IELTS Özel ders Bakırköy kampüsümüzdeki IELTS Özel ders Bakırköy programları.

Ielts Özel Ders Bakırköyde

Ielts Özel Ders Bakırköy Programı

1 – Ielts Özel Ders Bakırköy ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Bakırköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel ders Bakırköy ( Bireysel – Ielts  Özel ders ) :

IELTS Özel ders Bakırköy kampüsümüzdeki IELTS Özel ders Bakırköy programlarına bire bir katılmak isteyen ve bireysel ielts eğitimi almak isteyen aday öğrencilere IELTS Özel ders Bakırköy programlarının uygulanacağı gün ve saatleri Ielts Özel Ders Bakırköy programlarında belirleme önceliği verilerek IELTS Özel ders Bakırköyde onların günlük yaşamlarında her hangi bir değişikliğe gitmeleri yada yaşam düzenlerini bozmaları önlenir. Bire bir IELTS özel ders almak için başvuran aday öğrenciler için sınavda başarı kazanmak için kaç ders almaları gerektiği sorun olur. IELTS Özel ders Bakırköy kampüsümüzdeki IELTS Özel ders Bakırköy programlarında alınması gerekli olan ders sayısı aday öğrencilere IELTS Özel ders Bakırköy kampüsümüzdeki IELTS Özel ders Bakırköy programlarında yapılan İngilizce seviye sınav sonuçlarına ve adayın ielts sınavında almak istediği ” score ” a göre Ielts Özel Ders Bakırköy programlarında belirlenir.2 –   Ielts Özel ders Bakırköy (4 kişilik gruplarla yapılan Ielts Özel ders ) :

IELTS Özel ders Bakırköy kampüsümüzdeki IELTS  Özel ders Bakırköy programlarında 4 kişilik gruplar şeklinde verilen IELTS  Özel ders Bakırköy programları da mevcuttur. Aday öğrenciler istedikleri taktirde bire bir –  IELTS  Özel ders Bakırköy  kalitesi ve özelliğinde eğitim verilen bu küçük gruplara katılarak ielts sınavına hazırlanabilirler. Grupların 4 kişiden oluşturulması, aday öğrencilerin avantajı olacağı için yapılmış bilinçli bir tercihtir. Zira,  gruptaki aday öğrenci sayısının az olması IELTS hocalarına adaylarla bire bir ilgilenebilme imkanı sağlar. Ayrıca, aday öğrenciler IELTS  Özel ders Bakırköy eğitim sürecinde anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında rahatlıkla soru sorabilir ve hatta gerekirse ders tekrarı bile isteyebilirler.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İlk seçme nedenlerinden biri, IELTS Özel ders Bakırköy kampüsümüzdeki IELTS  Özel ders Bakırköy programlarında, ielts konusunda büyük deneyime sahip ve bu konu da  yıllarca eğitim vermiş ve de uzmanlık seviyesine ulaşmış gerçek ielts eğitmenlerinin yer almasıdır.
  • Diğer bir neden, ielts sınavı gerçekte pek kimsenin önemsemediği ama aslında başarıda çok büyük rol oynayan akademik kelime bilgisine bağlı bir sınavdır. Bu nedenle IELTS Özel ders Bakırköy kampüsümüzdeki IELTS  Özel ders Bakırköy programlarında hazırlanmış özel akademik kelime alıştırmaları aday öğrencilere verilir ve yapılan çalışmalar yakından izlenir. Aksi bir durum söz konusu olursa, öğrenciler tarafımızdan uyarılır.
  • Başka bir neden, IELTS  Özel ders Bakırköy  programlarında yer alan aday öğrencilere gramer bilgisi haricinde. sınavda işlerini kolaylaştıran, daha doğru ve daha hızlı soru yanıtlamalarını sağlayan. IELTS sınav teknikleri ve IELTS sınav taktikleri eğitimi de verilir.
  • IELTS  Özel ders Bakırköy  programlarında yer alan aday öğrencilere senet yapılmaz. Ödemeler taksitlendirilir.

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Ielts Özel Ders BakırköyIelts Writing Özel Ders : Ielts sınavlarının writing bölümünde yer alan Task 1 ve Task 2 özel olarak kalıplarla öğretilir ve yazım % 50 kolaylaştırılır.

Ielts Reading Özel Ders : Ielts sınavının reading bölümünde çıkan okuma parçalarındaki soru türleri tek tek verilir.

Ielts Listening Özel Ders : Listening bölümünde yer verilen dinleme bölümlerinin nasıl dinlenilmesi ve dinleme anında nelere dikkat edilmesi gerektiği verilir.

Ielts Speaking Özel Ders : Gerçek sınav konuları üzerinden yapılan speaking çalışmaları ve konuşma anında kullanılması gereken taktikler verilir.

 

Leave a Comment