IELTS  özel ders Beşiktaş platformundaki  IELTS  özel ders  Beşiktaş departmanında uygulanan IELTS  özel ders  Beşiktaş.

Ielts Özel Ders Beşiktaş PLATFORMU

Ielts Özel Ders Beşiktaş Programı

1 – Ielts Özel Ders Beşiktaş ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Beşiktaş ( 4 kişilik yapılan Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel ders Beşiktaş ( Bireysel – Ielts Özel ders ) :  

IELTS  özel ders Beşiktaş platformundaki  IELTS  özel ders  Beşiktaş departmanında uygulanan IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarına bire bir Ielts Özel Ders Beşiktaş eğitimi almak üzere iştirak eden aday öğrencilere  IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarının uygulanacağı gün ve saatler konusunda Ielts Özel Ders Beşiktaş departmanında esneklik sağlanır ve uygulanan IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında uygulama gün ve saatlerini kendileri belirler. Bu şekilde bir tutum, aday öğrencilerin günlük yaşamlarına engel olmamak ve düzenlerini bozmamak amacı ile alınmış bir karardır. Bireysel katılımcılara IELTS  özel ders Beşiktaş platformundaki  IELTS  özel ders  Beşiktaş departmanında uygulanan IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında IELTS  özel ders Beşiktaşla uygulanması gereken ders sayısı adayın İngilizce seviyesine bağlıdır. Bu nedenle IELTS  özel ders Beşiktaş platformundaki IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında aday öğrencilere yapılan İngilizce seviye belirleme sınav sonuçları ve adayın sınavda almak istediği ” score ” göre adaya kaç ders verileceği konusunu belirler.

2 –   Ielts Özel ders Beşiktaş 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts  Özel ders ) :

 IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarımız arasında mevcut bulunan gruplara katılarak bire bir ielts eğitim kalite ve niteliğinde  IELTS  özel ders  Beşiktaş eğitimi alabilirsiniz. Grup IELTS  özel ders  Beşiktaş derslerine bu kaliteyi kazandırabilmek amacı ile IELTS  özel ders Beşiktaş platformundaki  IELTS  özel ders  Beşiktaş departmanında uygulanan IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında grup sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu şekilde,   IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında grubun sayısı az olduğundan ielts eğitmenleri grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve de adayların kalabalık gruplarla yapılan ielts eğitimlerinde pek mevcut olmayan soru sorma imkanı aday öğrencilere sağlanır. Bu imkan ancak bire bir yapılan IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında mevcuttur. Sağlanan bu imkanlarla 4 kişilik grup  IELTS  özel ders  Beşiktaş programları adeta bireysel ielts özel ders programı kalite ve özelliği kazanır.


Ielts Özel Ders BeşiktaşNEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İlk neden gerek bire bir ielts özel ders gerekse 4 kişilik gruplarla yapılan IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında konusunda uzmanlaşmış, çok deneyimli gerçek ielts eğitmenleri eğitim verir .  
  • Uluslararası bir özellik ve nitelik taşıyan ielts sınavları akademik seviyede sınavlardır. Bu sınavlarda akademik kelime sayısı başarıda önemli rol oynar. Kısacası kim daha çok akademik kelime bilirse o derecede başarı kazanma şansı artar. Bu nedenle IELTS  özel ders  Beşiktaş seanslarında özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları aday  öğrencilere IELTS  özel ders  Beşiktaşta verilir ve bu alıştırmaların yapılması istenir. Bu konuda IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında aday öğrenciler yakından izlenir ve çalışmayanlar tarafımızdan uyarılır.
  • Ielts sınavlarında iyi derecede İngilizce bilmenin beraberinde sınavın yapılış biçimi ve karakteri hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir. Bu nedenle IELTS  özel ders  Beşiktaş  öğretilerinde aday öğrenciler sadece gramer eğitimine değil beraberinde ielts sınav teknikleri ve ielts sınav taktikleri eğitimine de tabi tutulurlar. Bu şekilde aday öğrencilerin sınavda sorulan soruları daha kolay, daha rahat ve daha hızlı yanıtlamaları sağlanır.
  • IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında adaylara senet uygulaması yapılmaz. Ödemeler IELTS  özel ders  Beşiktaş programlarında aday öğrencilerin onayı da alınarak uygun bir biçimde takside bağlanır.

 

Leave a Comment