarını açmış oluyoruz.


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ 

  • Bizi seçmenizin en önemli nedenlerinden biri,  Ielts Özel Ders Beylikdüzü  programlarının hem bire bire hemde grup şeklindeki uygulamalarında gerçek ielts hocalarının yer alması  ve aday öğrenciye verilen kaliteli bir eğitimdir.
  • Başka bir nedense, çoğu yerlerde ” es ” geçilen akademik kelime bilgisi konusuna bizim ciddiyetle eğilmemiz ve bu konuda özel hazırlanmış akademik kelime çalışmalarını aday öğrencilere vererek bu konuda gereken önlemleri almamızdır.
  • Diğer bir nedense, Ielts Özel Ders Beylikdüzü  programları sadece gramer bilgisinden ibaret değildir. yanında, çok ciddi bir biçimde yer alan ve sınavda daha hızlı ve daha doğru yanıtlar vermenizi sağlayacak olan sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de vermemizdir.
  • IELTS Özel Ders Beylikdüzü programlarında maddi açıdan da aday öğrenciler sıkıntıya girmez.  Ielts Özel Ders Beylikdüzü öğrenimlerinde ” Senet ” uygulaması yoktur. Ödemeler aday öğrencilerin de önerisi doğrultusunda taksitlerle tahsil edilir.

 

Leave a Comment